Najnowsze treści autorstwa Hikari36

  1. Hikari36

    Wesołych Świąt :)

    Wesołych Świąt :)
  2. Hikari36

    Rangi na forum

    Udzielaj się na forum a będzie Ci dane ;)
  3. Hikari36

    Co byś zrobił gdybyś...

    Cieszyłbym się życiem w nieco innej powłoce. Co byś zrobił, gdyby social media przestały działać?
  4. Hikari36

    Witam! - Kashmir1986

    Witaj :) Jaka nudziara, seriale, książki i muzyka rządzą :D PablooS stalker :o
  5. Hikari36

    Robin65 stary czy nowy?

    Wszyscy witają to i ja przywitam - Witam ;)
  6. Hikari36

    Przyżeglował z Grepolis :p

    Przyżeglował z Grepolis :p
  7. Hikari36

    Siorprajs - czyli kobieta ukryta za 'męskim' nickiem

    @PablooS Fakt, to jednak nie jest tak smutno :haha:
  8. Hikari36

    Prezenty

    Wcześniej były już takie pomysły. No i jest jak yakii napisał :) Poza tym, o ile ze Współczesności do Żelaza zamianę budynku rozumiem, to w drugą stronę to już mocna przesada... ktoś z Epoki Brązu może przekazać 10 tanich budynków z różnych eventów do epoki Przyszłości, gdzie zmienią się one w...
  9. Hikari36

    Motywacja

    Już było jedno takie ułatwienie, którego można używać dzisiaj :) To zaoszczędziło naprawdę sporo czasu, ale jak widać niektórzy ludzie chcą jeszcze mniej się naklikać... Brak ankiety - brak głosu na "nie":\
  10. Hikari36

    [Perły Architektury] PIRAMIDY!!!

    Sam pomysł fajny, ale... epoki brązu i żelaza już mają swoje perły i takie nagłe zwiększenie ich liczby z dwóch do trzech/czterech jest jak dla mnie niezbyt realne :p Ewentualnie jako budynek specjalny w dodatku do epoki brązu, o ile się pojawi. A bonusy nie mogą być przesadzone, budynki z...
  11. Hikari36

    Domy czy Perły z ludnością

    Ja postawiłbym na domki. Zmieniają się z każdą epoką do coraz to lepszych budynków, które dają więcej ludności oraz zbiorów z monet. Perły może i dają więcej ludności, ale wątpię, by były rozwijane powyżej 10 poziomu... Wymagają ogromnych nakładów Punktów, a do tego dają coraz to mniejsze...
Do góry