Wildlife 2021 - komentarze

aza III

Wójt
Mi się chyba raz włączyło przetasowanie, grałem i nagle wyszło z gry i pojawiła się nowa plansza. Szkoda tylko że w pierwszej było 5 łapek a na nowej już tylko jedna.
 
Jestem trochę gapiowski więc mogłem nie zauważyć przetasowania. Dlatego jak tak teraz piszecie, zaczynam mieć wątpliwości czy nie pominąłem czegoś. Przepraszam, że mogło to wprowadzić w błąd kogokolwiek na forum.

To wyskakujące okienko zasłaniające pole gry jest irytujące. Wolałbym np, żółty krzyżyk przy napisie Ruchy, pozwalający dokupić je za monety eventowe. Powiedzmy opcje 10, 25 i 50 ruchów. Zamykając mini grę krzyżykiem pytałoby nas o potwierdzenie opuszczenia poziomu i tyle.
 

Borisel

Hrabia
wildfiree.jpg

I jak mam się nie zdenerwować na to ? Od samego początku te dolne kafelki były tak ułożone - i za nic nie mogłem zrobić , żeby cokolwiek tam wpadło by zlikwidować to ...heh już czuję że zdobędę max budynek główny -chyba w lesie znajdę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dawid17612

Hrabia
Ewidetnie źle skasowałeś, widać po skrzyniach, oraz widac że klikałeś w jednym miejscu i to jest powód takiego końca

Jeżeli chodzi o plotke mówiącą ze można zebrać 2 Ewentowe to można powiedziec ze jest to wykonalne,

aby zebrać pierwszy ewentowy trzeba zebrać 4 ulepszenia
aby zebrać 2 ewentowy trzeba zebrać 7Ulepszeń.

więc w sumie musisz zebrać :
4+7=11
11x 20 łapek = 220
220 x2(ponieważ jest na przemian) = 440 łapek

440 łapek na 91 Biletów
jak ktoś tak jak ja zbiera po 3-6 łapek na 1 bilet to jest to możliwe dodając że jeszcze mamy monety,


ps. ja wiem ze te 2 moje wiadomości powinny byc scalone, ale jak poinformowac graczy o nowej wiadomości jak poprzednia zostanie tylko Edytowana?
 

Markiz.

Książę
Jeśli masz skrzynię z poprzedniego eventu, to do 2 budynków potrzebujesz zdobyć 3+7 ulepszeń
Podstawa jest jako 14 nagroda, więc do 2 wymaksowanych budynków potrzeba 500 łapek
 

dawid17612

Hrabia
Mój błąd prawidłowo będzie potrzeba minimum 660 ponieważ nie jest na przemian a raczej 1na 3 więc 220 x3
podstawa to tez ulepszenie więc i tak 7 ulepek potrzeba
 

dawid17612

Hrabia
3 Ulepszenia za zadania
1 z skrzynki
Ewentowy to 7 leveli.
czyli brakuje 3 do max + drugi zestaw 7szt.
10ulepszeń x 20łapek =200 łapek
200x3 =600 łapek
skoro jest co 3 nagrada to ulepszenie choć moze po podstawie 1szt. wczęsniej wtedy 580
 

dawid17612

Hrabia
skoro tak to liczysz, to masz racje, :D

jednak zebranie 2 Ewentowych to ciężki temat.
560 na 91 biletów wychodzi 6 łąpek na 1 bilet :D
 

meydey

Baronet
totalnie skopany event, na wyłudzanie kasy na diamenty...........
od 2 dni mialem 7 map na których nie było wogóle łapek
na połowie map nie było możliwości zebrania jakiejkolwiek łapki bez wydania monet na młotki żeby usuwać pojedyncze niewygodne klocki..... jak się uda ten 1 budynek zdobyć to chyba max

gra zaczyna przypominać opcje Pay To Win..... porażka w skali 1/10
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jak kupić młotek nie kupując dodatkowych ruchów, po ich wyczerpaniu? 10 dodatkowych ruchów to 65 monet a jeden młotek tylko 55. Stac mnie na młotek ale nie na ruchy. Jak go potem użyć? Czy jeśli wydam wszystkie monety na narzędzia a nie będę miał ruchów to już nie pogram?
 

Iselut Soldar

Wicehrabia
totalnie skopany event, na wyłudzanie kasy na diamenty...........
od 2 dni mialem 7 map na których nie było wogóle łapek
na połowie map nie było możliwości zebrania jakiejkolwiek łapki bez wydania monet na młotki żeby usuwać pojedyncze niewygodne klocki..... jak się uda ten 1 budynek zdobyć to chyba max

gra zaczyna przypominać opcje Pay To Win..... porażka w skali 1/10

Niestety. Cieszyłam się na ten event, bo coś nowego, a swego czasu często grywałam w takie gry, ot tak, w wolnych chwilach. Ale jak mam niby zdobyć nagrodę główną, gdy co chwila mam puste plansze? Monet mało, nie mogę co plansza wykupywać ułatwiaczy czy dodatkowych ruchów. Kilka razy spróbowałam, nie było warto, bo dalej żadna łapka nie spadła. Trudno mówić o jakichś strategiach zbijania, gdy losowość każdą strategię rozwala.
Staram się nie narzekać na eventy. Ba, nawet się na nie cieszę, jeśli nie ze względu na nagrody, to chociażby ze względu na jakieś czasowe urozmaicenie rozrywki, ale ten event jest moim największym rozczarowaniem w ośmioletniej zabawie z FOE. Już nawet kij z budynkiem głównym ale fajnie byłoby mieć poczucie, że chociaż próbuję się do niego zbliżyć, a nie tylko klikam dla samej idei klikania.
 

anaconda8

Baron
Tak jakoś się składa że też nie mam nic miłego do napisania. Event jest ewidentnie 'skrojony' pod bogatych i próżnych (albo głupich). Jeśli chce się coś uwalczyć to zadowalające wyniki są możliwe tylko po wydaniu kaski. Ja na to kaski nie wydam, sorry Inno. Co ugram to ugram, może postawię a może pójdzie do handlarza, zobaczymy. Marzy mi się taka mała, fajniutka pagoda do mojej wirtualnej Japonii... czarcim kręgiem właściwie też bym nie pogardziła...
 

mastika

Wicehrabia
A ja mam uczucia wstrząśnięte niezmieszane. Z jednej strony wszystko o czym piszecie się trafia - i plansze bez łapek, i diabelnie nierozwiązywalne układy (chyba że wykosztowałbym się na bonusy), i monet jak na lekarstwo w zestawieniu z cenami bonusów, a z drugiej strony, max nagrody raczej na pewno będzie, wczoraj wyciągnąłem 3 botaniczne rotundy, dzisiaj 4 zmniejszarki meliny łotrów, medale w dziesiątkach tysięcy, chyba muszę się postarać, żeby te plusy nie przesłoniły mi minusów. Co zrobić ¯\_(ツ)_/¯ :)
 

Borisel

Hrabia
Już ogarnąłem tą gierkę - za sam pomysł innego eventu to jest niezłe . Ale jak zwykle w przypadku Inno - fatalne wykończenie . Najwiekszym problemem są często plansze bez widocznych łapek - nie można z wyprzedzeniem wyliczyć ruchów , które chce się zrobić . Kolejnym problemem są fatalne ułożenie dolnego rzędu klocków - jak są na przemian i jeszcze dodatkowo drugi rząd również jest na przemian - to za nijak nie da rady ściągnąć łapek na dół bez dodatkowych ulepszaczy typu młotek czy wiatrak . Ewidentnie event nastawiony na wykup dodatkowych monet/biletów za diaxy . To będzie cud jak uda mi się zdobyć max budynek . Jakby te nagrody nie szły - ulepszenie >śmiec>śmiec>ulepszenie>smiec>smiec>... etc tylko normalnie- ulepszenie>smiec>ulepszenie>smiec - to byłaby większa szansa na zdobycie max - nawet z większą liczbą "pustych" biletów (brak zdobycia minimum 1 łapki)
 
Do góry