Najnowsze treści autorstwa Valhan

  1. Valhan

    Aktualizacja mistrzostw: Bitwa o Iglicę Zwycięstwa Wyverntide!!

    chyba takim cudem, że np ja dopiero kilka dni temu postawiłem ową kuźnię i dopiero teraz w evencie rocznicowym miałem okazję przetestować jej nie-działanie. Ale skoro to powszechnie znany bug ( a nie celowa zagrywka twórców) to mnie trochę uspokoiłeś Grzechu. Dzięki ;)
  2. Valhan

    Aktualizacja mistrzostw: Bitwa o Iglicę Zwycięstwa Wyverntide!!

    Czy tylko mi nie zalicza produkcji z kuźni wyverntide na poczet zadań eventowych "wykonaj X produkcji w budynkach z obecnej epoki" ??? I gra w ogóle nie traktuje tej kuźni jako budynek produkcyjny :/
  3. Valhan

    Najazdy kwantowe - dyskusja!

    Pytanie natury technicznej: Czy wszystkim odejmuje zadowolenia po postawieniu dekoracji zamiast dodawać ?? O.o
  4. Valhan

    Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

    A pro po "ograniczeniu powtarzalnych czynność" i irytacją z tym związaną to nikt im nie wspominał denerwujących zadaniach powtarzalnych/ zapętlonych? - jeżeli TAK, to czemu olewają ten temat - jeżeli NIE, to może warto im coś podpowiedzieć Chyba że tylko mnie irytuje to przeklikiwanie misji z...
  5. Valhan

    Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

    Z tego co widzę to dopiero pierwsze przecieki zaczynają się pojawiać na becie, zanim to wprowadzą na serwery światowe to jeszcze trochę się im zejdzie ;)
  6. Valhan

    Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

    Pytanie do graczy z bety... Czy w eventcie wildlife te wyzwania poboczne (z "rywalem") pojawiły się tylko raz w ciągu całego eventu czy więcej ?
  7. Valhan

    Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

    Od kilku dni rozmowy się toczą tutaj o 5 lvl GPC i kłótni GvG vs. GPC (nie muszę dogłębnie czytać wszystkiego żeby wiedzieć w czym rzecz) a miałem nadzieję że ktoś coś powie o nowej epoce oraz tym co przyjdzie po niej bo na forum betu już o tym huczy od ponad 2 tyg. (musiałem udać się tam żeby o...
  8. Valhan

    Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

    No ale wertując kilka ostatnich stron niczego nowego się nie dowiedziałem a przecież po to został stworzony ten wątek... Póki co ta zmiana z % obozów jest na razie testowana na Beta-serwerach i jak zostanie wprowadzona na PL serwer wtedy też zostanie stworzony wątek żeby o tym dyskutować...
  9. Valhan

    Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

    Straszny offtop się tu zrobił i przez ostatnie strony nic tylko dyskusja na temat zmian w GPC i % w wieża oblężniczych... jakiś moderator? ktoś/coś? haloo?
  10. Valhan

    Brak możliwości zamiany zadań dziennych

    W przypadku znacznej większości zadań dziennych jest możliwość wymiany jednej z misji owego zadania na inne lub więcej za diaxy Ale od czasu do czasu trafiają się takie zadania dzienne gdzie nie można wymienić ani jednej misji z tego zadania (scr) ktoś wie dlaczego? błąd w grze? PS. Jeżeli był...
  11. Valhan

    Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

    Podobno nową osadę kulturową nam szykują... ktoś? coś ?
  12. Valhan

    Ewolucja FoE w stronę aplikacji?

    Co jak co ale w GPC to lepiej się gra na kompie :) szybciej się klika myszką :)
  13. Valhan

    Wersja 1.199 - komentarze

    Co za idiotyczny "pomysł" z tym opóźnianiem i przeciąganiem zadań powtarzalnych... Skoro już na siłę chcecie utrudniać ludziom grę to może chociaż w zamian należałoby dodać jakieś "wygaszanie" widoczności tych zadań zapętlonych które nas nie interesują? Wcześniej i tak to długo trwało...
  14. Valhan

    Rekord PR w magazynie

    I druga połowa tego (ok. 120k) na "inwestycjach" czeka na zwroty :) Swoją drogą to mogliby zmienić opcję kupowania PR za dostępne złoto to wpadłoby dodatkowych 30k :)
  15. Valhan

    Kalendarium 01-21

    1. 102 rocznica 2. 4 stycznia 1961 3. 1921
Do góry