Najnowsze treści autorstwa Pandemoniusz

  1. Pandemoniusz

    Kalendarium 11-20

    1.102 2. Gildyjne Pola Chwały 3. Order Orła Białego
  2. Pandemoniusz

    Wyprawy gildyjne

    Wczoraj wprowadzono nowy surowiec do gry "orichalcum" i od razu pojaiwł się jako wymagany w negocjacjach w wyprawach gildyjnych.(4 lvl). Czy trochę nie za szybko ?? No bo skąd niby mamy go od razu wziąć ? Jako że wyprawy zaczęły się dzień wcześniej to dlaczego są w trakcie modyfikowane ...
  3. Pandemoniusz

    Majowy tydzień nagród

    Pandemoniusz, 300 Diamentów, Dinegu
  4. Pandemoniusz

    Marcowy tydzień nagród

    Panedmoniusz, 300 diamentów, Dinegu
  5. Pandemoniusz

    [Inne] Świątynia reliktów

    Od kilku tygodni zauważyłem wyraźny spadek ilości pojawiającyh się reliktów. Mam wręcz przekonanie (szkoda że tego wcześniej nie notowałem), że relikty pojawiąją mi się teraz o wiele rzadziej niż gdy miałem Świątynię Reliktów na 6-7 poziomie (obecnie mam 12 lvl). Do apogeum doszło dzisiaj kiedy...
  6. Pandemoniusz

    Zmiana w statystykach Kryształowej willi

    Dobrze napisane ! Zwrot zwrotem ale rekompensata należy się takze !!! Przed wybudowaniem willi spędziłem kilka godzin na to jak przeprojektowac miasto bym miał miejsce na odpowiednie budynki wojskowe, produkcyjne i towarowe. Rozplanowałem tak że zostało jeszcze miejsce na dodatkowa perłe...
  7. Pandemoniusz

    Zmiana w statystykach Kryształowej willi

    Skandal i żenada... Całe miasto przebudowałem pod kątem tych domów... Mam teraz burzyć bo ktoś niedopatrzył ? Śmiechu warte....
  8. Pandemoniusz

    Dyskusja o Wielkanocy 2016

    A jak dla mnie to jest ten event do bani... 9 razy brałem skrzynkę za 120 pisanek i 5 razy miałem sztab chorązych (rzekomo 14%), 3 razy plany obsa i raz sklep (rzekomo 14%) Dziwnym trafem ani razu nagordy dnia mimo iż rzekomo 25% szans.. wielki shit. po co mi 5 sztabów chorązych....
  9. Pandemoniusz

    Konkurs językowy

    Obszar: Okno jakiejkolwiek Perły Architektury Tekst obecny: Użyj 1 Pkt. Rozwoju / Użyj 2 Pkt. Rozwoju Powinno byc: Użyj 1 Pkt Rozwoju / Użyj 2 Pkt Rozwoju >>>Kropki powinny być. Pełne wyrażenie w l. poj. bez liczb i skrótów: "Użyj jednego Punktu Rozwoju". Czyli forma dopełniaczowa kogo/czego, a...
Do góry