Jaka przyszlosć FoE?

Czy przyszly rozwój FoE bedzie "rewolucyjny"?


  • W sumie głosujących
    4
  • Głosowanie zakończone .

Persarum Rex

Zablokowany
Zblizaja się świeta niestety nietypowe :( W zwiazku z ograniczeniami będziemy spędzac je w duzej mierze w domu zapraszam do dyskusji na temat przyszlosci FoE czy czeka Nas stabilny rozwój czy rewolucje jakimi moim zdaniem było np. wprowadzenie arki czy gpch? Czy gra bedzie rozwijac sie w kierunku wzmocnienia roli gildii (WG GPCH) czy gry indywidualnej (nowe PVP)? Jak prognozujecie a takze jak byscie chcieli? Spokojnych zdrowych i rodzinnych Świąt :) A jak znajdziecie czas na zaprezentowanie swoich przemysleń to mam nadzieje ze inni chetnie poczytają.
Jeszcze raz Wesolych Świąt :)
 

piotresz

Hrabia
Moje chcenie:
Zdecydowanie wolałbym rozwój indywidualny, w kierunku budowy miasta zgodnej z epoką. Nowe Perły dostępne tylko dla swojej epoki. A bez budowy domków mieszkalnych, produkcyjnych czy towarowych właściwych dla epoki niemożliwe jest postawienie tej nowej Perły. Wtedy cała ta praca grafików, projektantów by się nie marnowała bo kto teraz stawia budynki z nowej epoki poza zadaniami w eventach ? Nikt, bo są kompletnie niepotrzebne.
Żadnego GPCH a już na pewno nie w dzisiejszej postaci, wolę kilkanaście bitew z ręcznym sterowaniem żołnierzy i tym samym gimnastyką umysłową zamiast aktualnego kilkusetnego klikania na nieśmiertelności. Kolejny punkt to likwidacja bonusu zwrotnego Arki - wtedy albo sam budujesz perly albo gildia pomaga tak jak to się dzieje przy rusztowaniach. Masz silną gildię, którą stać na pomaganie każdemu z wpłatami w Perły bezzwrotnie to się rozwijasz. Może wystarczy zmienić proporcje wpłat na rzecz wpłat własnych w każdy poziom ?
Zmiany organizacyjne w grze to przede wszystkim eliminacja wszelkiego wspomagania jakimiś botam, helperami. Masz drogi graczu przemyśleć swoje ruchy i planować rozbudowę a nie bezmyślnie klikać. FoE to z założenia nie jest strzelanka.
Oczywiście to co piszę jest prawie nierealne bo lobbing kombinatorów i wielbicieli tysięcy czegoś co nawet nie można nazwać walką jest zbyt mocny, wystarczy poczytać dyskusję o zmianach w GPC.
Zgodnie z tymi życzeniami jestem za rewolucją :)
Może to być nawet jako FoE 2 czyli zaczynamy od nowa
 
Ostatnia edycja:

kasia2389

Arcyksiążę
Wprowadzenie gpch chyba bylo najwieksza rewolucją w FoE
A ja sądzę że największą rewolucja było wprowadzenie arki, pewnie sami twórcy nie spodziewali się, jakie zmiany w grze spowoduje.
Przez arki w grze znalazły się miliony PR, to spowodowało wzrost potęgi graczy, w reakcji, wydawca, musiał znacznie "utrudnić" walki, aby dostosować wojsko gry do możliwości graczy.
Nowi gracze mogą w to nie uwierzyć, ale był taki czas, że jedynym źródłem PR był ich cogodzinny przyrost na pasku, tak były to tylko 24 PR dziennie.

A GPCh to po prostu kolejna arena walk i marnowania czasu graczy. Na szczęście, jest to opcjonalne a nie obowiązkowe.

Nie będzie już rewolucji pokroju arki, gra będzie się powoli rozwijać, będą wprowadzane kolejne atrakcje, aż nadejdzie kiedyś taki czas, że projekt zostanie zamknięty a serwery wyłączone.
 

Persarum Rex

Zablokowany
wydawca, musiał znacznie "utrudnić" walki, aby dostosować wojsko gry do możliwości graczy.
Uwazasz ze umozliwienie robienia tysiecy walk na zerowym oporze w gpch utrudnilo walki? GPCH to najlepsza "perla" na FoE robiac tylko 1000 walk dziennie wystarczy pomnozyc przez % szans na nagrody :) - nie ma lepszej "perly" ;)
PS po statystykach na scoredb widac ze 1000 walk/ dobę nie jest jakimś ewenementem :)
 
Do góry