Wersja 1.209 - komentarze

Dobre zmiany w sekcji Ulepszenia Sprintu Społecznościowego.
Ciekaw jestem, czy tym razem uda się naprawić te "puste" zdarzenia losowe w mieście? Obiecaliście to z poprzednią poprawką, jednak wczoraj nadal się pojawiały!
Jakieś plotki/szczegóły kolejnych prac nad aktualizacjami?
 

kasia2389

Arcyksiążę
Zdecydowanie najlepsza aktualizacja od lat wielu. Można tylko zacytować wieszcza:
Wpłynąłem na suchego przestwór oceanu,
Wóz nurza się w zieloność i jak łódka brodzi;
Śród fali łąk szumiących, śród kwiatów powodzi,
Omijam koralowe ostrowy burzanu.
A to jeszcze lepiej oddaje "Alpy, tu się oddycha":

Ciekaw jestem, czy tym razem uda się naprawić te "puste" zdarzenia losowe w mieście? Obiecaliście to z poprzednią poprawką, jednak wczoraj nadal się pojawiały!
Jakieś plotki/szczegóły kolejnych prac nad aktualizacjami?
To są, wydaje się, przeterminowane zdarzenia, gdy zbieram je zaraz po zalogowaniu to nie trafiam na puste, a po kilku godzinach, zwłaszcza na nieotwartej zakładce, się zdarzają.
 
Ostatnia edycja:

midh

Wójt
To są, wydaje się, przeterminowane zdarzenia, gdy zbieram je zaraz po zalogowaniu to nie trafiam na puste, a po kilku godzinach, zwłaszcza na nieotwartej zakładce, się zdarzają.
z cala pewnoscia nie :)) zbieram raczej na biezaco az tu nagle nie wiedzac skad pojawia mi sie 10 nowych- wszystkie puste
na szczescie dzieje sie to bardzo rzadko wiec nie spedza mi to snu z powiek :p
 

scorpion63

Szlachcic
Aktualizacja wgrana z błędem z bety dotyczącym tawerny:
- po opróżnieniu tawerny nie zmienia się liczba gości na tablicy.
- po włączeniu boosta w tawernie nie ma informacji o nim na tablicy.
 

aza III

Wójt
Po wyjściu np. z osady i powrocie do miasta pokazuje mi, że wszystkie budynki wojskowe są puste(mimo że wszystkie jednostki są wyleczone). Po kliknięciu w szkolenie wyrzuca mnie do ekranu logowania. Fajna ta nowa aktualizacja...
 

Tomi2xl

Szlachcic zagrodowy
Po wyjściu np. z osady i powrocie do miasta pokazuje mi, że wszystkie budynki wojskowe są puste(mimo że wszystkie jednostki są wyleczone). Po kliknięciu w szkolenie wyrzuca mnie do ekranu logowania. Fajna ta nowa aktualizacja...
U mnie na telefonie to samo.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Przepraszamy za opóźnienia w rozpoczęciu sezonu Gildyjnych Pól Chwały. Problem został natychmiast zgłoszony do naszych techników, którzy nie próżnowali i pomogli tak szybko, jak to możliwe rozpocząć ten sezon!

@aza III @Borisel
Na aplikacji mobilnej z zainstalowaną nową aktualizacją, starą, czy przez przeglądarkę? Zgłaszaliście problemy poprzez system supportu?
 

Markiz.

Książę
Sezon Pól Chwały skończy się w poniedziałek o 8:00 czy później, ze względu na opóźnienie startu?
 

aza III

Wójt
Przepraszamy za opóźnienia w rozpoczęciu sezonu Gildyjnych Pól Chwały. Problem został natychmiast zgłoszony do naszych techników, którzy nie próżnowali i pomogli tak szybko, jak to możliwe rozpocząć ten sezon!

@aza III @Borisel
Na aplikacji mobilnej z zainstalowaną nową aktualizacją, starą, czy przez przeglądarkę? Zgłaszaliście problemy poprzez system supportu?
Mobilna po aktualizacji. Właśnie zgłosiłem
 
Do góry