Wildlife 2021 - komentarze

Azulena

Baron
Poza tym, co tu napisano o tym "wspaniałym" evencie (w tym i ja) jeszcze taki kwiatek - zadanie 24 "Rozwiąż dwa konflikty poprzez walkę". Poszłam na GPC, zrobiłam, wracam - zadanie nie zrobione.
Ki licho... dopiero po kliknięciu w znak zapytania - "W ramach wypraw Gildii".

Dlaczego??? Dlaczego to nie może być tylko walka, bez zmuszania do robienia czegoś, co nie każdy chce robić???
Dlaczego nie można Graczom zostawić wyboru, GDZIE chcą zrobić te walki???

Co do "klocków" to brak nawet słów. Programiści z Inno są dosłownie genialni...
Grałam i gram w wiele gier typu "dopasuj trzy" sama je kupuję, nikt mnie nie zmusza, aż do teraz bardzo je lubiłam... od tego eventu nabawię się wstrętu do nich!!
Nigdy nie spotkałam w tych grach czegoś takiego jak w tym ... czymś.
Jest to tak nieprawdopodobnie wkurzające i frustrujące - w połączeniu z ograniczoną ilością możliwych ruchów - że ja nie mogę tego robić, mam za słabe nerwy. Chciałabym mieć ten budynek (mimo tragicznego wyglądu), ale tracę nadzieję, że mi się uda.
Cztery "łapki" obok siebie w jednym rzędzie, przedostatnim od dołu i żadnej możliwości ruchu. Pełna przeplatanka kolorów. I to nie jeden raz - to się wciąż powtarza.
Nie wiem, co w tym evencie można kupić za diamenty - ja na takie rzeczy moich diamentów nie wydaję - ale jest to tak bezczelnie nastawione na zarobek, że ręce opadają... :/
 

PatriceWhite

Szlachcic zagrodowy
Czy to możliwe że za zebranie pierwszych 20 łap nie dostałam budynku tego rezerwatu tylko jego ulepszenie? Na co mi ulepszenie nie mając budynku? eh..
 

piotresz

Hrabia
Cały ten ewent to jeden wieki błąd.

Jest bardzo rozczarowujący, Jakbym chciał pograć w klocuszki to są tysiące gier z klocuszkami bardziej emocjonujące niż ten końcowy produkt przemiany materii.
Nie sądzę by wielu z Was nie zgodziło się z twierdzeniem, że to NAJGORSZY ewent w historii.

Komu przeszkadzało koło fortuny?

Programiści, zamiast zajmować się ważnymi rzeczami dla gry programują takie bzdury.

Może ktoś wie, co to ma wspólnego z przyrodą, a w szczególności z jej dziką odmianą?

Koło fortuny będzie w następnym evencie
A dla mnie swietny event, nareszcie coś domyśłenia a nie bezmyslnego skakania żabą
 

piotresz

Hrabia
Do kitu - według mnie nie ma najmniejszej szansy (bez wydawania kupy diamentów) na zebranie całej nagrody.
Bzdura. Mam zrobionych 36 zadań więc juz idę na bieżąco. Nagroda jest na 4 poziomie, piąty będzie na końcu eventu, 6 z pudełka-niespodzianki, 7 na pewno wejdzie ze zbierania łapek. Więc po co wydawanie diamentów ?
To już raczej może być konieczne pod drugi budynek głównej nagrody.
 

zebi29

Szlachcic zagrodowy
Nie wiem czy ktoś już to zgłaszał ale u mnie występuje błąd od początku eventu że coś mam odłączone od drogi mimo iż nie jest.Występuje na 2 światach na A i D na F nie.
 

dawid17612

Hrabia
można zbierać bilety za misje i mieć z 55 misji 27-28 szt. w zapasie i czekać na nagrode dnia
lub
wydawać na bieżąco i mięć 3 w zapasie i mieć w sumie :
Ewent trwa 21 dni po3 szt dziennie czyli 63 Bilety + za misje 27-28 = 90-91 biletów

jak wam się uda jakimś cudem i dobrze będą wam leciały łapki to uzbieracie 2 ewentowe ale szansa na to jest mała i wszystko zależy od wielu aspektów gry :D


---> śmieci wokół miasta,
---> jak ci sie trafi ułożenie w grze, może wykonasz mniej ruchów a więcej zyskasz,
---> czy dobry jesteś w takiego rodzaju mini gierki :D
--> ile wynosi bonus na Emailu
--> czy będzie darmowy konkurs, na forum, lub facebooku
-->od strategi kasowania kostek,
--> od tego jak dużo łapek spadnie,
 

Marik

Książę
Coś mi się zdaje, że albo nie skończę tego ,,eventu,, albo po evencie zrobie sobie długą przerwę od foe. Brawo inno robicie z foe kolejną tandetę pokroju gry.pl
 

Iselut Soldar

Wicehrabia
A mnie najbardziej wkurzają te skrzynki. Mam dobre ułożenie klocków, nic tylko zbijać, ale nie, tworzą się skrzynki, które blokują wszystko i nijak nie idzie wykombinować jak bez młotków czy innych ulepszaczy zrzucić zablokowane łapki.
 

dawid17612

Hrabia
łatwo, powiedzmy ze masz cały wężyk tych klocków, i jeżeli chcesz zrobić tak aby ci skrzynki nie przeskadzały to jeżeli wężyk sięga nad łapke to tam kliknij dzięki temu spadną potem oba, lub kliknij tam gdzie ci nie przeszkadza,

w wężyku chodzi o 2 rzeczy jak najdłuższy jak najmniejszą liczba klinięć oraz klikniecie tak aby skrzynka pojawiła się tam gdzie nam to odpowiada
 
Jak dotąd event całkiem interesujący. Trzeba pogłówkować trochę, co już jest nowością i choć słabo mi idzie to nagrodę główną bez problemu raczej dostanę na najwyższym poziomie! Trafienie nagród dnia to rzeczywiście ciężka sprawa. Można odkładać zadania na później, żeby dozbierać biletów ile się da, ale jednak trafianie wielogwiadkowych skrzynek dających największą szanse na nagrodę dosyć problematyczne. Na minus zasłanianie okienkiem Nowy poziom/kup 10 podejść całej planszy co uniemożliwia nie tylko zastanowienie się nad taktyką na te 10 ruchów ale także uniemożliwia zakup narzędzi z bocznego panelu oraz opuszczenie okienka mini gry bez odświeżania strony. Dotychczas dwa razy trafiłem klocki bez łapek i zużyłem wszystkie 25 ruchów nie odkrywając żadnej. Co ciekawe miałem też układ, na którym nie było żadnych podwójnych i większych zbitek klocków w jednym kolorze. Dobrze, że miałem młotek na stanie jeszcze, to coś drgnęło. Taktyka pochłania dużo czasu!
 

Markiz.

Książę
Co ciekawe miałem też układ, na którym nie było żadnych podwójnych i większych zbitek klocków w jednym kolorze. Dobrze, że miałem młotek na stanie jeszcze, to coś drgnęło.

Czyli według Ciebie nie zadziałało to co w opisie eventu napisano?

Zyleta1991 napisał:
Przetasowanie

Jeśli nie będziecie mieli możliwości ruchu - nie obawiajcie się - w takiej sytuacji cała tablica zostanie przetasowana, co pozwoli Wam na dalsze zbijanie bloków, dopóki starczy Wam ruchów.
 

chemik12

Wicehrabia
Nowy typ eventu i jak zwykle tylko narzekanie. Owszem czasu to zabiera mnóstwo na jednym świecie, a co dopiero jak ktoś gra na kilku.;). Nie mniej pomysł ciekawy, nie jest oklepany, zmusza do myślenia. Często oczywiste posunięcie na początku gry zablokuje posunięcia do zrzucenia kolejnych klocków a tym samym do zebrania kolejnych łapek. Bo to właśnie łapki a nie skrzynki są celem. Jeśli przy okazji trafią się skrzynki - super. Jak nie to nie ma co narzekać. Ważne też jest gdzie się klika do utworzenia skrzynki - dokładnie w tym miejscu. Czyli nie tylko który "zestaw" się klika ale też gdzie - lepiej pomyśleć niż klikać na pałę. Gram na 4 światach i na każdym jeszcze nie skończyłem zestaw szybkich zadań (będą zrobione dziś :) ) a i tak mam już po 45-71 łapek (rekord to 10 łapek z jednej minigry, dokupione tylko 10 dodatkowych ruchów). Ponieważ mam na każdym świecie pudełko z poprzedniego eventu, potrzebuje zebrać TYLKO 140 łapek - co wygląda że będzie łatwe. By mieć 2 budynki - trzeba już uzbierać łącznie 500 łapek. Będzie ciężko, ale nie mówię że nie da się z ewentualnym małym kosztem w postaci diamentów w porównaniu do poprzednich eventów.
 

dawid17612

Hrabia
40 śmieci wokół miasta i wkońcu wpadły monety aż 3 szt. hahahahaha.. jak to było w filmie..:D
mają rozmach Sku........:D HAHAHAHAHAHAHA
 
Czyli według Ciebie nie zadziałało to co w opisie eventu napisano?
Sam doprowadziłem do takiej sytuacji nieodpowiedzialnym kliknięciem. Młoteczek załatwił sprawę!

Jak już są nagrody w skrzyneczkach to warto, by były w zasięgu gracza. Tymczasem taktyka tylko nieznacznie ułatwia tworzenie zbitek wielogwiazdkowych. Tak czy inaczej bardzo fajny event i mógłby na stałe zagościć w kalendarzu.
 

dawid17612

Hrabia
co ty gadasz, ten Ewent to porażka, tak samo jak ten Saper u Azteków, gdybym nie znał tricka jak go przejść to bym porzucił Osade
 

Markiz.

Książę
Sam doprowadziłem do takiej sytuacji nieodpowiedzialnym kliknięciem. Młoteczek załatwił sprawę!

Jak już są nagrody w skrzyneczkach to warto, by były w zasięgu gracza. Tymczasem taktyka tylko nieznacznie ułatwia tworzenie zbitek wielogwiazdkowych. Tak czy inaczej bardzo fajny event i mógłby na stałe zagościć w kalendarzu.
Ale mnie chodzi o to, czy włączyło się automatycznie przemieszanie, jeśli nie było możliwych ruchów.
Tak powinno być, według opisu eventu napisanego/wklejonego przez @Zyleta1991 i nie powinieneś mieć możliwości użycia młotka w takim przypadku.
 
Do góry