[Inne] Informacja o sumie punktów rozwoju zdobytych podczas gry na świcie.

Czy chciałbyś aby w zakładce surowce umieścić ilość całkowitą Punktów Rozwoju zdobytych na świecie ?

  • Tak

    Głosy: 11 47,8%
  • Nie

    Głosy: 12 52,2%

  • W sumie głosujących
    23

addrestamento

Szlachcic zagrodowy
Jednak dalej będę się upierał przy swoim :) Jest to niespójne z pozostałymi informacjami wypisanymi w zakładce SUROWCE: mamy sumę monet wyprodukowanych w domkach i budynkach... mamy sumę wyprodukowanych narzędzi.... mamy sumę wytworzonych od początku gry towarów... mamy sumę zdobytych medali w śmieciach itp... a punkty rozwoju jakieś WYDAJ ileś pr :/ Dlaczego nie ma konsekwencji w działaniu jeżeli wszędzie jest suma odkąd gramy to dlaczego nie może być też sumy zdobytych wyprodukowanych PR ?????? Teraz przekonałem ??
 

ilek171

Szlachcic
YYY, no to polemizujemy dalej....te wszystkie wartości , o których piszesz, owszem są, ale nie jako "suma wyprodukowanych od początku" tylko stan faktyczny na dany moment. Niemniej nie ma tego w żadnym innym miejscu a mając zadanie np.: postaw budynek...., musisz wiedzieć czy masz go za co wystawić. A peery?? wystarczy, że zajrzę do inwentarza i wiem, nie potrzebuję nadmiaru informacji i ich powielania. nie przekonałeś mnie, próbuj dalej :)
(daję Ci szansę i nie głosuję póki co)
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Są takie informacje w profilu miasta (w osiągnięciach). Nie wiem do czego te informacje mogą być komuś potrzebne, ale jeżeli są, to nie mam nic przeciwko i takiej statystyce.
 

addrestamento

Szlachcic zagrodowy
No to ilek171 źle piszesz. W profilu miasta tak jak kolega wyżej pisze są ilości ogólne a nie ile masz na dany moment. Proszę nie wprowadzać czytających w błąd. I tak jak piszę to nie jest nadmiar informacji tylko zmiana tej co już jest podana tylko w innej formie a nie wydaj 2000 PR w jeden dzień :)
 

ilek171

Szlachcic
addrestamento nie zarzucaj mi braku wiedzy i wprowadzania kogoś w błąd, nie każdy zatapia się w oglądaniu osiągnięć własnych czy też cudzych
koniec dyskusji, jestem na NIE
 

addrestamento

Szlachcic zagrodowy
Hmm... ok napiszę inaczej. Będę cię cytował: " te wszystkie wartości , o których piszesz, owszem są, ale nie jako "suma wyprodukowanych od początku" tylko stan faktyczny na dany moment. Niemniej nie ma tego w żadnym innym miejscu" - Z tym się nie zgadzam. Dalej idąc: cyt. " A peery?? wystarczy, że zajrzę do inwentarza i wiem, " - co wiesz ? ile masz spaczkowane na dany moment pr w inwentarzu i nic więcej. Masz rację takie informacje o ilości całkowitej pr zebranych podczas gry nie są niezbędne, ale cóż . No nic kończę temat bo mi też nie zależy i szkoda mi czasu na wykłócanie się kto co wie :) tak tylko podsunąłem pomysł, i tyle :) Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
addrestamento

Człowieku pomijam, że jest to zupełnie zbędne i niczemu nie służy jest nie do wykonania.
O ile to co podaje zakładka surowce, wymaga po jednej komórki w excelu która będzie sumowała i podawała całość zdobytych monet lub zaopatrzenia a w przypadku tego co widzimy w osadzie drugiej komórki, która będzie sumowała i odejmowała podając stan aktualnie posiadanych monet lub zaopatrzenia, to z PR jest to nie do zrobienia. Punktami rozwoju "obracamy" czasami zyskując a czasami tracąc, jak ustalić, który PR został już policzony i tylko wraca do nas. Jak wrzucamy i zaokrąglamy to odejmować z tych zdobytych i zapisanych? jak mamy lepiej rozwiniętą Arkę i wrzucamy w wątku gildyjnym na 1,93 to co z tymi 0,03 PR które powinny a nie wrócą do nas i jak to rozgraniczyć skoro w innym wątku będziemy mieć zwrotu 1,93. Poziom arki ma decydujące znaczenie i jedni wrzucają tracąc (dla planów) a inni dla zysku, jak sobie wyobrażasz liczenie tego? Co w ogóle oznacza "zdobyty PR"?
 
Ostatnia edycja:
damianadam
Nie wykłócam się :) stwierdziłem, że to niepotrzebne i niemożliwe oraz podaje dlaczego.
Statystyki niech będą ale przez przesady, za chwile ktoś wpadnie na to że skoro jest ilość walki to powinna być ilość negocjacji i może ile i jakich towarów wydaliśmy, skoro są walki to dobrze byłoby wiedzieć ile w sumie jednostek zniszczyliśmy i jakie - o to byłoby fajne zobaczyć kto zgwałcił najwięcej championów itd.
 
damianadam
Nie wykłócam się :) stwierdziłem, że to niepotrzebne i niemożliwe oraz podaje dlaczego.
Statystyki niech będą ale przez przesady, za chwile ktoś wpadnie na to że skoro jest ilość walki to powinna być ilość negocjacji i może ile i jakich towarów wydaliśmy, skoro są walki to dobrze byłoby wiedzieć ile w sumie jednostek zniszczyliśmy i jakie - o to byłoby fajne zobaczyć kto zgwałcił najwięcej championów itd.
Podałeś bardzo dobre pomysły :D

Jestem za !
 
Do góry