Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

Borisel

Hrabia
Na fb już powoli ludzie przygotowują się na event druida - proszą już o linki do zadań nawet . Czy budynek jako nagroda z bonusem obrony i innymi pierdołami podobne jak do latarni - jest już w 100% pewne na becie ?
 

mastika

Wicehrabia
Tak, już jest na angielskiej wiki dokładny opis. Chcesz listę zadań? Tłumaczyłem dla gildii, gdzieś powinienem mieć na kompie, bo przeklejanie tego z wątku jest upierdliwe lekko.

a budynek główny: Świątynia 5x4, bazowo zapewnia ludzi, kasę i surowce (20 sztuk na 10 poziomie) i od 7 poziomu 20% obrony armii atakującej (też wartość dla 10 poziomu), do tego losowo: 40% szans na 25 PR, 40% szans na 25 surowców, 15% szans na medale, 5% szans na młotki
 

Borisel

Hrabia
Dzięki - nie trzeba . Nigdy nie robiłem zadań na zapas - i tak zawsze kończyłem przed czasem . Głównie mnie interesował ostateczny kształt nagrody - więc wychodzi na to , że jest to mniejsza wersja latarni - a czy lepsza to już indywidualna sprawa
 

mastika

Wicehrabia
Ważny myk a propos tego pudła z nagrodą eventową, nie warto otwierać przed postawieniem podstawki świątyni druida, bo dostanie się podstawkę świątyni druida a nie up poziomu
 

Borisel

Hrabia
Fakt - też to gdzieś wyczytałem . Jednak ludzie nie doszli do porozumienia czy trzeba mieć postawioną w mieście czy można mieć ją w ekwipunku
 
X_SS_SpaceAgeVenus_Landmark1.png
 

hddk

Hrabia
Ważny myk a propos tego pudła z nagrodą eventową, nie warto otwierać przed postawieniem podstawki świątyni druida, bo dostanie się podstawkę świątyni druida a nie up poziomu
Na Becie każdy otwierał skrzynię od razu i zawsze dostawał zestaw świątyni. Nie wiem, kto takie info puścił i skąd je wziął. O bezsensowności rozwiązania nie wspominając :)
 

Persarum Rex

Zablokowany
Na Becie każdy otwierał skrzynię od razu i zawsze dostawał zestaw świątyni. Nie wiem, kto takie info puścił i skąd je wziął. O bezsensowności rozwiązania nie wspominając
To mobilizuje do zrobienia eventu przynajmniej w części nawet gdy nagroda w tym evencie "nie zachwyca" i jej nie chcemy to w kolejnym do nagrody którą chcemy jest bonus co w tym bezsensownego? Robisz część przyszlego eventu wczesniej.
 

Markiz.

Książę
Bezsensownością rozwiązania, nazwał pomysł, że z pudełka wypadnie podstawa a nie zestaw.
Wyluzujcie z tymi atakami na każdą wypowiedź.
 

Markiz.

Książę
Tak Pani Natalio. Są też gracze, którzy "przez pomyłkę", kilka razy podstawę jakiegoś budynku sprzedają u handlarza ;) Dlatego rozwiązanie z zestawem jest sensowne.
 

OliverJr.

Hrabia
Dodano nowe nagrody do z reliktów? Druga osoba z gildii napisała że dostała ulepszenie tarasów z jadeitowego hmm. Nie żeby to mega potrzebne było, ale ciekawym czy coś innego zostało jeszcze dodane?
 

Markiz.

Książę
A tej osobie przypadkiem nos nie urósł po takim kłamstwie?
Ulepszenie Tarasów można zdobyć tylko ze skrzyni w czwartej ćwiartce, czwartego poziomu wypraw.
 

Ferdinand

Baron
Na becie pojawiła się wiadomość, że Wieża Galaty zostanie zmieniona na perłę z Wczesnego Średniowiecza a więc jej plany nie będą dostępne przez questy ale w zwyczajny sposób. Zmienią się też wartości zwrotów z miejsc zajmowanych w perle.
 

Ferdinand

Baron
Na becie w wersji gry 1.199 do handlarza do sklepu trafić ma zestaw wrześniowej chatki i psychiatryka, a na aukcje trafią zestawy skarbca olimpijskiego i celtycki. W tej łatce też Galata zmienia epokę
 
Do góry