Najnowsze treści autorstwa Borisel

  1. Borisel

    Wersja 1.281 - komentarze

    Jeśli już nie będzie możliwości ukończenia zadań wymagających akcji na WG do 4 poziomu - to może wreszcie zróbcie coś, by zadania dotyczące negocjacji miały sens? Bo serdecznie życzę powodzenia w zrobieniu nego na 4-5 poziomie WG w 4 turach. I jeszcze jak zadanie wymaga zaliczenia nego pod rząd...
  2. Borisel

    Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

    Niestety ta gra jest mocno niedopracowana - tylko 4 miejsca na perły + 4 w innych osadach kulturowych. Trzeba mocno się nakombinować jakie perły się potrzebuje aktualnie oraz tak dopasować by wyciągnąć bonusy za posiadanie danej kategorii perły : świątynia , pałac czy posągi. Nie ma walk...
  3. Borisel

    Event rocznicowy 2024 - dyskusja

    Co było pierwotnie w nagrodzie za zadanie 32? Bo ślepy jestem i nie wiem co to jest. Mam tylko nadzieję, że rywal nie będzie wymagał użycia tych nowych narzędzi bo już użyłem na paru planszach. Pierwotnie chciałem zrobić 2 plansze (1 dzienna + darmowa po tym) po 160 energii (16 kawałków) ale...
  4. Borisel

    Event rocznicowy 2024 - dyskusja

    Ok szybkie przypomnienie - pamiętam , że warto robić raz dziennie ten event by otworzyć najwyższą dostępną skrzynię - 2x punktów raz dziennie , nie warto czyścić całej planszy na siłę jeśli zużyło się więcej energii niż to było warte. Ile energii trzeba było używać optymalnie - 150 (15 kamieni)...
  5. Borisel

    Najazdy kwantowe - dyskusja!

    Czyli warto te odłamki oszczędzać by otworzyć kolejne 4 skrzynie ?
  6. Borisel

    Plądrowalność Yggdrasila i innych

    Z zasady każdy budynek, który nie ma gwiazdki lub nie został zmotywowany - jest możliwy do splądrowania. Bardzo mało jest budynków, które nie wymagają motywacji by uchronić je przed plądrowaniem. Do budynków które nie wymagają motywacji ale możliwe jest ich splądrowanie należą wszystkie budynki...
  7. Borisel

    Wersja 1.278 - komentarze

    Prawy przycisk myszy . Nawet nie widziałem , że ta opcja istnieje. I to niby jest ułatwienie i szybsze od kliknięcia prawym przyciskiem myszy?
  8. Borisel

    Wersja 1.278 - komentarze

    Ok teraz kiedy chcę wejść na forum z gry muszę naklikać ileś tam razy by wejść tutaj. Zamiast tego daliście czy zostawiliście do discorda , gdzie szczerze mówiąc g... mnie obchodzi (tak mnie to interesuje , że nie wiem czy discord był czy dodaliście go teraz). Jaka zmiana na ten bubel...
  9. Borisel

    Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

    Jeśli dobrze rozumiem ang - w sklepie będą teraz same pierdółki typu pr, młotki czy potiony oraz fragmenty przechowajek, pędzli etc. a w aukcjach budynki - na pierwszy rzut z eventu letniego? W sumie dobra zmiana - nie widzę nigdzie sposobu zdobycia studni i zmniejszania studni. Więc...
  10. Borisel

    Aktualizacja mistrzostw: Bitwa o Iglicę Zwycięstwa Wyverntide!!

    Nie bardzo - mają rozmiar 3x3. Dlatego zwykłe kowale mają dobrą przewagę mimo braku bonusów.
  11. Borisel

    Wersja 1.278 - komentarze

    Proszę poprawić wyskakiwanie okna informacji jeśli najeżdżam myszką na platynowego druida - muszę tak ustawić ekran i przybliżyć , by widzieć wszystkie informacje na temat tego budynku. Gdy mam normalny widok to okienko urywa się w 1/3 długości i przesuwanie ekranu by budynek druida był skrajnie...
  12. Borisel

    Najazdy Gildii - wyłączenie GvG - dyskusja

    O - czyli jak sprzedałem to drzewo to mogę zgłosić się do supportu? Bo na co mi żeton - prawdopodobnie ulepszenie- skoro nie mam budynku.
  13. Borisel

    Dzień Św. Patryka 2024 - komentarze

    Mogę śmiało napisać , że chyba ukończyłem event. Zostało mi parę zadań do 300 by odebrać platynowe ulepszenie świątyni druida , 6 lvl budynku głównego +1 wpadnie za zadania , 2 szklarze i pierdółki z tego eventu. Relatywnie szybko mi poszło i łatwo - nawet rywal nie irytował mnie i skończyłem go...
  14. Borisel

    Dzień Św. Patryka 2024 - komentarze

    Właśnie kalkuluję czy ukończenie zdania z przyspieszeniem 8h za 1200 złota jest opłacalne skoro dostanę tylko celtyckiego szklarza. Za wszystkie zadania dostaje się tego szklarza jednak za wykonanie zadań można skompletować jeden cały zestaw i chyba jeden na 1 poziomie. Więc chyba wykonam jednak...
  15. Borisel

    Dzień Św. Patryka 2024 - komentarze

    Czy porady robienia eventu nadal są aktualne ? "Miasto nr 1,4,7,10 itp.: Festiwal 3, Stocznia 2, Fabryka kapeluszy 3, Fabryka kwiatów 2, Fabryka ciast 1, Fabryka napojów 2, Fabryka fajerwerków 2 Miasto nr 2, 5,8,11, itp.: Festiwal 3, Stocznia 3, Fabryka kapeluszy 1, Fabryka kwiatów 3, Fabryka...
Do góry