Wersja 1.201 - komentarze

Księżna Ciemności

Szlachcic zagrodowy
Ja mam ciekawsze pytanie. Czy kiedykolwiek powstanie wersja nie zawierająca błędów a przy okazji naprawiająca błędy poprzednich? ‍♂️
 

Marik

Książę
w inwentarzu zostaną zablokowane ,,również główne budynki eventowe od roku 2019 wzwyż,, czyli jak będę chciał sprzedać jeden z takich budynków to muszę do supportu pisać żeby mi łaskawie pozwolili??
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
@MarSzal71 @Keny Keczuoki
Gdy tylko odpowiednie poprawki będą przygotowane. Niestety, nie jesteśmy w stanie stwierdzić, kiedy dokładnie będzie to miało miejsce.

@Putin12
Wystarczy, że sobie odblokujesz w inwentarzu możliwość sprzedaży tego budynku.
 

hddk

Hrabia
@Putin12 Przecież kłódka do blokowania sprzedaży jest już od dawna, po prostu teraz domyślnie wszystko jest odblokowane, ale zablokować sam też możesz :) Po zmianach część budynków będzie trafiać do inwentarza domyślnie zablokowana.
 

chemik12

Wicehrabia
I teoretycznie skończy się przypadkowe sprzedaże ulepszeń do budynku z osad - mi też to się przytrafiło, nawet nie wiem jak bo staram się pilnować...
 

Feandil

Wójt
Ja się zastanawiam, kiedy ten potworek językowy, kalka zapewne z angielskiego, zostanie zmieniony:

plan.png

Jakieś trzy wersje temu było pięknie. Potem TO...
 

Tomi2xl

Szlachcic zagrodowy
Czy ktoś zauważył jakieś zmiany w walkach robionych ręcznie po aktualizacji? Teraz jest gorzej. Jak klikam na jednostkę przeciwnika to informacja o spodziewanych obrażeniach i pozostałe, pojawia się na dłużej i zakrywa inne jednostki przeciwnika, to bardzo przeszkadza. Poza tym ikona arktycznego ataku pojawia się znacznie dalej od jednostki przeciwnika, zresztą nie tylko ta ikona, ale również "pył" (nie wiem jak to nazwać) po ataku działa z Wirtualnej Przyszłości, na androidzie ten "pył" jest na zaatakowanej jednostce,
 
Ostatnia edycja:

Persarum Rex

Zablokowany
W aplikacji "wiesza się" nawet sprawdzanie budynków, mape gpch trzeba co jakis czas odświeżać zeby być na bieżąco - jest "ciekawiej" ;) - jak na gvg "sie robi" ;)
 

Feandil

Wójt
Czy coś się zmieniło odnośnie "śmieciuchów" z tym update'm, ewentualnie poprzednim? Stanowczo częściej wskakują medale lub kilka towarów, a rzadziej złoto lub młotki. Rzuciło mi się to w oczy kilka(naście) dni temu - nie wiem, czy to u mnie jakiś fart, czy celowa zmiana. Nie zostanę dzięki temu krezusem, ale miło. Więc z ciekawości pytam.
 

Jake Long

Baron
1617706710885.png
Błędu nie zgłaszałem, ale chyba jest on znany. Wersja PC, trzyma się ten błąd od zamknięcia Forge Bowl jeśli mnie pamięć nie myli. Za mały div żeby pomieścić dwa słowa, chyba wystarczyłoby słowo ulecz.
 

Markiz.

Książę
Uprzejmie proszę o wycofanie się z tej idiotycznej zmiany, która powoduje, że każdy budynek, przeniesiony za pomocą przechowajki do inwentarza jest z automatu blokowany do sprzedaży. To samo dzieje się z rzeczami kupionymi na aukcji/na półce u handlarza.
To że znalazł się ktoś nie potrafiący odróżnić przedmiotów wartościowych od szmelcu i sprzedał go sobie u handlarza, nie powinno narzucać innym graczom dodatkowej klikaniny.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

aza III

Wójt
Po co grzebiecie caly czas w tej grze i cały czas coś psujecie? Wpłaty w perły są zupełnie nieczytelne, ten ekran jest za jasny. Wali po oczach że aż strach. Po co cały czas kombinujecie i psujecie wszystko co tylko możecie?
 
Do góry