Najnowsze treści autorstwa Płot bez sztachet

  1. Płot bez sztachet

    [Inne] Informacja o połączeniu z drogą w trybie przebudowy.

    Moim pomysłem jest wprowadzenie w tryb przebudowy miasta ikonki informującej o braku połączenia z drogą budynku tego wymagającego. Często jest tak, że przebudowując ogromne miasta z maksymalną ilością rozszerzeń terenu popełnimy gdzieś malutki błąd i po kliknięciu zatwierdzenia zmian okazuje...
  2. Płot bez sztachet

    Jesień w Forge of Empires 2019 - komentarze

    Na wiki jest napisane, ze chatka dająca atak daje też 4PR tutaj nie ma ani słowa o PR, czy zostały one usunięte?
  3. Płot bez sztachet

    Technologia Terraformacja Marsa

    Mam aktualnie w sumie 10 zakładów produkujących towary z marsa i ani 1 budynku podtrzymania życia bo według mnie jes to największa głopota i bezsens tego całego marsa. Obniżają one tylko cenę w monetach i młotkach a na tym etapie gry i tak masz ich po 1G w górę a podtrzymanie życia tylko by...
  4. Płot bez sztachet

    Technologia Terraformacja Marsa

    Witam, w drzewku są 2 technologie z taką "umiejętnością" Co to daje w praktyce? Bo drugiej terraformacji nie trzeba zaliczać aby ukończyć marsa a jeżeli nic to nie daje, to bez sensu to odkrywać.
  5. Płot bez sztachet

    Statki z event letni 2018

    Mogę postawić tylko 2 statki, aż takich zasobów nie mam ;) Jeżeli chodzi o Arkę to ani trochę nie chce mi się prowadzić wymian PR a bez tego plany do Arki będę rok na 10 poziomów zdobywał
  6. Płot bez sztachet

    Statki z event letni 2018

    Witam, stawiam się z pytaniem czy dla miasta zwykłego (Perły 15-30lv bez ciśniecia w Arkę) lepsze będą 2 statki królewskie (12PR) czy jeden królewski i drugi piracki. Dużo walczę w wyprawach wiec te 8% ataku tez by się przydały, ale zarazem wszystkie złoto wydaję codziennie po zbiorach na PRy...
  7. Płot bez sztachet

    [Budynki] Wieże Zwycięstwa - Osłabienie?

    Ja mam akurat 14 wież i ustawione tak, że co prawie 12h zbieram 50 medali. Wtedy jest to faktycznie fajne. Ale jak ktoś ma 2-4 wieże, epokę średniowiecza, to serio jest to dla niego słaby budynek.
  8. Płot bez sztachet

    Loteria skojarzeniowo-forgowo-youtube'owa III - 04.08-12.08

    https://www.youtube.com/watch?v=BTDmtKjjYWA Skojarzenie - Tajemnica i zabójstwa dla zabawy. Liczba - 33 Nick - TheJahman
  9. Płot bez sztachet

    Dyskusja o wersji 1.29

    Mam pytanie. Gdy nie mam np Akwizyganki, a mam Castel oraz Zeusa to dostanę 2 kupony zamiast 3? A jak nie, to czy jak w przyszłości ją postawię, to dostanę Te 3 kupony, czy jest to tylko jednorazowa nagroda dla posiadających wszystkie 3 perły ofensywne? Kupony te można wykorzystać do dowolnej...
  10. Płot bez sztachet

    Loteria Wakacyjna III - 7.09-14.09

    Podczas wakacji spróbowałem żaby. Nie w jakiejś francuskiej restauracji, a na własnym ogródku. Po prostu podczas koszenia trawy jedna wpadła pod kosiarkę i zginęła. Nie chciałem, aby jej śmierć poszła na marne, wiec postanowiłem wyjąć z niej wnętrzności, obmyłem, usunąłem głowę. Położyłem na...
Do góry