Najnowsze treści autorstwa HATTAH

  1. HATTAH

    Elitarna gildia GWorld obchodzi 10cio lecie! 49 poziom

    Witam! W celu reaktywowania gildii zbieramy nowy zespół aktywnych graczy. W GWorld skupiamy się głównie na wyprawie gildyjnej, polach chwały oraz płynnym handlu na targowisku. Gildia jest otwarta tzw. działa auto dołączanie na serwerze Brisgard. W grudniu 2024r. obchodzimy 10cio lecie powstania...
  2. HATTAH

    Usprawnienia Centrum Wiadomości - komentarze

    Wiadomości powinny pojawiać się w historii wydarzeń. Najwidoczniej ... Tak czy inaczej chodziło mi o problem braku aktualizacji wprowadzających faktyczną zabawę do FoE. FoE jest jak biurokracja, monotonna i pełna zbyt twardych reguł.
  3. HATTAH

    GWorld GILDIA NR 1 WYPRAWA LUB SUROWCE

    GWorld Od 2015 roku jest to otwarta gildia handlowa. 20 poziom | robimy 2 etap wyprawy | płynny handel | około 8 członków Do wyboru: Wpłacanie 200 surowców w ciągu miesiąca LUB kończenie przynajmniej 1 etapu wyprawy [16/48konfliktów] każdego tygodnia Zajmowaliśmy 499 miejsce w rankingu. Obecnie...
  4. HATTAH

    GWorld GILDIA NR 1 WYPRAWA LUB SUROWCE

    GWorld Obecnie: 12pz gildii Max Epoka: Współczesność* Uderzamy głównie w wyprawę gildyjną. Jest u nas 12 osób z czego 8 aktywnie bierze udział w wyprawie. Obowiązki: 2. Szlachcic AKTYWNY może wybrać między 2 obowiązkami 2.1 lub 2.2 inaczej poniesie karę zaznaczoną w punkcie 9. 2.1. Wrzucanie...
  5. HATTAH

    Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

    Ej jak zalogować się na serwer beta przez Apke android ? Podobno się da. Dzięki
  6. HATTAH

    Szukam kogos kto pomoglby mi sie rozwinac

    Jeśli serwer Brisgard to zapraszam do gildii GWorld !! :) /EDIT WYSŁANE ZAPRO DO ZNAJ I GILDII
  7. HATTAH

    Osada wikingów - podpowiedzi

    Wg mnie bezsensowny dodatek do tej 'gry'.
  8. HATTAH

    [Poradnik do gry] Poradnik - negocjacje w Wyprawach by Mirras Jot

    Według mnie te negocjacje powinny być łatwiejsze ale kosztować więcej surowca. + dla osób wpadających do gry raz na miesiąc.
  9. HATTAH

    I wywracam XD

    I wywracam XD
  10. HATTAH

    Codzienne wyzwania - komentarze

    Żałosne i bez sensu. Tak samo jak eventy w tej ... grze.
  11. HATTAH

    Chcesz założyć GWorld na innych serwerach? Nic prostszego skontaktuj się już teraz!

    Chcesz założyć GWorld na innych serwerach? Nic prostszego skontaktuj się już teraz!
  12. HATTAH

    GWorld z okazji rocznicy otwiera rekrutacje na wszystkich !!!

    GWorld z okazji rocznicy otwiera rekrutacje na wszystkich !!!
  13. HATTAH

    Pismo do użytkowników GWorld/3 lata gildii

    Na zakończenie roku 2017, do użytkowników gildii GWorld. Drodzy Państwo! I wy – szczególnie nam bliscy – byli współpracownicy ! Jakimi słowami mam dziękować za trzy lata trudów, za wbijanie na podium mistrzostw wypraw ? Jak przepraszać za wszystkie wybryki, złośliwości i zwykłe lenistwo? Jak...
  14. HATTAH

    Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

    Co po Oceanii ? Może Epoka powrotu Magii ...
  15. HATTAH

    [Gildie] Wiadomości gildyjne

    Co Prawda to Prawda, moja gildia ma własne forum [poza foe] :D Choć i tak niezbyt chętnie z niego korzystają.
Do góry