Dragon Ball Z - rysunki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3847
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3847

Guest
Hej,

robiłem porządki na kompie i odkopałem stare zdjęcia. To było w czasach ogromnej fascynacji DB i DBZ oraz DBGT ;) serial mogłem oglądać z 1000 razy a w przerwie postanowiłem narysować jego bohaterów, tutaj dwie drobne próbki z Son-Goku i Trunksem (zdjęcia zrobione dla moich rysunków)

trunk.jpg

songo.jpg
 

DeletedUser8562

Guest
Nie powiem, nawet całkiem Ci wyszło :) Prawie jak Akira Toriyama ;)
A powiedz na czym rysowałeś, dziwnie odbija światło.
 

DeletedUser3847

Guest
Dzięki :p wiem, że prawie robi wielką różnicę ;) Rysowane na papierze od drukarki :p a światło odbija z jednego prostego powodu, testowałem laminator w pracy :D:D i wszystkie swoje rysunki zalaminowałem :):) stąd taki dziwny odblask od lampy w aparacie ;)
 

DeletedUser9690

Guest
No, niczego sobie :D Fajne :D
Wydaje mi się że rysowane ołówkiem i kredkami ołówkowymi. :)
Tylko że to drugie to faktycznie dziwnie się światło odbija, tak jakby rysowane na takich podkładach jak na biurka robią :).
Edit : faktycznie laminowane :D
 

DeletedUser9756

Guest
Fajnie wygląda :)

A to odbicie światła to może przez to, że wykrzyknął 'Kame-Hame-Ha' (czy jak to się pisało... niezbyt już pamiętam :)) ;)
 

DeletedUser3847

Guest
@Eryawen

dokładnie rysowane ołówkiem i kredkami ołówkowymi ;)
 

DeletedUser8562

Guest
Kamehameha mnie przekonuje ;) Ale laminator i tak dobra rzecz ;)
A tak a propos DB, naprawdę jedna z najlepszych mang i anime jakie miałem okazję czytać/oglądać. Pan Toriyama odwalił kawał dobrej roboty :)
 

DeletedUser9690

Guest
@Eryawen

dokładnie rysowane ołówkiem i kredkami ołówkowymi ;)

Heh, jeszcze nie taka zła jestem w odgadywaniu medium malarskich i rysunkowych :D
Naprawdę świetne, podziwiam wszystkich co szkicują albo rysują. Ja się już przestawiłam na farby i do ołówka chyba raczej już tak na poważnie nie wrócę :).
 

DeletedUser3847

Guest
A tak a propos DB, naprawdę jedna z najlepszych mang i anime jakie miałem okazję czytać/oglądać. Pan Toriyama odwalił kawał dobrej roboty :)

zgadzam się w 100%, minęło już chyba z 10 lat od kiedy się spotkałem z saga DB, dalej potrafię do niej wrócić, a czasem człowiek sobie marzy żeby tak móc skumulować swoją energie Ki :D:D

Ja się już przestawiłam na farby i do ołówka chyba raczej już tak na poważnie nie wrócę :).

ja niestety do farb chyba nigdy się nie przekonam... taki uraz ze szkoły podstawowej :p
 

DeletedUser9690

Guest
zgadzam się w 100%, minęło już chyba z 10 lat od kiedy się spotkałem z saga DB, dalej potrafię do niej wrócić, a czasem człowiek sobie marzy żeby tak móc skumulować swoją energie Ki :D:D



ja niestety do farb chyba nigdy się nie przekonam... taki uraz ze szkoły podstawowej :p


Cóż, najlepiej zacząć od akwareli, maluje się łatwo i szybko tylko że nie są kryjące :)
Ja jestem na etapie akryli ;]
 

DeletedUser3847

Guest
Cóż, najlepiej zacząć od akwareli, maluje się łatwo i szybko tylko że nie są kryjące :)
Ja jestem na etapie akryli ;]

hehe, no właśnie ten etap ze szkoły spowodował, że mam awersję do farb :D malowanie akwarelami, wszystko płynie, nienawidzę wodnych farb, może akrylowymi lepiej by mi poszło, sam nie wiem, nie próbowałem nigdy.
 

DeletedUser9690

Guest
hehe, no właśnie ten etap ze szkoły spowodował, że mam awersję do farb :D malowanie akwarelami, wszystko płynie, nienawidzę wodnych farb, może akrylowymi lepiej by mi poszło, sam nie wiem, nie próbowałem nigdy.

Cóż, jeśli chodzi o akryle to zawsze można nimi coś zakryć jak się zepsuje - farba kryjąca ;]

Jeśli chciałbyś porównać prace akrylowe z akwarelowymi to napisz na priv - mam stronę na fb właśnie z akrylem i akwarelą :).
 
Do góry