Hacki

  • Rozpoczynający wątek kamilharry
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witajcie.
Sprawdziłem z ciekawości czy są jakieś hacki na FoE. Były. Chciałbym zwrócić na to waszą uwagę, również moderatorów. Przecież gracze, którzy mają epokę kamienia mogą przejść np. do kolonialnej. Trzeba coś z tym zrobić, nie sądzicie?
:)
 

DeletedUser4682

Guest
Ale co trzeba zrobić jak nie ma takiego bugu ? I nie ma hacków do gier w przeglądarkach. Jedynie edytory pamięci podręcznej "Cheat Engine"(nic nam nie daje to ) . I można boty robić co za nas klikają. A tak to nie ma hacków.
 

DeletedUser

Guest
na botach gra 3/4 ludzi i co z nimi zrobisz ?
hacki hahaha może haki ? jak za kaczyńskich..
 

DeletedUser3669

Guest
Witajcie.
Sprawdziłem z ciekawości czy są jakieś hacki na FoE. Były. Chciałbym zwrócić na to waszą uwagę, również moderatorów. Przecież gracze, którzy mają epokę kamienia mogą przejść np. do kolonialnej. Trzeba coś z tym zrobić, nie sądzicie?
:)

nawet jak by sie dalo to co mu po kolonialnej jezeli jako domy bedzie mial chaty :p bo na te lepsze predko nie nazbiera :)
 

DeletedUser

Guest
To był tylko przykład. :)

- - - Zaktualizowano - - -

Ale co trzeba zrobić jak nie ma takiego bugu ? I nie ma hacków do gier w przeglądarkach. Jedynie edytory pamięci podręcznej "Cheat Engine"(nic nam nie daje to ) . I można boty robić co za nas klikają. A tak to nie ma hacków.
Jest coś takiego jak Diamonds coś tam. Sprawia to że ma się nieograniczoną liczbę diamentów, zaopatrzenia i złota. Oczywiście tego nie używałem. :D
 

DeletedUser3

Guest
No oczywiście i tak by nie działało, poza chwilowym zedytowaniem tego, co pokazuje przeglądarka.
 

DeletedUser314

Guest
Tylko że bot tu wiele nie da, potem i tak złota i młotki są nie przydatne, jedynie złoto do PR, ale to i tak wielkiej różnicy niema czy gra się na arkadówkach czy 2 spadowych.
Musiał by być BOT do walk, a do dość trudne do wykonania :)
 

DeletedUser4823

Guest
Ja np cierpię na brak narzędzi w tej chwili. A domki kosztują sporo tego. Więc bot zbierający co 5 minut narzędzia byłby niezły. Poza tym bot chroni przed rabunkiem.
 

DeletedUser740

Guest
i co ciekawsze, boty takie nie sa karane banem a wsparcie rodziny, kolegow z gildii poprzez zebranie za nich narzedzi/zasobow jest traktowane jako multikonto i dozywotny ban ... co jest bardziej szkodliwe dla innych graczy bot czy zastepca na koncie?
 

DeletedUser5127

Guest
Ja np cierpię na brak narzędzi w tej chwili. A domki kosztują sporo tego. Więc bot zbierający co 5 minut narzędzia byłby niezły. Poza tym bot chroni przed rabunkiem.

To nic nie rób przez 1 tydzień:) ja nie grałęm przez 2 i pół tyg. i wchodziłem tylko raz na 2 dni żeby zebrać i z 3 k narzędzi mam teraz 83:)
 

DeletedUser1724

Guest
To nic nie rób przez 1 tydzień:) ja nie grałęm przez 2 i pół tyg. i wchodziłem tylko raz na 2 dni żeby zebrać i z 3 k narzędzi mam teraz 83:)
Ale Ty mądry jesteś ... chcesz Nobla ??? Błyskotliwość Twoja aż razi w oczy
 

DeletedUser4823

Guest
83 tys narzędzi? To na waciki?

Jeden dom z piaskowca to 7 tys młotków, mam do wymiany jakieś 40 domów jeszcze. 40x7=280 tys. W tej chwili dziennie zbieram ok. 30 - 40 tys młotków. I chyba mało grasz, wchodząc raz na dwa dni tracisz 38 punktów rozwoju przez ten czas. To jest jeden wynalazek w epoce rozkwitu średniowiecza. Przez 2 tygodnie tracisz więc 7 wynalazków.

A wynalazki też kosztują, im wyższa epoka tym drożej, budynki też coraz więcej. Ceny 50 tys złota czy 50 tys młotków to robią się normalne. Mam misję wybudowania kościoła, 66 tys złota i 45 tys młotków. Przy takim zbieraniu to bym musiał tydzień zbierać.
 

DeletedUser2990

Guest
Nie macie innych problemów, np. efekt cieplarniany, brak wody w Afryce... Wszedzie gdzie się wejdzie narzekania. Gdzieś Bryff napisał, ze sprawiedliwości nie było i nie będzie na FoE. Są równi i równiejsi. A znowu wylewać strony flegmy o to że ktoś zbierze o 100k młotków więcej. To tylko gra... Żyjecie z Tego???

i co ciekawsze, boty takie nie sa karane banem a wsparcie rodziny, kolegow z gildii poprzez zebranie za nich narzedzi/zasobow jest traktowane jako multikonto i dozywotny ban ... co jest bardziej szkodliwe dla innych graczy bot czy zastepca na koncie?

Co sie tyczy zbierania przez kogoś twojej produkcji to poczytaj regulamin jaki zaakceptowałeś przy rejestracji:
capture.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser740

Guest
kris, regulamin jest tak napisany ze nie masz wyboru czy zgadzasz sie na to a na to nie zgadzasz... masz wybor: albo jestes za
i mozesz oposcic rece i odejsc od sciany (czyli grasz) albo .... polecam dla tych co umieja pisac i czytac pkt 4.5 , jak dla mnie to czysty belkot bez sensu... i gdzie w tym regulaminie co przedstawiles jest chociaz slowo o botach? czyli one sa dozwolone a zastepstwo o ktorym wspomniano ale nie umieszczono takiej opcji w grze jest juz karane nawet banem dozywotnim...
a gdzie w tym tekscie jest mozliwosc opieki/kontroli dla opiekuna dzieciaka grajacego na tej grze? zero... i jesli tak to zostanie a ja mam albo przeszczegac tego regulaminu co do joty (bez mozliwosci respektowania mnie przez support - dlugi czas usowania bledow jak i rownie dlugi czas odpowiedzi na zgloszenia) albo przestac grac to uwierz mi, ze raczej sklaniam sie do tej drugiej opcji, i gdyby nie lojalnosc wzgledem gildii to juz bym zrezygnowal z tej gry ....
I powiedz mi prosze, jakimze to wielkim oszustwem jest to ze komus kogo nie ma w danym momencie przy kompie bo choruje, jest na wyjezdzie czy w pracy, zbierzesz pieniadze czy narzedzia a on to zrobi gdy Ty bedziesz poza domem ....
gralem w kilka roznych gier online i tam byla opcja zastepstwa, nawet do trzech osob w jednej z nich .... tu nie masz takiej opcji... dlaczego? jesli sie myle, to prosze o rzeczowe "dowody" mego bledu, jestem czlowiekiem i moge sie mylic, dasz dowody na blad, przeprosze i uznam zasadnosc wypowiedzi.
 

DeletedUser2990

Guest
a gdzie w tym tekscie jest mozliwosc opieki/kontroli dla opiekuna dzieciaka grajacego na tej grze? zero... i jesli tak to zostanie a ja mam albo przeszczegac tego regulaminu co do joty (bez mozliwosci respektowania mnie przez support - dlugi czas usowania bledow jak i rownie dlugi czas odpowiedzi na zgloszenia) albo przestac grac to uwierz mi, ze raczej sklaniam sie do tej drugiej opcji, i gdyby nie lojalnosc wzgledem gildii to juz bym zrezygnowal z tej gry ....
I powiedz mi prosze, jakimze to wielkim oszustwem jest to ze komus kogo nie ma w danym momencie przy kompie bo choruje, jest na wyjezdzie czy w pracy, zbierzesz pieniadze czy narzedzia a on to zrobi gdy Ty bedziesz poza domem ....
gralem w kilka roznych gier online i tam byla opcja zastepstwa, nawet do trzech osob w jednej z nich .... tu nie masz takiej opcji... dlaczego? jesli sie myle, to prosze o rzeczowe "dowody" mego bledu, jestem czlowiekiem i moge sie mylic, dasz dowody na blad, przeprosze i uznam zasadnosc wypowiedzi.

To może innaczej... W jaki sposób osoby odpowiedzialni za grę (admini, sysopi nie wiem jak ich tutaj nazywają) mają sprwdzić, że dana osoba tobie pomaga, zastępuje... Druga sprawa to ty się rejestrowałeś, to ty zacząłeś grać w FoE a nie Twój syn, żona, dziewczyna czy tam ktokolwiek, to ty chciałeś grać, nie masz czasu to nie grasz. Problem botów był jest i bedzie trudny do rozwiązania i nie tylko na FoE.

Trzecia sprawa, skoro nie ma zakazu to kto ci broni ich używać. Uważam, że temat rzeka i nie ma co się nad nim rozwodzić. Jak długo istnieje świat ludzie kombinowali i kombinować będą...

PS. Co do regulaminu. Regulamin jest pisany przez FoE, dla FoE, aby chronił interes FoE przed nami użytkownikami. Jak podpisujesz umowę w banku o kredyt masz prosty wybór. Zgadzasz się z ich regulaminem (umową) dostajesz kredyt, nie zgadzasz się kredytu nie ma. I tak jest wszędzie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser740

Guest
czyli wg tego co piszesz, rozwiazaniem dla mnie jest powiedziec wam "zegnajcie" ? bo w innych grach jest opcja zastepstwo gdzie mozna wpisac nick gracza ktory ma prawo nadzorowac moje konto gdy mnie niema a tutaj jest za duzo pracy by zaimplementowac taka opcje?
tak sie sklada ze corka tez rozpoczela gre, konto ktorej jest teraz zablokowane bo zastepowalem ja, zwlaszcza w komunikacji gildijnej jako czlowiek z doswiadczeniem zyciowym i kultura ... a boty sa bardziej godne bana niz pomoc czlonkowi rodziny :)
wiem, jako obronca "sprawiedliwosci" to dla Ciebie nie argument... dla Ciebie wszystko chyba jest albo na 100% biale albo czarne, nie ma barw jasniejszych lub ciemnieszych ... wnioskuje tak z wypowiedzi jaka jest pietro wyzej, jako czlowiek moge sie jednak mylic ....
a co do przykladu kredytu ... czasem, chociaz zadko, banki sa bardziej ludzkie w udzielaniu kredytow niz niejeden czlowiek dla sasiada w zyciu codziennym :) jesli pieniadz a nie czlowiek jest dla Ciebie najwazniejszy... to sam mozesz twozyc takie regulaminy i zgadzac sie z nimi w 100 %, zreszta jesli jestes pracownikiem to predzej czy pozniej zastosuja cos podobnego na Tobie, a wtedy moze zmienisz zdanie.. jako czlowiek mam prawo wyrazic swoja opinie, oczywiscie z kultura i bez obrazania innych , wiec mam nadzieje ze nikogo nie urazilem, a jesli jednak kogos obrazilem, z gory przepraszam.
 

DeletedUser

Guest
(...) czasem, chociaz zadko, banki sa bardziej ludzkie w udzielaniu kredytow niz niejeden czlowiek dla sasiada w zyciu codziennym :) (...)

rzadko nie "zadko",
pracowalem w banku i nieprawda, ze banki sa bardziej ludzkie. to chec zysku, wyrobienia premii kwartalnej, rocznej sprawia, ze naginaja zasady w celu udzielenia kredytu. pamietajac, ze ow kredyt bedzie trzeba splacic.
 

DeletedUser740

Guest
rzadko nie "zadko",
pracowalem w banku i nieprawda, ze banki sa bardziej ludzkie. to chec zysku, wyrobienia premii kwartalnej, rocznej sprawia, ze naginaja zasady w celu udzielenia kredytu. pamietajac, ze ow kredyt bedzie trzeba splacic.

za literowki przepraszam, czasem za slabo dociskam klawiature co skutkuje bledami jak wyzej...
a jak slusznie zauwazyles, chec zysku sklania banki do bycia bardziej ludzkimi. czyli im bardziej przyjazni dla ludzi tym wiecej graczy , przepraszam, klientow :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry