Wiosna 2021 - komentarze

MoodyClaim

Szlachcic zagrodowy
Zapowiada się ciekawie. To mój pierwszy event wiosenny - mechanika minigry przypomina trochę tą z eventu Bowl (ten z piłkami). Zamierzam "wskakiwać" w miarę możliwośći na tego złotego jelenia (glownie zależy mi na PR) i moze srebrnego łabędzia (po medale). Jeszcze biały motyl obiecuje przydatne (jak dla mnie) rzeczy :) Fajnie by było zdobyć ten młyn chociaż na poziomie 4.
 

Jakub XXVIII

Szlachcic zagrodowy
Zgadzam się z moim przedmówcą. Ja też chciałbym mieć ten młyn... Ale no nic nie wiadomo co będzie... No oprócz tego, że będzie ten event i nowe aktualizacje. :)
 

Detaus

Szlachcic zagrodowy
Fajnie by było zdobyć ten młyn chociaż na poziomie 4.

Kończąc wszystkie zadania i logując się codziennie oraz wykonując skoki tylko na złote i srebrne origami spokojnie zdobędziesz młyn 7 poziomu.

Problem jest tylko taki że bez wydawania diaxów to raczej młynka na max 9 levelu nie zdobędzie się (no chyba że czeresienki będą obradzały w mieście jak szalone). Wkurzają mnie częste eventy. 2 tygodnie przerwy od ostatniego eventu i znowu kolejny event trwający 3 tygodnie. Porażka. Na dodatek nie można sobie zrobić przerwy na "święta" bo przecież trzeba się logować codziennie aby mieć jakiekolwiek szanse na max nagrodę główna.
Mam tylko nadzieję że w końcu zostanie uchwalona ustawa która zmusi takie firmy jak Inno aby nie uzależniały ludzi od gier które tworzą, bo to co teraz się dzieje to niczym nie różni się od uzależniania od narkotyków. Różnica jest tylko taka że narkotyki są nielegalne a uzależniające gry jeszcze są legalne.
 

anaconda8

Baron
Detanus, jak się bardzo postarasz to możesz się uzależnić nawet od marchewki. Ja tam lubię jak coś często się dzieje.;)
Czy ktoś coś już wie o pudle eventowym dotyczącym Wiosny? Kiedy warto go otworzyć?
 

smerfova

Baron
Na dodatek nie można sobie zrobić przerwy na "święta" bo przecież trzeba się logować codziennie
Nic nie trzeba. Jeśli chcesz przerwy, to sobie ją zrób. Nikt Ci pistoletu do głowy nie przykłada, żebyś się logował codziennie.
Co do uzależnienia, jeśli czujesz, że masz problem i nie możesz sam z siebie odpuścić, to polecam zgłosić się na leczenie. ;)
 

MoodyClaim

Szlachcic zagrodowy
No i się zaczęło :) Z tym pudłem eventowym popełniłem lekki fuckup i teraz mam dwa młyny na poziomie 1 w mieście :p Ale może się uda je oba chociaż do poziomu 4 rozwinąć co dla mnie będzie w porządku

EDIT: Pierwszy dzień eventu za mną - bardzo mi się podoba :) Jestem w połowie drugiego stawu. Udało się rozwiązać (z pomocą supportu) problem dwóch młynów i na koniec dnia mam 1 młyn na trzecim poziomie.
 
Ostatnia edycja:

SweptingHorse

Szlachcic zagrodowy
jakieś informacje jakich nagród dziennych można się spodziewać? Nie widzę wykazu zadań w evencie ma ktoś link?
 

SweptingHorse

Szlachcic zagrodowy
No jeśli zapiszesz się na subskrypcję mailową w opcjach gry (ustawienia) to przed eventem zawsze dostajesz na maila link z ekstra żetonami, punktami itp. w tej edycji dają 100 lampionów ekstra.
 

chemik12

Wicehrabia
Nagrody nie zawsze pokrywają się z tymi na becie, a na pewno nie jest to idealna sytuacja. To że któregoś dnia na becie było to i to, to nie znaczy że na serwerze live będzie dokładnie to samo tego samego dnia evantu....
 

Markiz.

Książę
Wg strony Beta dziś (2. dzień) powinna być Wieża Wartownika, a jednak dali Spring Selection...
Tak było na Becie. Nikt nie zagwarantuje, że nagrody ułożą się identycznie. A nawet nie jest powiedziane że będą takie same w identycznych ilościach jak na Becie.
To tylko taka sugestia, żeby było wiadomo czego można się spodziewać
 

mastika

Wicehrabia
Dzisiaj pierwszy raz pojawiły się drzewka na mapce. BTW, jeśli nie dostajecie maili z newslettera, należy wejść w ustawienia "Zarządzenie przetwarzaniem danych", odhaczyć zaznaczone zgody, zapisać zmiany, wejść ponownie w to samo miejsce, zaznaczyć zgody na otrzymywanie maili, zapisać ustawienia (info dostałem po kontakcie ze wsparciem technicznym gry). Nie sądzę, żeby zadziałało wstecz (w sensie, w odniesieniu do bieżącego eventu), ale w następnym newsletter powinien się pojawić :)
 
Do góry