Wersja 1.207 - komentarze

dawid17612

Hrabia
Markiz Sebbaa mylisz się, widziałęm już kilka razy jak zmieniał się koszt, ale nie moge podac dokładnie powodu, czy jest to liczba graczy czy może zmiana epoki przez jakiegoś gracza w gildi, widziałem to tylko może 3-4 razy, więc ciężko mi stwierdzić dlaczego takie coś się dzieje.
 

Jake Long

Baron
Zaprzecza coś bez sprawdzenia.
Czytaj poniżej. Wspominałem wcześniej o excelu, powtórzę znowu - sprawdzałem to i uwzględniłem jakiekolwiek zmiany w gildii, czy ktoś odchodził czy nie. Nie zaznaczasz w swoich wypowiedziach niczego, piszesz bardzo ogólnikowo, więc ciężko wysunąć dokładne szczegóły. Pominę już tu kwestię, że mam takie same prawa do udzielania się na forach co Ty.

Markiz Sebbaa mylisz się, widziałęm już kilka razy jak zmieniał się koszt, ale nie moge podac dokładnie powodu, czy jest to liczba graczy czy może zmiana epoki przez jakiegoś gracza w gildi, widziałem to tylko może 3-4 razy, więc ciężko mi stwierdzić dlaczego takie coś się dzieje.
Osobiście nie zauważyłem zmiany w ilości potrzebnego surowca w trakcie trwania pól, a doświadczenie obserwowałem z 3-4 dni. Zmieniał się tylko surowiec i to w zupełnienie nieprzewidywalnych momentach, średnio dwa-trzy surowce dziennie spośród sektorów z pierwszej, drugiej i trzeciej linii. Nie zmieniały się natomiast ilości, zawsze były to stałe liczby. Pozostałych rodzajów budynków nie obserwowałem, nie interesują one nas na polach. :) Możliwe jednak że pojawiły się dwie zmiany jednocześnie na jednym sektorze o koszcie X - 1500, Y- 1000, Z- 500, gdzie Z zamienił się w X, a X następnie w Z, ale to już gdybanie z mojej strony - nie obserwowałem waszych poczynań. :)
 
Do góry