Na co wykorzystujecie otrzymane diamenty?

  • Rozpoczynający wątek jerofiejew
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Jak najlepiej wykozystać diamenty, które się otrzymało w trakcie gry za free? Zbyt dużo ich nie ma, ja dopiero dostałem 25, a ponoć straciłem jak odrzuciłem zadanie od błazna. Trudno :p
Podobno do prowincji nr 20 można było ich otrzymać 75 sztuk.
Zapraszam do propozycji ;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Na co wykorzystujecie otrzymane diamenty?

ja mam 15 prowincję i szczerze nie mam ani jednego. Jeśli to prawda z tym błaznem to szkoda. Po pierwszych nagrodach odrzuciłem kilka jego misji, pewnie wlasnie te które były na diamenty. Myślę ze warto napisac to na forum żeby inni ktorzy jeszcze tam nie doszli nie stracili ich w taki glupi sposob jak chociażby ja :D teraz biore kazde zadanie! Ja bym je wykorzystał na budynki zapewnie, bo na leczenie jednostek czy podowjona produkcja to troche za mało.
 

DeletedUser9

Guest
Odp: Na co wykorzystujecie otrzymane diamenty?

Posty nie na temat zostały skasowane, następne posty nie dotyczące tematu zostaną nagrodzone ostrzeżeniem.
 

DeletedUser602

Guest
Odp: Na co wykorzystujecie otrzymane diamenty?

za 25 diamentow wiele nie kupisz, ja postawilem dwie sciezki dajace po 20 zadowolenia na sztuke :p 10 diamentow - jedna.
 

DeletedUser185

Guest
Odp: Na co wykorzystujecie otrzymane diamenty?

Z tego co zauważyłem to 25 a potem 35 diamentów można otrzymać być możę dalej też coś wskoczy.

Na co wykorzystać, hmm ja drogi postawilem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser236

Guest
Odp: Na co wykorzystujecie otrzymane diamenty?

za 25 diamentów można jedynie uleczyć jednostki lub np surowce do negocjacji ;P
ja póki co dostałem 25diamentów i licze że jeszcze jakieś wpadną ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Na co wykorzystujecie otrzymane diamenty?

Przyjdzie chwila ,że za odblokowanie kolejnej technologii , trzeba będzie zapłacic 600 diamentów ---zatem warto oszczędzac ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Na co wykorzystujecie otrzymane diamenty?

pawel556, jest chyba tylko jedno takie badanie, w dodatku jego gałązka to ślepy zaułek do niczego nie prowadzący. Tylko dla tych, którzy chcą pakować pieniądze w grę, nikt inny nie musi badać tego, bodajże, domku.

Ja sobie te diamenty zostawiam, że tak powiem, na czarną godzinę, chociaż nie bardzo wiem, jak takowa w tej grze mogłaby wyglądać:) Ale tak na prawdę, to i tak za nie nie dostanie się niczego specjalnie cennego. Może kiedyś w przyszłości spadną ceny diamentów (gadanie...), to wtedy się bardziej przyda.
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Na co wykorzystujecie otrzymane diamenty?

Przyjdzie chwila ,że za odblokowanie kolejnej technologii , trzeba będzie zapłacic 600 diamentów ---zatem warto oszczędzac ...

jest technologia na początku wczesnego sredniowiecza "domy wielopietrowe" czy jakos tak i kosztuje 600 diamentów -.-
na szczescie nie jest ona wymagana do rozwoju kolejnych więc smialo mozna bez niej grac :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Na co wykorzystujecie otrzymane diamenty?

Ale jakie bonusy daje ta technologia.. :) Tak czy siak na moje warto oszczędzać diamenty na czarną godzinę:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Na co wykorzystujecie otrzymane diamenty?

mam pytanie co trzeba zrobić aby otrzymać za darmo diamenty . Jak coś mam dopiero 70 k pkt ;) .
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Na co wykorzystujecie otrzymane diamenty?

po jakimś czasie samo ci wpływa jakoś na konto ja pamiętam że sobie grałem spokojnie i nagle patrze 25 diamentów ;P
 

DeletedUser730

Guest
Odp: Na co wykorzystujecie otrzymane diamenty?

Heh.. może coś wpłynie, ale raczej na to nie liczę. Do tej pory kupiłem za dwa sms-y po 23zł. Dobrze nie pamiętam na co poszły , bo drinkowałem w tym czasie.. ;) Chyba na negocjacje, rozszerzenie terenu i odblokowanie technologii..
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Na co wykorzystujecie otrzymane diamenty?

moim zdaniem obecnie z aktualnymi cenami diamentów jedyny rozsądny ich użytek to właśnie negocjaje. nie ma sensu kupować rozszerzeń itd bo ceny są kosmiczne.
 

DeletedUser526

Guest
Odp: Na co wykorzystujecie otrzymane diamenty?

negocjacje to dobra rzecz tutaj:)
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Na co wykorzystujecie otrzymane diamenty?

negocjaje to bardzo dobra rzecz bo chociaż można pójść "na łatwizne" ;p
ale nie o tym temat ;p.


co do wykorzystywania diamentów. mam pomysł co do ich wykorzystywania. bo jak widzicie wszystkie ważniejsze rzeczy w grze są także za diamenty, lepsze budynki kulturowe, leczenie jednostek, negocjaje itd itp
ale np co z zadowoleniem? dlaczego nei ma możliwości np kupna za 50diamentów 300 zadowolenia?
też byłoby wtedy ciekawie bo byłoby na co wydawać je wtedy
 

DeletedUser526

Guest
Odp: Na co wykorzystujecie otrzymane diamenty?

negocjaje to bardzo dobra rzecz bo chociaż można pójść "na łatwizne" ;p
ale nie o tym temat ;p.


co do wykorzystywania diamentów. mam pomysł co do ich wykorzystywania. bo jak widzicie wszystkie ważniejsze rzeczy w grze są także za diamenty, lepsze budynki kulturowe, leczenie jednostek, negocjaje itd itp
ale np co z zadowoleniem? dlaczego nei ma możliwości np kupna za 50diamentów 300 zadowolenia?
też byłoby wtedy ciekawie bo byłoby na co wydawać je wtedy

Tylko pytanie po co nam wtedy budynki kulturowe?:p
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Na co wykorzystujecie otrzymane diamenty?

steq po to aby mieć to zadowolenie jaknajwyższe. 300 to był przykład a tak pozatym patrząc na obecne ceny jakie są za diamenty to takie coś napewno będzie kosztować z 600diamentów. więc mimo wszystko budynki kulturowe dalej będą potrzebne bo tylko idioci kupią za diamenty ;P
chyba, że zmądrzeją i dadzą normalne ceny ;P
 

DeletedUser755

Guest
Odp: Na co wykorzystujecie otrzymane diamenty?

steq po to aby mieć to zadowolenie jaknajwyższe. 300 to był przykład a tak pozatym patrząc na obecne ceny jakie są za diamenty to takie coś napewno będzie kosztować z 600diamentów. więc mimo wszystko budynki kulturowe dalej będą potrzebne bo tylko idioci kupią za diamenty ;P
chyba, że zmądrzeją i dadzą normalne ceny ;P

eXodus tu się z tobą zgodzę w 100%... ceny tu po byku są za 90 dych jeszcze raz tyle diamentów powinno być w plemionach za 90 dych pół roku możesz grać z tu trochę terenu możesz kupić...:p
 

DeletedUser526

Guest
Odp: Na co wykorzystujecie otrzymane diamenty?

eXodus tu się z tobą zgodzę w 100%... ceny tu po byku są za 90 dych jeszcze raz tyle diamentów powinno być w plemionach za 90 dych pół roku możesz grać z tu trochę terenu możesz kupić...:p

tylko że te dwie gry różnią się od siebie trochę :)
 

DeletedUser222

Guest
Odp: Na co wykorzystujecie otrzymane diamenty?

Za 90 dych w Plemionach możesz grać na premium 8 lat z hakiem :p
 

DeletedUser185

Guest
Odp: Na co wykorzystujecie otrzymane diamenty?

Jak właściwie korzystać z diamentów patrz ranking globalny top 1 :p bo juz top 2 skromniutko nie popisal sie z diamentami...
 
Do góry