Najnowsze treści autorstwa Toudi01

  1. Toudi01

    Gildyjne Pola Chwały - komentarze

    Dziękuje tylko na to czekałem:D:D:D:D:D
  2. Toudi01

    Gildyjne Pola Chwały - komentarze

    A będą takie same lagi i bugi jak w gvg od chyba 4 lat ?
  3. Toudi01

    Nie wiem skąd foe wzięło takiego suportera jak yopiee ale chyba dzięki niemu mogli sobie...

    Nie wiem skąd foe wzięło takiego suportera jak yopiee ale chyba dzięki niemu mogli sobie odliczyć koszty za zepsuty towar
  4. Toudi01

    Wiosna 2019 - komentarze

    Wydaje mi się ze ludzie bardziej by wydali diaxy jakby nie mieli skąd lampionów brać bo zadania pokończone to skąd weźmiesz jak tylko za diaxy
  5. Toudi01

    Wiosna 2019 - komentarze

    Po kiego wała są zadania w 2 częściach czyli polowe można zrobić od razu a polowe co 24h największa głupota , skoro chce zrobić wszystkie zadania i mieć święty spokój a nie czekać 24h aby zebrać ileś tam złota :mad::mad:
  6. Toudi01

    Wersja 1.148 - komentarze

    Nie ma to jak IG poprawia grywalność gry :idiot::idiot::idiot:
  7. Toudi01

    Karnawał 2019 - dyskusja

    napisałem "jeżeli dobrze pamiętam " wiec mogłem się tez mylić co nie zmienia faktu ze i tak z eventu na event coraz gorzej to wygląda.
  8. Toudi01

    Karnawał 2019 - dyskusja

    Było ponad 800 florenów wykupiłem podwójna szanse i 31 biletów poszło w swiat Dlatego już podziękuje za ten marny event bo jeżeli dobrze pamiętam w tamtym roku bilety można było znaleźć wkoło miasta
  9. Toudi01

    Karnawał 2019 - dyskusja

    Ale oszustwo z losowaniem 31 biletowi zero wygranej brawo wy oszuści
  10. Toudi01

    Walentynkowa wyprzedaż - komentarze

    Jednym słowem "Żenada "
  11. Toudi01

    Wirtualna Przyszłość część 1 - dyskusja

    tak nowa epoka a gvg dalej kuleje ale co tam ważne ze kasa się zgadza
  12. Toudi01

    Zima 2017 - komentarze

    u mnie się znajduje w 1 tabeli 5 rząd na samym końcu:)
  13. Toudi01

    Zima 2017 - komentarze

    Kurcze to jak ogaldanie dnia swira wiec wole nie komentowac zyj w swoim malutkim swiecie i tam zostan chlopcze
  14. Toudi01

    Zima 2017 - komentarze

    czyli Twoje? bo jak nie umiesz normalnie rozmowy przeprowadzić to nie wypowiadaj się . stać mnie na to bo jakbyś pomyślał to napisałem na którym świecie gram i ze mam ten sam nick wiec możesz zobaczyć ze mam ponad 300 pr dziennie a tu chodzi o to ze co event foe daje to samo tylko inaczej...
  15. Toudi01

    Zima 2017 - komentarze

    Wole podnieść sobie perle do ataku i nie muszę zmieniać całego miasta i nikt mi nie splądruje perły a to zawsze można , miałeś zadania do odkrycia techno i niektórzy weszli w nowe epoki wiec teraz musza zasuwać aby odblokować specjalnie budynek wojskowy a tak mogłeś to mieć za free teraz...
Do góry