Najnowsze treści autorstwa bartekmod

  1. bartekmod

    Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza - komentarze

    Techniczne pytanie... Kiedy się traci możliwość wydobywania surki z mapy Wenus? Po wysłaniu zwiadu do mapy Jowisza? Po dotarciu tego zwiadu? Czy tylko po przejściu epoki w drzewku, a na mapie można pójść dalej bez straty wydobywania surki?
  2. bartekmod

    Wersja 1.206 - komentarze

    Nie wiem w której wersji, poprzedniej, jeszcze wcześniejszej może.. więc napiszę na bieżącym wątku. Skopany został ekran gry, jest on większy niż dostępne pole do wyświetlania i pojawiły się paski przewijania z prawej i na dole.. Kiedyś rozdzielczość potrafiła być pasująca do ekranu laptopa...
  3. bartekmod

    Usprawnienia Centrum Wiadomości - komentarze

    Po kilku dniach użytkowania nie widzę specjalnie pozytywów nowego systemu. Funkcjonalność jest wręcz niższa - najistotniejsze wątki gildyjne muszą znajdować się w społeczności, bo nie idzie ustawić wybranych osób do wątku, nie ma wątku np tylko dla założycieli z przywódcami itp.. Wychodząc z...
  4. bartekmod

    Usprawnienia Centrum Wiadomości - komentarze

    A czytając zaległe wiadomości jak ktoś napisze nową to jak przewijało na dół, tak dalej przewija... Jedną rzecz mieliście zrobić z wiadomościami, jedną. Ale po co robić coś pożytecznego, lepiej pomajstrować przy dizajnie i go zrąbać. Wygląd forum - zrąbany, wygląd budynków - zrąbany, wygląd...
  5. bartekmod

    Wyprawy Gildyjne - aktualizacja - komentarze

    To może wróćcie do pierwotnego pomysłu, z niewiadomych przyczyn niezrealizowanego, by 4 poziom nie wliczał się do wyścigu i nie miał wpływu na wynik...
  6. bartekmod

    Event Archeologiczny 2020 - dyskusja

    Podsumowując gliniane tablice dostałem je w następujących ilościach: 11, 5, 3, 5, 1, 0, 4, 1... ja rozumiem losowość, ale żeby przez cały event nie móc trafić kompletu ośmiu tablic po 1 razie to troszeczkę niefajny ten algorytm
  7. bartekmod

    Event Archeologiczny 2020 - dyskusja

    Jakiej tajemniczej skrzyni i gdzie ją znaleźć bo przeglądam wszystkie evetowe okienka i nigdzie takiego czegoś nie widzę?
  8. bartekmod

    [Zadania] Hurtowe robienie zadań powtarzalnych

    To też jest ciekawe rozwiązanie, na pewno byłoby lepiej niż jest teraz. Ale czy na pewno lepsze od mojego? Wciąż by trzeba było wpłacić tylko część "raty", wyjść z perły, wejść w zadania, odebrać nagrodę, wyjść z zadań, ponownie wejść w perłę i wpłacić kolejną "ratę".. Ale może masz rację, że...
  9. bartekmod

    [Zadania] Hurtowe robienie zadań powtarzalnych

    Dzień dobry, dziś, będąc w epoce Asteroid mamy dwa zadania powtarzalne na wydawanie PRów - 150 oraz 200... Gdy już dobrniemy do dwóch wolnych slotów na zadania powtarzalne to chcąc na nich zarabiać czeka nas taki oto łańcuszek czynności do wykonania: 1) wrzucić 150 i przewinąć zadanie 2)...
  10. bartekmod

    Łańcuszki czy arki 1,9?

    To ja mam zapasy na 300-400 poziomów w wielu perłach, a w Arce nawet na 900 poziom by mi starczyło
  11. bartekmod

    Łańcuszki czy arki 1,9?

    tak jak pisałem w przykładzie. Mając wrzucone 100 PR z łańcuszków (czyli właśnie wpłata wielokrotna), gdzie zwrot wynosi 55 PR czyli 105 PR z Arką wciąż właściciel perły może prosić o wrzucenie 105 PR i spadasz na następne miejsce dostając zwrot rzędu 30-40 PR zamiast setki. Jako że w łańcuszku...
  12. bartekmod

    Łańcuszki czy arki 1,9?

    "Może" jest tutaj kluczowe. Te łańcuszki zawsze będą loterią, czy uda Ci się wrzucając 10 PR dostać zwrot 19 PR, czy 10 PR czy też żadnego. A im więcej osób wrzuca w łańcuszki tym większa szansa na brak zarobku, bo ktoś przed Tobą zgarnie miejsca ze zwrotem. Dodatkowo pamiętaj, że jak już...
  13. bartekmod

    Pas asteroid wojsko

    akurat tam jest wyjątek - oddział rakietowy jest lepszy od żółwiowej wieżyczki ;) ogólnie teraz asteroidę biję właśnie oddziałem rakietowym z wirtuala i stalowym strażnikiem z marsa... wystarcza
  14. bartekmod

    Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid - dyskusja

    W mieście na ziemi, budynki są do zbadania w 2 pionowym rzędzie technologii
  15. bartekmod

    Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

    ja cały czas zbierałem marsa mam teraz 73k rudy i 268k towarów
Do góry