Najnowsze treści autorstwa menixw

  1. Nowa wersja: Wersja HTML5 gry nie załadowała się poprawnie. Spróbuj wczytać grę ponownie! .-...

    Nowa wersja: Wersja HTML5 gry nie załadowała się poprawnie. Spróbuj wczytać grę ponownie! .- przeglądarka Firefox 78.3.81esr. Bez efektu !
  2. Wyzwanie 3

    1.Nawiedzony dom 2.Notre Dame 3.Mroczne przejście 4.Katedra Akwizgrańska 5.Laboratorium Szalonego Naukowca 6.Czarna Wieża 7.Opuszczony Zakład Psychiatryczny 8.Strach na wróble 9.Chateau Frontenac 10.Nawiedzona Wieża 11.Kapliczka Jacka O`Lanterna 12.Cmentarz
  3. Wyzwanie 2

    2.Jacka O' Lantern
  4. Wyzwanie 1

    1,6,8,12
  5. Wyzwanie 4

    Zagadka 1: F4 Zagadka 2: F1 Zagadka 3: C5 Zagadka 4: D2 Zagadka 5: A4
  6. [Poradnik do gry] Blog i cykl poradników FoE

    Ta witryna jest nieosiągalna Nie udało się znaleźć adresu IP serwera ze stroną www.jakiegry.pl.
  7. Port i statek z arktyki

    PablooS - dziękuję, teraz jasne. :)
  8. Port i statek z arktyki

    Na jakiej zasadzie opiera się wycena wypłynięcia statku z załogą - raz jest Wyślij statek bez opłaty, a innym np. 210 diamentów.
  9. Majowy tydzień nagród

    menixw, 300 Diamentów, Arvahall
  10. Znikające diamenty

    Dziękuję za odpowiedź. Dla jasności czy jak zdobywam lub kupię diamenty na Arvahallu - to ta sama ilość pojawia się na innych światach ? PS Widzę, że wychodzi na to iż tak.
  11. Znikające diamenty

    Jak to jest, że pomimo iż gram na 5 światach to za każdym razem kiedy w wojnach gildyjnych negocjuję i muszę korzystać z diamentów - ZABIERANE są diamenty ze wszystkich światów RÓWNO. Nie na każdym ze światów negocjuję, a mam na WSZYSTKICH jednakową ich ilość. Dodam, że otwarte mam jednocześnie...
  12. Nowa wersja

    "raz opuszczona wiadomość nie wróci już do skrzynki" - nie wiem jaki to problem programistyczny, by wiadomość ponownie znalazła się w skrzynce. Moim nieskromnym zdaniem poprzednie rozwiązanie było o"niebo" lepsze. Odpowiedź mnie nie satysfakcjonuje.
  13. Nowa wersja

    Jak obecnie kasować stare, zbędne posty. Opcja opuszczenie konwersacji jest irytująca i bez sensu ! Pozdrawiam
  14. Zmiana składu graczy.

    Co pewien czas zmieniany jest skład graczy w danym świecie. Z jakiego klucza są dobierani uczestnicy gry ? Aktualnie po takiej zmianie jestem jednym z czterech graczy z epoki postępowej do tego kilku(1-2) z epoki współczesnej, a reszta z epoki jutra (na 84 graczy). O co tu chodzi ? Świat...
  15. Halloween 2014 w FoE - dyskusja

    Sprzedaj i już
Do góry