Najnowsze treści autorstwa Bezio95

  1. Wyłączenie GvG, nowe Najazdy Gildyjne - komentarze

    Hmm ale ja nigdzie nie napisałem o kończeniu znajomości, tylko gry. Trzonem trzymającym graczy są inni poznani gracze przynajmniej u mnie.
  2. Wyłączenie GvG, nowe Najazdy Gildyjne - komentarze

    No cóż inno pewnie nie wzięło pod uwagę następstw wyłączenia gvg. Oczywiście na gvg gra mały procent graczy, ale często jest to trzon gildii. A mnóstwo osób jest w tej grze już tylko przez przywiązanie do osób poznanych, więc i tamtych nie grających na gvg zacznie ubywać. Jeszcze ten pomysł z...
  3. Gdzie ten Chelołin?

    No jak to gdzie? Dadzą jak się event zacznie, po co wcześniej ;p
  4. GPC Jak są dobierani przeciwnicy?

    Nie ma czegoś takiego, jedyne co możesz policzyć to przybliżony koszyk z którego gildie będą dobierane. Jak twoja gildia ma 1000mmr to najprawdopodobniej trafisz na inne gildie mające tyle pkt, dodatkowo może być jakaś jedna mająca np 970-999
  5. Wersja 1.267 - komentarze

    Oho jest ruszone ładowanie, to co strzelamy ile osób będzie miało już nie problem z powolnym ładowaniem, ale ogólnie z załadowaniem całej gry :D
  6. Aktualizacja Gildyjnych Pól Chwały 2023 - komentarze

    No nie wiem, jest jak byk napisane o tym że mistrzostwa są tylko dla ligi diamentowej. Więc liczenie wygranych z platyny nie ma tu sensu.
  7. Nowe GPC

    DE też ma od paru minut, więc tak u nas pewnie info będzie w czwartek o 6 rano :P
  8. Wyciek danych - co powinniśmy wiedzieć

    Wymuszenie sensowniejszych haseł. Jakieś uwierzytelnienie przy logowaniu na nowe urządzenia? No ale ludzie muszą pamiętać, każda strona-inne hasło. Nie mówię tutaj o innych odmianach czyli, alamakota123, alamakota321.
  9. Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

    Z drugiej strony to jest tylko potwierdzenie nagrody codziennie jak się logujesz, w wieży pvp musisz jeszcze powalczyć a nagrody gorsze.
  10. Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

    I tak monety nie będą ograniczeniem przy tych perłach a towary(a dokładniej ogromne ilości towarów), więc każda osoba która jest w wyższych epokach ma zapasy na poziomie 30-50G czyli wystarczy na 3 perły do 80 poziomu.
  11. Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

    60/80/100 każdego towaru i 3/4/5 milonów monet i wzrasta o tą kwotę startową co poziom czyli Hydra startuje na 11 poziomie po 100 towaru i 5 milonów monet, 12 poziom to po 200 towaru i 10kk monet. Tanio nie będzie.
  12. Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

    Następny event kopiuj wklej, tym razem od św Patryka. Złoty up do zeszłorocznej tawerny bohaterów, tak samo słaby jak złoty up will całe szczęście. No i jakby ktoś musiał wydawać kasiorkę to nawet nie 1 a już 2 skrzynie będą do kupienia za gotóweczkę.
  13. Aktualizacja Wypraw Gildyjnych - komentarze

    Trochę odbiegając od tematu który teraz ciągniecie, mam pytanie jak wygląda sprawa budynków w różnych epokach? Rozumiem że te 40/50 procent zyskamy z budynku w żelazie gdzie armia ma pewnie około 500 jak i w jowiszu gdzie jest ponad 2000%? Uważam że twórcy powinni troszkę zasugerować się swoją...
  14. V poziom WG i co poszło nie tak

    Jeżeli tyle ci wystarcza to obstawiam jakąś niską epokę? Pewnie przyszłości nie przeskoczyłeś co?
  15. Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

    Szkoda że jak limit 20 jednostek był tak jest dalej :D No ale może poprawią zanim wejdzie do nas.
Do góry