Świat 11 - Langendorn! - dyskusja

Gozur

Wójt
Czy nie lepiej byłoby najpierw naprawić "stałe" błędy, o których gracze cały czas piszą na forum?
 

ZebraK

Szlachcic zagrodowy
Dlaczego każdy świat jest taki sam, zamiast wprowadzić nowy z np. czasem wszystkiego x2, albo z innymi urozmaiceniami?
 

Marik

Książę
Talarów brakuje to otwieracie kolejny świat, a że będzie zasypany błędami jak pozostałe, to kto by się tym przejmował
 

GEoMax

Baron
Super nazwa :) Langendorn , a może powinno być Langen dorn / długi cierń / ?
Wydaje mi się jednak że to po prostu w tłumaczeniu żartobliwym : "gwóźdź do trumny " FoE i najwyższy czas pomyśleć o zakończeniu tej przygody :(
Jak pomyśle o kolejnym wyścigu , przelicznikach , klikach zwanych gildiami " bij zabij " i takie tam inne duperele to jednak odpuszczam i zostawiam pole dla dla "nowych " graczy .
Ciekawi mnie jednak co dalej ? ale to już sprawa dla reportera zwanego potocznie supportem :) bo znowu ktoś będzie przy okazji kręcił lody :)
Pozdrawiam :)



 

Gozur

Wójt
Jak pomyśle o kolejnym wyścigu , przelicznikach , klikach zwanych gildiami " bij zabij " i takie tam inne duperele to jednak odpuszczam i zostawiam pole dla dla "nowych " graczy .
Dlatego zlewam "ciepłym moczem te wszystkie nowe" światy.
W kółko robić to samo na 8... 10... 30... takich samych "nowych"?
 
Ale wiecie, że te nowe światy są najczęściej właśnie pod nowych graczy? Pod tych, którzy chcą mieć jakkolwiek równe szanse, bądź też zadowolą się ich pozorami, i będą mogli zacząć przygodę nie odstając tak katastrofalnie od starych wyjadaczy. Chociaż z drugiej strony nowy świat to możliwość założenia nowej farmy dla starych graczy.
Psy szczekają, karawana jedzie dalej.
 

GEoMax

Baron
Ale wiecie, że te nowe światy są najczęściej właśnie pod nowych graczy? Pod tych, którzy chcą mieć jakkolwiek równe szanse, bądź też zadowolą się ich pozorami, i będą mogli zacząć przygodę nie odstając tak katastrofalnie od starych wyjadaczy. Chociaż z drugiej strony nowy świat to możliwość założenia nowej farmy dla starych graczy.
Psy szczekają, karawana jedzie dalej.
To tylko teoria :( Już w pierwszych 3 dniach po otwarciu "towarzystwo wzajemnej adoracji " opanuje świat przenosząc swoje "zasady' , to jest nie do wytępienia , a nowi ? No cóż, jak zwał tak zwał zostaną wchłonięci , przemieleni i prawdopodobnie porzucą to co tak miło wyglądało :)
Tak : psy szczekają a karawana idzie dalej , smutne ale prawdziwe :)
 

borsuk

Szlachcic zagrodowy
1. Nowe światy są ogłoszone na wszystkich głównych serwerach (USA, EN, DE, FR, ES, innych nie sprawdzałem). Czy tak bywało w poprzednich latach?
2. Mam przypuszczenie, że GPC na nowym świecie będą uruchomione po zaprowadzeniu porządków testowanych obecnie na becie. Jak uważacie?
 

Gozur

Wójt
To obecnie nie jest taka prosta sprawa.
Serio?
Popatrz sobie na niektóre miasta - czyste farmienie.
Poza tym, jak wcześniej było powiedziane - tworzy się kolejne koło wzajemnej adoracji. Sam byłem swojego czasu w gildii, w której szef żądał, żeby na innych światach także wchodzić do gildii, które tam miał założone.
 

Blade1984

Książę
Ale wiecie, że te nowe światy są najczęściej właśnie pod nowych graczy?
takie chyba było założenie, niestety przez możliwość wymianek prów między światami nowy gracz i tak nie masz szans a starzy wyjadacze tylko na tym korzystają, Inno traci bo powstają kolejne farmy i kombinuje jak tu podnieśc zyski, takie błedne koło. czy w Inn nikt nie dostrzega gdzie leży problem?
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Nie wiem, co przeczytałeś w tym co napisałem, ale według mnie, nic tam nie pisałem o zdobywaniu studni.
Kasia jest z tych, dla których inny świat to tylko studnie, wiedizałem, że skądś ten nick kojarzyłem ze świata E, a po porstu byłą ze mną na początku mojego grania w Demokracji Kupieckiej. Mówiłą wtedy, że budowa takiej farmy to 2-3 lata jej zeszło.
Cóż, takie farmy to nie jedyny rodzaj, dla mnie większym problemem są farmy Pr-owe i wymiany międzyświatowe i to głównie pod to się tworzy konta na innych światach kasiu...
 
Do góry