Jak zabić grę.

Status
Zamknięty.

Jake Long

Baron
Cena towarów z Wenus już się i tak normuje, słyszałem o graczach chcących 500PR za 4500 towarów z wenus, co wychodzi ~11PR za 100 surki. Za towar na Transportera ludzie na C dosłownie tydzień przed wprowadzeniem Wenus życzyli sobie 350PR minimum (a przypomnę że surowca potrzebnego na tę perłę jest adekwatnie mniej). A zwróć uwagę ile Pas Asteroid już czasu jest w grze.

Więc to wcale nie tak, że pojawił się krzyzys na tle ilości surowców z najnowszej epoki. Szybko to i tak się unormowało.

W pełni popieram to co pisze PiotruśPan - nerf ten nie zabija gry, a balansuje. Perła w pewnym momencie stała się niekontrolowana i ingerowała w interesy właściciela gry. To że ją zbalansowano jest w pełni zrozumiałe dla mnie. W ile gier się grało i rzeczy które ingerowały właśnie w coś takiego były usuwane po kilku-kilkunastu dniach od wprowadzenia w życie. To i tak dziwne że wprowadzono tę zmianę dopiero teraz. Możliwe że do CM dołączył ktoś z topki na jakimś serwerze i "górę" po prostu uświadomił o tym?
 
Przeczytałem cały wątek i nawet się w nim udzielałem, chyba zupełnie niepotrzebnie bo sprawa jest marginalna i dotyczy znacznie mniejszej ilości graczy jak 1% który sugerowałem wypowiadając się gdzieś powyżej.

Wystarczy policzyć ile osób się wypowiedziało by zobaczyć, że chodzi raptem o kilku, kilkunastu graczy. Świadczy to o tym, że całej reszty zupełnie nie interesuje wprowadzony limit, sądzę że większość go nawet nie zauważyła, inaczej mielibyśmy ich tu setki czy tysiące wypowiedzi graczy bojących się zabicia gry, graczy którzy chociażby uważają że wprowadzony limit w jakiś znaczący sposób zmienił grę.

Co istotne opinie osób wypowiadający były podzielone. Głosy za i przeciw podzieliły się po równo co jeszcze bardziej umniejsza poruszony problem.

Ciężko się nie zgodzić z tym co napisał któryś z moderatorów, ograniczono tylko ilość możliwych pominięć a nie zadań do wykonania.

Proponuję postulować zmianę zadań by były tylko takie które wykonać można natychmiast, może należy podciągnąć pod to zadania z linii główniej i eventu. :p

Zgadzam się również z stwierdzeniem, że wiele wypowiedzi odbiegało od tematu co spowodowało, że zrezygnowałem z liczenia głosów za i przeciw, rozszerzając w zamian powyższe „kilku” do „kilkunastu”.

Wprowadzone ograniczenie na pewno nie zabije gry, będzie miało bardzo niewielkie znaczenie dla graczy i samej gry z wyłączeniem tych kilku, kilkunastu graczy dla których istotą gry było wykonywanie zadań powtarzalnych.

Opinia kilku graczy powinna być dla firmy istotna ale ciężko wymagać by pod nią firma rozwijała grę. A gra się rozwija i zmienia, kiedyś nie było CHF i innych pereł jak miałem okazję się właśnie tutaj dowiedzieć i gracze też się bawili.

Niepokojące jest to, że firma nie potrafi jasno określić dlaczego wprowadziła taką zmianę i niestety mataczy w tej kwestii.
 
smerfova
Niby masz racje, niby bo zabierz im coś naprawdę ważnego np Arkę i zaraz zobaczysz właśnie tutaj ilu jest graczy.
Gracze wchodzą na forum i się udzielają wtedy gdy dzieje się dla nich coś istotnego.
 

Blade1984

Książę
smerfova
Niby masz racje, niby bo zabierz im coś naprawdę ważnego np Arkę i zaraz zobaczysz właśnie tutaj ilu jest graczy.
Gracze wchodzą na forum i się udzielają wtedy gdy dzieje się dla nich coś istotnego.
zdecydowana większość sie nie udziela bo tak naprawdę zdają sobię sprawę że na forum to możemy sobie pogadać a i tak nic nie zmienimy, jedynym wyjątkiem są błędy, do których Inno sie nie przyznaję i dopiero jak się zaczyna o nich pisać to wtedy zaczynają je poprawiać, często z jakim skutkiem to wszyscy wiemy ;)
 

Blade1984

Książę
Blade1984
Sam sobie przeczysz, z jednej strony:

z drugiej:
Ty naprawdę masz problemy z czytaniem i ogarnianiem calosci tekstu czlowieku. Dam Ci radę jak ty mi, przeczytaj jeszcze raz. Jeszcze raz i jeszcze raz a jak dalej nie bedzie rozumial to poproś kogos zeby Ci przeczytał. Zwróć zwlaszcza uwagę na słowo wyjątek. No chyba że zrobiles to tak jak TVP wyrwałeś fragment swiadomie tylko po to żeby cos udowodnic, takie dziennikarskie klamstwo. Zresztą nie jedyne twoje tutaj.
 
Ostatnia edycja:

Markiz.

Książę
@Blade1984 szkoda czasu na czytanie jego elaboratów i odpowiadanie. Nie ma pojęcia co się wokół niego dzieje, skąd się biorą towary, które "za darmo dostaje".
Może być i tak, że "bociarze" z jego gildii wydają dyspozycje co ma napisać, żeby było zgodne z "linią partii" ;)
 

Closer

Szlachcic zagrodowy
Dyskusja tutaj przypomina dyskusję ideologiczną. Większości nie przeszkadzają ograniczenia, nawet są z nich zadowoleni bo choć sami nic na tym nie zyskują, to jednak boli ich patrzenie jak niektórzy się bogacą (według nich nadmiernie) a oni nie. Gdyby tylko mogli to by opodatkowali (podatkiem progresywnym) miesięczny przychód pr ustanawiając progi podatkowe. zabrane tym sposobem pr rozdawane by były "biednym a potrzebującym" graczom. Tym sposobem zbliżyli by zasady gry do zasad panujących w realu czyli czegoś w rodzaju komunizmu, a gildie typu "Razem" albo "Wiosna" cieszyły by się sporym powodzeniem. Tylko my "konfederaci" jesteśmy malkontentami, którym się nie podoba zabieranie wolności.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Przeczytałem cały wątek i nawet się w nim udzielałem, chyba zupełnie niepotrzebnie bo sprawa jest marginalna i dotyczy znacznie mniejszej ilości graczy jak 1% który sugerowałem wypowiadając się gdzieś powyżej.
To nie ma żadnego znaczenia ilu graczy odbija się od ściany limitu 2000 pominięć. Nie zabije gry fakt ograniczenia liczby pominięcia zadań powtarzalnych. Zabije ją narzucanie ograniczeń na LEGALNE wykorzystanie funkcji gry, które są implementowane przez wydawcę.
Niepokojące jest to, że firma nie potrafi jasno określić dlaczego wprowadziła taką zmianę i niestety mataczy w tej kwestii.
O to, to właśnie.
Proponuję postulować zmianę zadań by były tylko takie które wykonać można natychmiast, może należy podciągnąć pod to zadania z linii główniej i eventu.
Tu, to już pojechałeś... Nikt nie postuluje jakichkolwiek zmian, sprzeciw dotyczy właśnie ostatnio sprezentowanych. :p
 

amish

Szlachcic zagrodowy
Gram aktywnie. Dla testu spróbowałem dobić do limitu... nie udało się. Mimo wolnego dnia jednak trzeba było pójść do toalety, coś zjeść, dzieciakami się zająć.
Żeby dojść do tego progu, trzeba być cyborgiem.

Jeśli ktoś uczciwie uważa, że to ogranicza jego grę - to żal mi Jej/Go. Go get the life.
 
Agatonka59

To co jest legalne w grze ustala tworząca ją firma i zmiany są dopuszczalne, to co dziś jest jutro wcale takie nie musi być.

Dalej nie wiemy dlaczego wprowadzono ograniczenie. Gra się zmienia poprzez wprowadzane zmiany, te zmiany mogą dodawać, usuwać, rozszerzać lub ograniczać jakąś możliwość w grze i tak to działa. Szafowanie określeniem LEGALNE niczego nie zmienia. Wydawca zaimplementował a potem to ograniczył - wszystko.

Nie pojechałem, ironizowałem.
 
Ostatnia edycja:

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Dalej nie wiemy dlaczego wprowadzono ograniczenie. Gra się zmienia poprzez wprowadzane zmiany, te zmiany mogą dodawać, usuwać, rozszerzać lub ograniczać jakąś możliwość w grze i tak to działa.
Masz rację. Tylko NIE powiedziano, że od tej pory mamy znerfionego CHF'a. Jest za to nieprzemyślany zestaw zadań, które przy pomocy bota można było kręcić w nieskończoność.
Gram aktywnie. Dla testu spróbowałem dobić do limitu... nie udało się. Mimo wolnego dnia jednak trzeba było pójść do toalety, coś zjeść, dzieciakami się zająć.
Żeby dojść do tego progu, trzeba być cyborgiem.
Ile robisz dziennie:
1. Wrzutek Arką powyżej 200 pr
2. Zwycięskich walk
3. Zbierasz monety/zaopatrzenie
4. Rekrutujesz jednostki ze swojej epoki
5. Zbierasz 500 towarów
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Nie można było tego powiedzieć czy raczej napisać, bo CHF działa dalej tak samo, jego działanie nie zostało osłabione czy zmienione, ograniczono jedynie niewielkiej grupie graczy wykorzystanie CHF w pewien określony sposób.
... i zrównano graczy poświęcających sporo czasu na dodatkowe zaopatrzenie skarbca po wejściu nowej epoki z użytkownikami "dodatkowych" pomocników. :p
Jeszcze nie tak dawno sama kręciłam w ten sposób towary na potrzeby GPC, konkurencja była nawet zaskoczona że nasza gildia nie ma problemów ze stawianiem obozów. Konkurencja silna, z czołówki zarówno GPC jak i ogólnego rankingu serwera. Nie jestem cyborgiem, ale trochę czasu to faktycznie zajmuje. Może dlatego jestem mocno rozczarowana postawą firmy, która sama zafundowała bociarzom Eldorado.
 
Agatonka59
Pozbawiono jednych i drugich możliwości, tych co sami i z pomocnikami kręcili :) więc nie ma problemu.
Oczywiście, bootów nikt nie używał, wszyscy robili to ręcznie poświęcając na to "trochę" czasu, firma Wam ten czas podarowała.
Nie Ty jedna, bo jest Was kilkanaście osób takich rozczarowanych, pewno nie pierwszy i nie ostatni raz.
zafundowała bociarzom Eldorado
To tez nie prawda, Ty musiałaś się naklikać i poświecić czas, bociarze odpalali bota i już a teraz nie wiadomo czy warto go odpalać.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Nie Ty jedna, bo jest Was kilkanaście osób takich rozczarowanych, pewno nie pierwszy i nie ostatni raz.
Cóż, myślenie naprawdę nie boli, spróbuj. To nie jest problem dla mnie czy kilkunastu osób. To jest kwestia słabszego zaopatrzenia gildii w towary i zmniejszenia możliwości stawiania obozów przez 1-2 sezony po wejściu nowej epoki. Jeżeli jest nas garstka, to tylko świadczy o jakości pozostałych gildii.
Ty musiałaś się naklikać i poświecić czas, bociarze odpalali bota i już a teraz nie wiadomo czy warto go odpalać.
Szczerość godna podziwu. Oczywiście, że nie ma różnicy między zaangażowaniem własnym a użyciem bota. Może zamiast marnować czas wszyscy zatrudnijmy boty i nie zawracajmy sobie głowy klikaniem? Przynajmniej wtedy będziemy konkurować z podobnymi szansami na efekty. :p
 
Agatonka59

Piszesz, ze mam pomyśleć bo to nie boli a dlaczego Ty nie myślisz pisząc te farmazony, Ciebie boli?
Jeżeli Ci się wydaje, że ktoś wierzy, że gracze to robią dla gildii, graczy czy z innych altruistycznych pobudek to Ci się tylko wydaje. Każdy kto to czyta wie, że gracz nie siedzi klikając godzinami by pomóc a dla własnych korzyści. Każdy jest świadomy, że można poklikać; dzień, tydzień a potem trzeba popytać i rozejrzeć się za botem, bo to po prostu będzie nużące na dłuższą metę i nikt normalny nie da rady.

Uroniłem łezkę jak przeczytałem jakie to gildie będą teraz biedne. Pomyśl to nie boli; 70 osób w gildii każdy rozbuduje perły (Arka i Obs) które dają łącznie 1,5K towaru do skarbca i można postawić 35 obozów dziennie. A to oczywiście podstawa, takie minimum o którym aż głupio pisać. Już pisałem ale powtórzę, szanse się wyrównały bo by robić zadania powtarzalne potrzebne jest silne konto, ogrom czasu albo boot.

Ilość towaru z nowej epoki potrzebnego do wystawienia obozu zależy od ilości graczy gildii którzy są w tej nowej epoce i są to zazwyczaj gracze z silnymi kontami, które dają znacznie więcej jak te wspomniane 1,5 K towaru. To akurat trzeba wiedzieć, myślenie podobnie jak Twoje kombinowanie nie pomoże.
To Cię pewno zaskoczy, ale czasami bije się na polach na mniejszej ilości obozów a wynika to z braku towarów, niekoniecznie z tej najwyższej epoki, ale bić można.

to tylko świadczy o jakości pozostałych gildii.
Takiego bezsensu to nie czytałem dawno. To taki wielopłaszczyznowy bezsens.

Drugą łezkę uroniłem bo nie dostanę towaru na nowa perłę i będę musiał poczekać albo kupić go za PR. Ile łez uroniłaś Ty bo nie sprzedasz towaru na nowa perłę w astronomicznej cenie?

Argument, że nikt nie będzie robił wyrzutek jak nie ma zadań powtarzalnych jest taki jak cała reszta tego co wypisujesz Ty i podobni do Ciebie i najlepiej pokazuje jak to wygląda i jak bardzo nastawione jest to na pomoc, ja tam wrzucam w perły by pomóc w gildii czasami komuś poza nią.

Nie będę pastwił się nad innymi przytoczonymi „argumentami”, które miały wskazać jak to stracą gildie, gracze i sama gra bo każdy czytający wie, że straci te kilkanaście osób i stad taki mały odzew.

Ograniczenie zostało wprowadzone i raczej na zmianę tego liczyć nie można, należy się pogodzić i cieszyć bo stosowanie botów w tym zakresie zostało bardzo ograniczone do nieco ponad 300 zadań.

Może Inno wprowadziło ograniczenie bo za dużo pomagaliście, kto wie… :p
 
Ostatnia edycja:

Borisel

Hrabia
Jeżeli Ci się wydaje, że ktoś wierzy, że gracze to robią dla gildii, graczy czy z innych altruistycznych pobudek to Ci się tylko wydaje.
Żebyś się tylko nie zdziwił , ilu takich graczy jest . Nie wiem w jakim towarzystwie przebywasz , że takie zdania wypisujesz ale to jest błędne założenie . Gdyby tak nie było to gvg nie byłoby w ogóle ruszane - a tu o dziwo zbieramy się często o 20 byleby nasza gildia była często w top1 by zachęcić potencjalnych rekrutów do wstąpienia w nasze szeregi (no i fame rzecz jasna) - nic z tego indywidualnego nie mamy . To był tylko jeden z przykładów altruistycznej postawy naszych graczy w gildii .


Ilość towaru z nowej epoki potrzebnego do wystawienia obozu zależy od ilości graczy gildii
Kolejne błędne założenie - nie zależy od ilości graczy - może być nawet 1 osoba w tej epoce a dowalić nam po 3k towaru z tej epoki .


Pomyśl to nie boli; 70 osób w gildii każdy rozbuduje perły (Arka i Obs) które dają łącznie 1,5K towaru do skarbca i można postawić 35 obozów dziennie
Mam wątpliwości czy naprawdę przebywasz na polach w ogóle - nie wiem skąd takie dziwne wyliczenia , ale widać masz blade pojęcie o tym co się dzieje na polach . Przy okazji nie tylko pola zżerają towary - gvg również


Ograniczenie zostało wprowadzone i raczej na zmianę tego liczyć nie można, należy się pogodzić i cieszyć bo stosowanie botów w tym zakresie zostało bardzo ograniczone do nieco ponad 300 zadań.
Wątpię by botom w jakikolwiek sposób to przeszkadzało - odpalą nawet z ograniczeniami - jak wcześniej odpalili to dlaczego mieliby nie teraz ? Więc nie ma z czego się cieszyć - boty dalej będą działały - tyle że teraz jesteśmy traktowani na równi z bociarzami
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Jeżeli Ci się wydaje, że ktoś wierzy, że gracze to robią dla gildii, graczy czy z innych altruistycznych pobudek to Ci się tylko wydaje. Każdy kto to czyta wie, że gracz nie siedzi klikając godzinami by pomóc a dla własnych korzyści.
Jest jeszcze garstka graczy (przynajmniej na moim głównym serwerze), którzy pamiętają czym MOŻE być gildia. Tym różnimy się od wszelkiej maści dorobkiewiczów, chcących za wszelką cenę piąć się w rankingu INDYWIDUALNYM za wszelką cenę, nawet idąc na skróty (jak się pomyli drogę, to można ugrzęznąć w bagnie). Nic o mnie nie wiesz, nie znasz mojego stylu gry, ale wyciągasz "jedynie słuszne wnioski". Od dawna nie sprzedaję towarów za pr. Astronomiczne ceny? Miałam już wiadomości z pretensjami o zaniżanie cen, ale takiego zarzutu jeszcze nie. :haha:
70 osób w gildii każdy rozbuduje perły (Arka i Obs) które dają łącznie 1,5K towaru do skarbca i można postawić 35 obozów dziennie
Piszę o towarze z nowej epoki. Nie wiem czy zdążyłeś zauważyć, że na obozy potrzebny jest towar ze wszystkich epok miast członkowskich (także tych, których wcześniej nikt nie dawał do skarbca), a nie tylko ich sumaryczna ilość. To po pierwsze. Po drugie to nie GvG i nie ciągnie równo pełnego asortymentu. Stałe przypisanie 1 rodzaju towaru do sektora drenuje skarbiec dużo szybciej i te 35 obozów przy takich dostawach, to bzdura. Moje miasto daje ponad 4k dziennie, więc nie opowiadaj mi bajek.
Argument, że nikt nie będzie robił wyrzutek
??? ... a to skąd wziąłeś? Gdzieś w ogóle pisałam, że nikt nie będzie robił wrzutek?
Ograniczenie zostało wprowadzone i raczej na zmianę tego liczyć nie można, należy się pogodzić i cieszyć bo stosowanie botów w tym zakresie zostało bardzo ograniczone do nieco ponad 300 zadań.
O ile pierwsza część zdania może być słuszna, to druga zakrawa na kpinę. Naprawdę powinniśmy się cieszyć z OGRANICZENIA możliwości botom? Będę się cieszyła dopiero po ich wyeliminowaniu.

Z całego tego wywodu, to jest jedyne zdanie, które zawiera choć trochę sensu.
 
Agatonka59

Nigdzie nie twierdziłem, że jesteś "pomocna" we wszystkich aspektach tego "pomagania"
Pisałem również o nowej epoce, proponuje doczytać.
Nie wiem czy sprzedajesz, dlatego było to pytanie, co poznać po znaku zapytania na końcu.
Pisałem : .." i podobni do Ciebie" inni pisali o wrzutkach.
Czasami nie można mieć wszystkiego i trzeba się cieszyć z tego co jest możliwe do osiągnięcia.

Borisel

Jeżeli ranking i łatwiejsze rekrutowanie na jego podstawie uważasz, za działanie na rzecz gildii to gratuluje. Ranking jak ktoś pisał powyżej ustalany na podstawie GvG to nieporozumienie. Zdecydowanie gildia powinna przyciągać, atmosferą, pomocą a nie tym gdzie sie sztucznie znajduje. Za dużo pisania i nie do tego służy ten wątek.

Żadne błędne założenie. Obóz zawsze kosztuje 3K i nigdy nie dowali jednego towaru, to po pierwsze, ten który będzie dowalony, jego ilość będzie proporcjonalna do ilości graczy w danej epoce to po drugie. To porażające zarzucać komuś błędy jak się nie ma pojęcia.

To Cię zaskoczy ale sporadycznie bywam na polach stąd wiem, że obóz zawsze kosztuje 3K różnych towarów a cała reszta wyliczeń to magia zwana matematyką:
70 x 1500 : 3000 Przyjęte 1500 towaru wynika z tego ile daje rozbudowana Arka i Obs w granicach 80 lvl.

Nie twierdziłem, że nie odpalają wręcz przeciwnie ale teraz tylko dla 333 zadań.
Tak teraz jesteście traktowani na równi z bociarzami, wyrównano Wam szanse chyba, że klikasz szybciej jak bot to rzeczywiście możesz być stratna.
 
Ostatnia edycja:

Borisel

Hrabia
Jeżeli ranking i łatwiejsze rekrutowanie na jego podstawie uważasz, za działanie na rzecz gildii to gratuluje. Ranking jak ktoś pisał powyżej ustalany na podstawie GvG to nieporozumienie. Zdecydowanie gildia powinna przyciągać, atmosferą, pomocą a nie tym gdzie sie sztucznie znajduje. Za dużo pisania i nie do tego służy ten wątek.
Mhm..a to specjalnie pominąłeś ?
To był tylko jeden z przykładów altruistycznej postawy naszych graczy w gildii .
Podam kolejne przykłady altruistycznej postawy naszych gildian : wspólny zakup towarów oraz przekazanie pr sprzedawcy , wrzutki większe niz 1,9 mimo tematu , wymiana towarów bez trzymania epoki i licznika etc . I tak - gildia powinna przyciągać atmosferą , pomocą - a my jeszcze dodatkowo rankingiem - pokazująca że wspólnie możemy więcej . I ranking , łatwiejsze rekrutowanie to również działanie na rzecz gildii - nie obowiązkowe ale przydatne
Nie - nieporozumieniem jest ustalanie rankingu na podstawie pch - to mielarka dla PR , towarów i innych rzeczy dla graczy a nie dla gildii . Na gvg możesz udowodnić - ile jesteś w stanie poświęcić się dla gildii nie dostając nic w zamian , więc nikt mi nie udowodni że pch jest najlepsze dla gildlii jako ogółu

Żadne błędne założenie. Obóz zawsze kosztuje 3K i nigdy nie dowali jednego towaru, to po pierwsze, ten który będzie dowalony, jego ilość będzie proporcjonalna do ilości graczy w danej epoce to po drugie. To porażające zarzucać komuś błędy jak się nie ma pojęcia.
obozyy.jpg
We współczesności mamy 4 graczy , z przyszłości ponad 10 + graczy - teraz wylicz mi proszę proporcjonalnie jaki wynik wyszedł ?


Tak teraz jesteście traktowani na równi z bociarzami, wyrównano Wam szanse chyba, że klikasz szybciej jak bot to rzeczywiście możesz być stratna.
Nie chodziło mi o wyrównanie szans - tylko traktowanie nas na równi z bociarzami - czyli kary dla wszystkich takie same . Szansą dla nas to byłoby wyłapywanie i banowanie bociarzy - no ale trzeba mieć do tego narzędzia , chęci i czas .
 

Markiz.

Książę
O cenach obozów zaprezentowanych na screenie nie wspomni? Czyli nie ma pojęcia o tym co pisze.
Mówiłem, szkoda karmić trola z gildii znajdującej się w czołówce "bociarzy"
 
Borisel

Nie będę pisał o rankingu i tym czym gildia ma przyciągać graczy, nie dam się też przekonać że by gildia była dobra, sensowna to ktoś w niej musi siedzieć i klepać zadania powtarzalne lub je botować i to wszystko. Na temat GvG i rankingu są inne watki i nie będę powtarzał tego co tam napisano.

To tez nie na temat ale w każdej gildii gracze wrzucają towar do skarbca, wydobyty lub kupiony w każdej w której byłem albo nie maja obozów czy czegoś tam i niewiele to ma wspólnego z altruizmem. Ten wrzucony towar jest także dla nich.
To właśnie pomoc; te wrzutki na poziomie większym jak 1,9 i są one obecne w wielu gildiach, podobnie jak to co piszesz o towarze. To pomoc i nie ma nic wspólnego z limitem do zadań powtarzalnych.

Nie będę liczył bo mi się nie chce :) Przykro mi. Bez liczenia widać to jak ktoś opuszcza gildie w czasie pól i jaki wpływ ma to na potrzebne właśnie towary na obóz.

Kary nie są takie same pod warunkiem, że nie klikasz szybciej jak bot. Ty na klikasz bez limitu 500 zadań a bot 1000 albo więcej zadań czyli... ale to tak nieco na luzie bo piszemy o jakimś bezsensownie przytaczanym argumencie o zrównaniu klikaczy z botami wprowadzonym limitem. A o to chodziło przy wprowadzaniu limitu, limit miał zrównać ilość pominięć dla wszystkich tych co klikaja i botują. Teraz każdy może zrobić ponad 300 zadań. Do tego służą limity i jeżeli zrównał to zapewne o to chodziło i nie wiem co w tym złego to żaden argument. Graczy używających boty należy wyłapywać i skoro są niedozwolone pewno jest to robione. Musiałaby się wypowiedzieć firma bo tak to tylko przypuszczenie bardziej uprawnione jak to ze tego nie robi jak twierdza inni.

Markiz Sebbaa
Wspomniał i wyliczę jak Ty z napiszesz kto to używa botów w tej mojej gildii :)
Tak to powtarzasz któryś raz z rzędu zamiast zgłosić do supportu i załatwić sprawę.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry