Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

aza III

Wójt
Co do młyna...jak zawsze gdy budynek jest ładny to jest słaby. Szkoda bo chętnie bym postawił ale miejsca brak nawet na lepsze budynki
Kolejne "ale", bonusy w przystawkach...dlaczego atak ma 3℅ a obrona 4℅? Jakoś przy winnicy się udało dać po równo.
 

piotresz

Hrabia
Pojawił się przycisk jednoczesnego wsparcia Sąsiadów, Gildian i Znajomych

Przycisk.png

Po wsparciu pojawia się raport z zebranych nagród

Przysisk 2.png

I kolejna nowość - aktywacja 4 premii w tawernie, aktywnych przez 4 godziny

Przycisk 3.png
 
Ostatnia edycja:

piotresz

Hrabia
Dużo się dzieje na Becie. Pojawiło się jakieś nowe zadanie "Specjalne", dość śmieszne w zakresie bo zbierz 1 monetę (testowe jak mniemam), jakaś odmiana zadania dziennego ?
Zobaczymy w kolejnych dniach.
Za to zniknęły automatyczne negocjacje co mnie osobiście zmartwiło bo mi to pasowało.

Bez nazwy.png
 
Ostatnia edycja:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ale ja widzę nieścisłości, bo reklamy to ponoć tylko na mobilu będą, a na przeglądarce nie ma i jest tam po prostu za free;>
 

Odpadlo

Baronet
a co z :
w tamtym roku mialy byc Perki dla gildii, od listopada cisza o tym ???
niedawno na evencie patrika pokazaly sie Auto Negocjacje , nagle cisza cos ktos wie???
 

mastika

Wicehrabia
Ta gierka jest fajna przy założeniu, że nie będzie lipy jak rok temu na samym początku - łapki się nie pojawiały czasami, a tak to zabawka jest spoko :)
 

piotresz

Hrabia
a co z :
w tamtym roku mialy byc Perki dla gildii, od listopada cisza o tym ???
niedawno na evencie patrika pokazaly sie Auto Negocjacje , nagle cisza cos ktos wie???
Autonegocjacje zniknęły z Bety :(
Nie rozwiązywały bynajmniej zadań za gracza ale dawały fajne przyspieszenie w seriach negocjacji.
 

leon8

Szlachcic zagrodowy
a mi nie pokazała się ta zakładka do wspierania gildian, znajomych macie jakiś pomysł jak ją zdobyć nie mam też żadnej reklamy
 
Do góry