Najnowsze treści autorstwa Asur

  1. Asur

    Event

    Cześć. Chciałem zapytać czy jest jakaś znacząca kolejność od której stawiać set eventowy? A drugie pytanie czy zbierać narzędzia do momentu aż nagroda dnia będzie jakiś zestaw hallowenowy?
  2. Asur

    Event

    Cześć. Chciałem zapytać czy tylko mi się ciężko robi ten event bez narzędzi, które jak wiadomo sporo kosztują a monet mam dosyć mało na ten pakiet najwyższy? Ciężko mi idzie zrobić tak żeby skrzynki i łapki spadały w dół, bo zazwyczaj jest tak, że zostaje mi jedna lub dwie kratki a bez młotka...
  3. Asur

    Czy Wy też tak macie?

    Super! Pomogło!
  4. Asur

    Czy Wy też tak macie?

    Chciałem zapytać czy spotkaliście się z czymś takim w przeglądarce, że gra pokazuje ramki przesuwania z dołu i z prawej? Pokazuje to na screenie, dla zobrazowania sytuacji. Dodam, że zarówno czyszczenie danych obu przeglądarek (edge i chrome) nie pomogło. Wcześniej nie miałem takiej sytuacji...
  5. Asur

    Czemu w ogóle nadal istnieje ten głupi limit 100pr na pasku przy zbiorze w mieście?

    Powinni zwiększyć ten limit moim zdaniem. Chociażby do 150/200.
  6. Asur

    jak robić event św Patryka?

    Według mnie i moich doświadczeń ( pewnie doświadczeni ode mnie graczy się z tym zgodzą ). Najlepiej robić każdy event żeby zdobywać jak najwięcej środków eventowych i je wykorzystywać na najlepsze nagrody dnia. W sensie żeby nie wydawać codziennie na byle co :)
  7. Asur

    Wersja 1.197 - komentarze

    To przybliżanie to zamierzona kwestia czy jakiś bug po aktualizacji? Swoją drogą bardzo bardzo podoba mi się nieklikanie w osobny budynek. Teraz robi się to ekspresowo i jest ekstra :)
  8. Asur

    [Perły Architektury] brak możliwości wrzucania prów przez sąsiadów

    Ten pomysł powinien być wprowadzony. Strasznie mnie denerwuje jak jestem w gildii i staram się o to żeby blokować miejsca dla gildii a przyjdzie taka już nie powiem co i wrzuca punkty, bo ma rozwiniętą arkę i chodzą po miastach tylko i patrzą gdzie największy zysk. Supporcie, dlaczego nie mogę...
  9. Asur

    problem prosba do adminow art 212

    A jakiego typu są to obrażania wobec Ciebie?
  10. Asur

    Witam wszystkich :)

    Witaj witaj :)
  11. Asur

    Forge Bowl 2021 - komentarze

    Wiesz co na dobrą sprawę nie musisz kupować diamentów. Jak grasz na wyprawach i polach chwały to te 150 diamentów uzbierasz i jak dobrze gospodarujesz środkami wirtualnymi typu diamenty to sobie je zachowujesz na podobne eventy :)
  12. Asur

    Forge Bowl 2021 - komentarze

    Ale za diamenty nie kupujesz trenera, który daje zwiększoną szansę na zdobycie nagrody dnia. Trener za diamenty aktywuje wszystkie pozostałe bonusy. Trenera do nagrody dziennej możesz wybrać bez użycia diamentów :)
  13. Asur

    Plan Miasta

    Jak się tym posłużyć?
  14. Asur

    Plan Miasta

    Odświeżam, ale to kwestia ważna. Czy na dzień dzisiejszy po usunięciu wtyczki flash w przeglądarkach istnieje takie narzędzie do rozplanowania miasta? Bo to z linku tematu jest nieaktywne
  15. Asur

    Knajpa Morderców

    Witam. Aktywnych graczy w gildii nigdy dość. Zapraszam do gildii Knajpa Morderców :hide: Poziom - 57 Premia do szkolenia - 28% Ratusz - 6 punktów dziennie Zniżka na budowie - 14% Wymagania? Minimum epoka jesieni i robienie wypraw w pełnym zakresie no i oczywiście PCH byśmy szybko wspinali się...
Do góry