Faime mówi hej! :)

  • Rozpoczynający wątek Faime
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Jak wszyscy, to wszyscy - witam serdecznie!

Swoją przygodę z Forge of Empires rozpoczęłam niedawno, bo 18 marca (świat Dinegu). Na dzień dzisiejszy siedzę sobie grzecznie w Epoce Brązu (powiedzmy, że jedną nogą stoję w Epoce Żelaza) i dzielnie rozpracowuję system ;)

Do moich ulubionych form rozrywki zalicza się rysowanie oraz 'granie w gry' jak to kiedyś określił pewien bohater internetowych memów, a w przerwach między jednym a drugim zdarza mi się studiować ;) Interesuję się grafiką komputerową i projektowaniem, ponadto trenuję kuglarstwo (poi). Przepadam za książkami, zwłaszcza dobrymi kryminałami i fantastyką. Bardzo lubię klimaty steampunkowe, co tłumaczy między innymi moją wielką miłość do opowieści Marka Hoddera (seria Burton & Swinburne). Uczę się języka japońskiego. Z klasycznych gier komputerowych do moich ulubionych serii należą Grand Theft Auto i Mafia oraz wszelkie pozostałe tytuły utrzymane w podobnym, gangsterskim klimacie.

I tyle o mnie, słowem wstępu :)
 

DeletedUser3876

Guest
Witamy na naszym forum;)
Kilka standardowych (niekoniecznie znaczących) pytań :haha: :
Lubisz żelki? Lubisz czekoladę? Cyferka? Kolorek? Film? Ulubiony bohater filmu "Saga Zmierzch"?... Dobra - żartowałem z tym ostatnim :haha:
 

DeletedUser4428

Guest
Wspomniales, że interesujesz się grafiką komputerową i projektowaniem; wiem, że to nie to samo, ale czy uczyłaś się również jakiegoś języka typu C++?
 

DeletedUser

Guest
Witamy na naszym forum;)
Kilka standardowych (niekoniecznie znaczących) pytań :haha: :
Lubisz żelki? Lubisz czekoladę? Cyferka? Kolorek? Film? Ulubiony bohater filmu "Saga Zmierzch"?... Dobra - żartowałem z tym ostatnim :haha:

Chyba jak większość kobiet mam (niestety) irracjonalny pociąg do wszelkiej maści słodyczy... Owszem, lubię żelki, szczególnie kwaśne o smaku jabłkowym. Jeśli zaś chodzi o czekoladę, to jest to mój absolutny faworyt ;) Moją ulubioną cyfrą jest ósemka, a za ulubiony kolor możemy uznać grafitowy. Film? "Święci z Bostonu" Troy'a Duffy'ego.


Wspomniales, że interesujesz się grafiką komputerową i projektowaniem; wiem, że to nie to samo, ale czy uczyłaś się również jakiegoś języka typu C++?


Jedynym językiem programowania z jakim miałam do tej pory styczność był PHP (wiem, shame...) i to wiele lat temu, natomiast czekają mnie podstawy programowania z Javy i trochę mnie to przeraża :p
 

DeletedUser4428

Guest
Teraz tak popatrzyłem na twoje zdjęcie i powiem że ładna jesteś. :)
 

DeletedUser14

Guest
Cześć Faime ;)
Miło Cię powitać.

Skąd się wziął Twój nick "Faime"?
Co takiego jest w FoE?
Jakieś przygody w innych grach via www?


@keirarot
To tylko zdjęcie hahah xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Teraz tak popatrzyłem na twoje zdjęcie i powiem że ładna jesteś. :)

No cóż, nie pozostaje nic innego jako podziękować za tak miłe słowo :)

Cześć Faime ;)
Miło Cię powitać.

Skąd się wziął Twój nick "Faime"?
Co takiego jest w FoE?
Jakieś przygody w innych grach via www?

Mój nick jak wszystkie pozostałe, którymi się posługiwałam, powstał dość spontanicznie. Z głowy, jak to się mówi ;)
Bardzo lubię tekstowe gry fabularne, w których istnieje możliwość rozegrania sesji z innymi graczami i zazwyczaj podczas tworzenia imion i nazwisk dla postaci wymyślałam takie nicki, które później razem ze mną wędrowały po internecie. Jednym z nich jest właśnie 'Faime'. Krótki, łatwy, spodobał mi się i tak zostało.

Dla mnie dużym plusem w Forge of Empires jest podział na epoki, do których gracz ma stopniowy dostęp. Ciekawe rozwiązanie, które sprawia, że gra jest nieco bardziej wymagająca niż pozostałe, podobne tytuły. Trzeba kombinować i rozważnie wydawać punkty rozwoju :)

Oj, miałam styczność z dużą ilością gier, nie tylko przeglądarkowych. Od jakiegoś czasu próbuję znaleźć taką, która mnie zachwyci i sprawi, że zostanę na dłużej.
 

DeletedUser8

Guest
Witamy na forum ;)

Co i gdzie studiujesz? Od dawna ćwiczysz poiki?^^
 

DeletedUser

Guest
Witamy na forum ;)

Co i gdzie studiujesz? Od dawna ćwiczysz poiki?^^


Najpierw kulturę Japonii, obecnie grafikę komputerową. Trenuję od 2012 roku, początkowo brałam udział w zajęciach organizowanych na uczelni, a teraz (a w zasadzie już od dłuższego czasu) ze względu na brak możliwości zgrania terminów tych spotkań z moją pracą i innymi obowiązkami, trenuję po prostu na własną rękę.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Jakiego typu gry lubisz?
Lubisz gry sieciowe w których liczy się zgranie drużynowe?
Gry typu RPG lub MMORPG też wchodzą w grę (ciekawe zdanie)? Jeśli tak to jakie?
Jakie masz zdanie na temat tego typu gier?

Gotowiec: :D
HTML:
[quote="PablooS, post: 88114"]Jakiego typu gry lubisz?[/quote]
[quote="PablooS, post: 88114"]Lubisz gry sieciowe w których liczy się zgranie drużynowe?[/quote]
[quote="PablooS, post: 88114"]Gry typu RPG lub MMORPG też wchodzą w grę (ciekawe zdanie)? Jeśli tak to jakie?[/quote]
[quote="PablooS, post: 88114"]Jakie masz zdanie na temat tego typu gier?[/quote]
 

DeletedUser4259

Guest
łomatko! robisz furorę Faime :D
cześć

zamiast odpowiadać na te setki pytań, lepiej pokaż dziewczynom i chopakom trochę swojej twórczości (bo ja już kilka obrazków znalazłem...)
 

DeletedUser

Guest
Jakiego typu gry lubisz?
Lubisz gry sieciowe w których liczy się zgranie drużynowe?
Gry typu RPG lub MMORPG też wchodzą w grę (ciekawe zdanie)? Jeśli tak to jakie?
Jakie masz zdanie na temat tego typu gier?

Zaczynałam oczywiście od klasycznych gier komputerowych przeznaczonych dla jednego gracza, ale teraz znacznie większą frajdę sprawiają mi gry oparte na współpracy (tudzież rywalizacji), gdzie kontakt, interakcja z innym użytkownikiem, odgrywają kluczową rolę. Do tego można dodać tekstowe gry fabularne w wersji przeglądarkowej, które odkryłam mniej więcej w 2005 roku i które bardzo przypadły mi do gustu. Niestety po upadku kilku największych i najbardziej dopracowanych tytułów, ciężko znaleźć dobry odpowiednik... Generalne jestem fanką gier utrzymanych w gangsterskim klimacie, strzelanek, fantasy MMO i gier strategicznych :)


łomatko! robisz furorę Faime :D
cześć

zamiast odpowiadać na te setki pytań, lepiej pokaż dziewczynom i chłopakom trochę swojej twórczości (bo ja już kilka obrazków znalazłem...)

To prawda, że lubię rysować (chociaż przede mną wciąż dużo pracy i szlifowania warsztatu), ale nie jestem pewna, czy ktoś chciałby tutaj oglądać moje prace ;)
 
Do góry