World of Tanks (WoT)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1091
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1091

Guest
Gram w WoT. Mam 2 niemieckie czołgi V tieru (czołg Panzer IV oraz niszczyciel czołgów StuG III). Ktoś jeszcze gra w WoT?
 

DeletedUser

Guest
Odp: World of Tanks (WoT)

ja juz gram w WoTa ponad rok niezła gra mozna sie rozerwac
 

DeletedUser

Guest
Odp: World of Tanks (WoT)

Ja gram z bratem w Wot'a i mam 19k bitw. :D
Mój nick to :leopard2POL
 

DeletedUser1405

Guest
Odp: World of Tanks (WoT)

ja tez gram od paru dni pro gra
 

DeletedUser388

Guest
Odp: World of Tanks (WoT)

Fajna gierka, dobrze się grało, zero nudy. ;) ;)
Ale się skasowało, bo nie miało czasu na granie w czołgi.
Szkoda, że tam nie ma piechoty.
Wtedy gra by był bardziej ciekawsza, bo jak ci czołg rozwalą, to załoga.. ucieka z niego i potem nią sterujesz! To wtedy jest naprawdę HARD.
 

DeletedUser

Guest
Odp: World of Tanks (WoT)

Ja gram od 4 miesiecy.Gra kozacka.Mam jeden czolg tieru VI (KW-1S) + pare tieru V.Jak coś mój nick czapod
 

DeletedUser1144

Guest
Odp: World of Tanks (WoT)

Też w to gram:-) mam kv1, pancer IV i III\IV, LEE oraz A20.
 

DeletedUser

Guest
Gram w WoT. Mam 2 niemieckie czołgi V tieru (czołg Panzer IV oraz niszczyciel czołgów StuG III). Ktoś jeszcze gra w WoT?
Witam witam ja tez gram i mam obecnie tylko 11 tanków tiery między V a VIII ten z V tieru to nowy francuski TD

ps. mój nick Konstanty_Rokossowski :)
 

DeletedUser

Guest
Podziwiam odwagę Kaszanka, taki nick w grze opanowanej (chodzi o Polaków) przez "patryjotów" spod znaku swastyki... :o

A sama gra fajna, dopóki nie dojdziesz do IX tieru i się nie okaże, że na prawie każdej bitwie jesteś do tyłu. Generalnie - trochę zbyt chciwi są developerzy (ale w porównaniu do gier typu seafight to i tak wygląda jak czysta dobroczynność). Ekonomia gry zmusza albo do ładowania w to prawdziwych pieniędzy albo tracenia masy czasu na niepotrzebne farmienie kasy.
 

DeletedUser1838

Guest
Gra jest świetna. Gram od półtora roku i rzuciłem dla niej cs po 8 latach :D.
Jak ktoś wymiata to i bez premki wyjdzie na swoje (do 8 tieru:). Ale ja jako, że nie mam czasu farmić kasy low tierami to bez premki raczej nie gram. A i warto sobie premium czołg 8 tieru sprawić. Dużą frajdę daje typ59 - aktualnie niedostępny - kupiłem sobie na gwiazdkę za kody z Play'a :D. T 34 amerykański też wymiata - tego akurat za darmo dostałem przy zmianie drabinki ciężkich amerykańskich :D.
Jak na tą chwilę mam 5 X tierów Ht i parę innych wysoko tierowych czołgów. Gra się świetnie, a CW w dobrym klanie to coś fajnego :).

nick w grze MelbethMC.
 

DeletedUser

Guest
Podziwiam odwagę Kaszanka, taki nick w grze opanowanej (chodzi o Polaków) przez "patryjotów" spod znaku swastyki... :o

A sama gra fajna, dopóki nie dojdziesz do IX tieru i się nie okaże, że na prawie każdej bitwie jesteś do tyłu. Generalnie - trochę zbyt chciwi są developerzy (ale w porównaniu do gier typu seafight to i tak wygląda jak czysta dobroczynność). Ekonomia gry zmusza albo do ładowania w to prawdziwych pieniędzy albo tracenia masy czasu na niepotrzebne farmienie kasy.

nom masz racje nie raz pewne słowa szły w mym kierunku ale to po prostu olewam
co do nazwy Rokossowska tak na panienskie miała moja babka a imie Konstanty to tak sobie dałem i po X czasie dowiaduje się że był taki jegomśc jak moja nazwa
Pisałem do adminów aby zmienili nick jeden odpowiedział tylko czemu mam zmieniać jak to nick bochatera i nie dali mi zmienić życie hehe

ps. gra dobra stworzona głównie do zbijania kasy ale napewno mniej niż w tej ta to dopiero skarbonka hehe
 

DeletedUser

Guest
No to niezły myk :haha:. Ale jak to wytłumaczyć gimnazjalnym móżdżkom, którym imponują naziści (serio, jak można będąc Polakiem, to mi się w głowie nie mieści...) to już inna sprawa.
Btw. parę razy Cię widziałem na randomie (mój nick taki sam jak tu jakby co).

Co do samego WoTa to ta gra potrzebuje jednego - konkurencji. Jestem ciekaw jak to zrobią z World of Warplanes, który konkurencję posiadać będzie (War Thunder), ale z tego, co na razie słyszałem WoWp jest pod względem darmowej gry jeszcze straszliwszy niż WoT (tzn będzie, bo na razie closed beta).
 

DeletedUser

Guest
Vanhal oraz MelbethMC...
Patrzyłem wasze statystyki w grze WoT...
Doszedłem do wniosku, że jesteście dobrymi graczami.
Lecz coś mi nie pasowało mianowicie...klan.
Moglibyście być w lepszych...ale szanuje waszą decyzję. Ja jestem w PMHC2 (do PMHC niedługo awansuje)

Powiem tyle...World of Tanks nie jest dla dzieci...Tu potrzebna jest logika oraz spryt.

Jeżeli ma ktoś powyżej 2k bitw musi zainwestować troszkę kaski w tą grę :D
(Ja wydaje z bratem około 3k złota miesięcznie)

Nick z WoT'a: leopard2POL
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Witam.
Gram chwilkę z przerwami obecnie mam Tiger'a, pzIV, JgpzIV, arty FRA IV tieru - niedługo Tiger II zbieram na załogę 75%
Gra fajna, ale (nie wiem jak wam) mi się nudzi po 1h gry.
Nick: Bunduki
 

DeletedUser426

Guest
Równiez gram tzn obecnie nie , narazie mi się znudziło i już z dwa tygodnie nie zaglądam
Narazie smigam niemieckim Tygrysem II VIII tieru. i pare niższych klas.

NIck _Strielok_

Z niektórymi musze się zgodzić. Najlepiej sie zarabia na artylerii albo czołgach V tieru. Wyżej to jest dobrze jesli za bitwe uda sie zapłacić za naprawe i amunicje.
 

J0J0

Szlachcic zagrodowy
A ja dopiero dziś zacząłem Grać i muszę przyznać że Gra naprawdę wciąga :)
 

DeletedUser

Guest
Podziwiam odwagę Kaszanka, taki nick w grze opanowanej (chodzi o Polaków) przez "patryjotów" spod znaku swastyki...
(...)
Ale jak to wytłumaczyć gimnazjalnym móżdżkom, którym imponują naziści (serio, jak można będąc Polakiem, to mi się w głowie nie mieści...)
Rozumiem, że dopuszczasz istnienie tylko 2 grup - "przyjaciół ZSRR" i nazistów, tak?
 

DeletedUser388

Guest
A ja na razie póki co trochę zmieniłem garaż...

Czołgi? Jeden chiński, dwa radzieckie (MS-1 i A-20) oraz niemieckie (Luchs i jeszcze jeden, ale już nie pamiętam) ;)
 

DeletedUser5225

Guest
W grze w ogóle nie ma balansu, dlatego przestałem w nią grać. Pewnie niektórzy powiedzą, że drużyny są zbalansowane, ale jakoś mnie to nie pociesza, że i ja i mój przeciwnik będziemy darmowymi fragami dla czołgu o kilka tierów wyższym. Bo oczywiście gra nie może przydzielić do równego.
 

DeletedUser426

Guest
Nie sztuką jest walczyć gdy ma sie silniejszy czołg i nikt nie może Cię ruszyć :p Czołgiem niższego tieru można spokojnie rozwalić czołg o te 3-4 tiery wyszy. NIe maszyna czyni gracza a umiejtności :p
Raz sam się sniałem gdy podczas jazdy KW-1 , prawie wygrałem walke jednoczesnie z Tygrysem i Tygrysem II. Obu prawie wyzerowałem , ale dopiero padłem gdy tamci zrozumieli ze najlepiej za atakować jednoczesnie z dwuch stron :D
 

DeletedUser5225

Guest
Jasne, że można rozwalić czołg wyższego tieru, tylko o ile jego posiadacz jest noobem. Jeśli jest ogarnięty to cię zwyczajnie zdmuchnie i nawet tego nie zauważy. Najśmiejszeniejsze jest jednak to, że grając artylerią, do jakiegoś czasu trafiając na dużo wyższy tier robiłem obrażenia coś między 0 a 3 procent. Nie dziękuje, gra ma być rozrywką od początku do końca, a nie dopiero gdy po kilkunastu tygodniach gry to my trafiamy na słabszych. Ale jeśli komuś pasuję być darmowym fragiem przez długi czas, (tak, darmowym, bo jeśli grasz artylerią czy niszczycielem to możesz trafić tak, że będziesz bić po kilka procent, a ciebie będą mieli na hita) a potem mieć darmowe fragi, to gra jest dla tego kogoś idealna.
 

DeletedUser426

Guest
Żeby mieć te wyzsze tiery to trzeba poświęcic troche czasu :) a że niektórzy wolą na szybko kazdego rozwalac ze startu to inna sprawa.
Czołg nie mówi o umiejętności kierowcy. Lepszy dowódca lepiej wyceluje w słabe punkty i poradzi sobie z mocniejszym przeciwnikiem
 

DeletedUser6631

Guest
hmmm gram od bety w Wota :) ulubione to scouty takie jak t-50 t-50-2, obecnie 59-16 ;) przyznam ciężkie największą satysfakcje dały mi kw-1, kw-1s, kw-2 is i is-3, obecnie robię chińskie czołgi - gildia PWSO :)
 

DeletedUser5225

Guest
Żeby mieć te wyzsze tiery to trzeba poświęcic troche czasu :) a że niektórzy wolą na szybko kazdego rozwalac ze startu to inna sprawa.
Czołg nie mówi o umiejętności kierowcy. Lepszy dowódca lepiej wyceluje w słabe punkty i poradzi sobie z mocniejszym przeciwnikiem

Nie wiem czy wiesz, ale w mnóstwo graczy korzysta ze skórek z neta, które pokazują gdzie są słabe punkty danego czołgu. W dodatku nie grozi za to ban. I jasne, że czołg nie mówi o umiejętnościach gracza, tak samo jak w grach mmorpg lvl nie mówi o umiejętnościach. I w obu przypadkach ktoś słabszy jest w stanie rozwalić mocniejszego, jednak jest chyba leciutka różnica kiedy wróg ma dużo wyższy pancerz i dużo większy dmg itp. Poza tym, mówisz że lepszy gracz poradzi sobie z mocniejszym? tak? właśnie. Jeśli ten mocniejszy nie będzie noobem to cię zniszczy. Ale widzę, że dla ciebie balans jest w porządku, pewnie cały czas grasz z niższymi? Najlepszy balans był chyba w gw2, tam wszyscy róźnili się tylko buildem i bonusami, wtedy było widać czy ktoś potrafi grać czy nie. Choć tam niestety był downed mode, więc szału nie również nie ma.
 

DeletedUser426

Guest
Skórki widziałem , używałem nawet za dwa dni .. ale nie lubie tego rodzaju ułatwień :)
Cieżkie czołgi mają to do siebie ze są powolne , szczególnie podczas obrotu wierzy. Dlatego nizsze tiery czy nawet średnie czołgi spokojnie moga krązyc wokół ciezkich zanim ten w nas wyceluje.
Wszystko zalezy od stażu gracza w grze , niektórzy ledwo dojdą do 8 tieru i sa zadowoleni ze mniejsze rozwalają na dwa strzały inny co maja cały garaz po X tierze wolą jeździć na mniejszych. I kto w tym wypadku ma wieksze umiejętności ?
Ktoś kto dopiero zdobył jakiś wyższy czołg zawsze pcha sie na pierwsza linie sądzac ze nikt go nie ruszy bo ma silny czołg. Potem sie okazuje ze kraza wogkół niego dwa T-50-2 i po koleji rozwalają wszystkie elementy czołgu.
 
Do góry