Grepolis

  • Rozpoczynający wątek gru23
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Gra Ktos w Grepolis?Ja w tej chwili na świecie Phi siedze;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis

No to ładnie:)Na jakim świecie byłeś?Ja zaczynałem na Lambda
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis

Początki, Alfa, Beta.
Potem mi się już nie chciało :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis

Hehe,znam to:)Ale mimo wszystko wróciłem do Grepolis podoba mi się tam nastawienie na wspólprace z innymi graczami."samotne wilki" nawet z dużą ilością kasy nie dadzą rady sojuszowi:)
 

DeletedUser388

Guest
Odp: Grepolis

Cóż, kiedyś grałem w Grepolis, ale potem przestałem, konto skasowałem, bo mi się znudziło.... ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis

Gram obecnie na Phi
Właśnie poszukuje doświadczonego gracza na zastępstwo dla kumpla - na 5 dni.Szykujemy podbój a jemu sypnął się net :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis

Na becie i lambdzie grałem trochę ale znudziło mi się ;)
Bardziej ciekawy był dla mnie Ikariam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis

Witam ja sobie pykam w GP.

obecnie gram na Tau w sojuszu MDG :) kiedys pykalem na Eta (Ak Obronców Sparty) oraz MY (MDG - Most Dangerous Group)
 

DeletedUser564

Guest
Odp: Grepolis

Ja na Epsilonie trochę ponad rok ale był wyjazd i cały dorobek diabli wzieli :))))
 

DeletedUser437

Guest
Odp: Grepolis

Z dwóch światów awans na Achillesa 8> ,ale już też mi się znudziło.Mam co prawda jeszcze konto i zaglądam raz na dwa dni :D tyle że myśle o całkowitym zaprzestaniu gry w grepo :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis

Ja niedawno też grałem w Grepolis. Najpierw na Thecie potem Alfie i na Ny a ostatnio na Phi. Teraz też czasem zerkam ale niezbyt często.
 

DeletedUser971

Guest
Odp: Grepolis

Również gralem w grepo. Konto oddalem. Grałem pod nickiem Destruction. Jak oddawałem konto bylem top1 :). Pewnie zaraz ktos powie, że się przechwalam. Jesli tak to się myli. Nie pamiętam na ktorym świecie grałem bo to było parę miechów temu ale ten kto zna nick Destruction to wie, że mówię prawdę :). Czasami fajnie się tak pochwalić ;);):).
 

DeletedUser256

Guest
Odp: Grepolis

nowe grepolis wygląda świetnie
szkoda tylko że niedawno skończyłem grę... i nie specjalnie chce mi się zaczynać od nowa :/
 

DeletedUser256

Guest
Odp: Grepolis

Wejdź na stronę główną
maję pewnie screeny do reklamy :)
 

DeletedUser1305

Guest
Odp: Grepolis

Grałem na RHO byłem 4 w ranku ale bana dostałem bo w szpitalu byłem i braciak opiekował się kontem moim no i swoim i że niby multi :/ i po ptokach Ale zacznę od nowa
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis

Gram na Phi od paru miesięcy, w tej chwili właśnie robię drugiego kolona. Prócz tego zacząłem na Psi, ale tam dostaję mocno po żebrach. Na wyspie siedzi pięciu kolesi z jednego sojuszu (z którym mój sojusz jest w wojnie) a ja sam. Przynajmniej się nie nudzę :).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis

grałem około dwa lata temu.Teraz wróciłem na betę do znajomych i tak sobie siedzę tam.Jestem w miejscu w którym mnie nikt nie ruszy bo zanim dopłynie to miną miesiące :)
 

DeletedUser1234

Guest
Odp: Grepolis

Również gralem w grepo. Konto oddalem. Grałem pod nickiem Destruction. Jak oddawałem konto bylem top1 :). Pewnie zaraz ktos powie, że się przechwalam. Jesli tak to się myli. Nie pamiętam na ktorym świecie grałem bo to było parę miechów temu ale ten kto zna nick Destruction to wie, że mówię prawdę :). Czasami fajnie się tak pochwalić ;);):).
20 Listopad 2010 rok świat Theta best rank 1 z około 630K pkt
obecnie miejsce 8 ,246 miast ponad 3,3 miliony punktów w 2010 roku łatwiej było zdobyć Top1 i ją utrzymać niż w obecnym czasie,ale i tak Szacun...ja,na dwóch innych światach dobiłem do nr 2...
...pamiętam tamte burzliwe czasy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser971

Guest
Odp: Grepolis

Dzięki :). Pamiętam iż od top 2 dzieliła mnie spora różnica punktów. Utrzymywałem się na top 1 przez długi czas aż do oddania konta. Szkoda, że pozycja nie została utrzymana :).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis

w 2010 fajniej sie gralo
stara wersja no i tyle opcji premium nie bylo co teraz
 
Do góry