Wersja 1.191 - komentarze

kasia2389

Arcyksiążę
Piszecie, że naprawiliście coś tam żeby walki PvP były możliwe.
Gdzie, kiedy, jak
Nic takiego tam nie ma, coś Ci się wydawało, że przeczytałeś, przeczytaj to jeszcze raz i postaraj się zrozumieć.
Oczywiście gdybyś miał z tym problem, chętnie Ci to wytłumaczę.
 

Adeek.

Szlachcic zagrodowy
Nie wiem czy to przez tą aktualizację ale na kompie wcale FoE nie działa, cały czas sie zacina i ładuje sie coś po 10 minutach. Przed aktualizacją wszystko smigało.
 

OliverJr.

Hrabia
Wjechała aktualizacja... w wiadomościach jak wyświetlało się jedna linijka pod drugą, można było napisać 2 słowa i następna linijka, potrzebne przykładowo w tematach 1.9, tak teraz tekst jest upychany w jednej linijce
 

Azulena

Baron
Nie wiem, czy to w tej aktualce czy poprzedniej, ale patrzę i się dziwię...

Wzięłam ofertę na wątku do wymiany towarów w Gildii i pokazuje mi się po tym tekst: "Ta wiadomość została usunięta przez użytkownika nnn" - jakie usunięta????
Była wiadomość z załącznikiem, oferta - ta oferta została zaakceptowana, czy to tak trudno wstawić odpowiedni tekst, zamiast jakiegoś "niewiadomoco" ???

Ja już nie mam siły do tej gry... a raczej do pomysłów twórców. :idiot:

W sąsiedztwie Gracze z TRZECH EPOK naraz, Kolega z Gildii został obrabowany przez kogoś o epokę wyżej, mimo bardzo dobrej obrony miasta, bo wojsko epokę wyżej, więc... i po co ładować w obronę cokolwiek, jak Inno robi TAKIE numery??? ;<

Lepiej od razu rzucić tę grę i nerwów nie tracić na te pomysły, coraz to bardziej dziwaczne i zbędne. :(

Owszem, trafiają się dobre, ale jak trafi się taki jak z tym sąsiedztwem - czyli BARDZO ZŁY - to całkowicie usuwa w cień wszystkie te pomysły, które były dobre!
 

Mirko69

Rycerz
Nic takiego tam nie ma, coś Ci się wydawało, że przeczytałeś, przeczytaj to jeszcze raz i postaraj się zrozumieć.
Oczywiście gdybyś miał z tym problem, chętnie Ci to wytłumaczę.
Bez względu na Twoje odczucia powinnaś zachowywać spokój i kulturę a nie obrażać graczy.
Byłoby to do przyjęcia w prywatnej korespondencji ale Ty publicznie dajesz do zrozumienia, że jestem głupkiem z przywidzeniami.
Nie masz cierpliwości do ludzi to może popracuj na zapleczu.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Ale tam naprawdę nic takiego nie ma, jest tylko informacja o poprawieniu terminów startu PvP, gdyż zapewne wydawca gry stwierdził, że na niektórych światach jest nieprawidłowy.

1605860936522.png
1605861659059.png

Nie sądzę bym w mojej wypowiedzi w jakikolwiek sposób odnosił się do tej drugiej rzeczy. Poprosiłem tylko grzecznie abyś był łaskaw ponownie zapoznać się z podana informacją, oraz zaoferowałem pomoc w przypadku jakiś wątpliwości.

Mam olbrzymie pokłady cierpliwości dla ludzi.
Nie mam tylko cierpliwości do nieprawdziwych informacji, jakie ludzie próbują, z sobie tylko znanych powodów, szerzyć na forum.
 

McPietro

Wójt
Była już kiedyś mowa o tym, było głosowanie i cierpliwie zaglądam do informacji o poprawkach, o naprawach, o wprowadeniu nowości, ale pewnie zapomniano. Chodzi i wprowadzenie zmian w wyświetlaniu się wiadomości w taki sposób, by w czasie pisania przez inne osoby można było przeczytać o czym pisano wcześniej. W czasie toczcej się w wiadomościach dyskusji nie sposób się do niej dołączyć bez przeczytania o czym od początku gracze dyskutują, bo tekst cały czas ucieka do właśnie napisanej nowej wiadomości i tych starych nie da się przez to przeczytać. Zostawicie graczom swobodę w przewijaniu napisanych wiadomości, niech one nie przeskakują do tej świeżo napisanej. Jedynie po otwarciu wiadomości niech wyświetla się domyślnie ta ostatnio napisana, a jak przewijamy to zostawcie nam możliwość przewijania. Przecież to nie jest takie trudne do zrobienia.
 

Azzie

Baron
Oj niestety u mnie także ciągle info, że została usunięta. Coś może poprawili, ale nie do końca.
 

Markiz.

Książę
A u mnie wygląda to tak. W centrum wiadomości widać:
handelCentrumWiad.jpg
Natomiast po wejściu w wątek, wszystkie oferty, które zostały zdjęte, wyglądają tak:
wątekHandel.jpg
Jak widać, błąd nie został poprawiony.
 

Markiz.

Książę
No tak. Przy kolejnej aktualizacji będzie się można pochwalić kolejną poprawą błędu, tym razem w wersji na przeglądarkę.
Zapomniałem że programiści dostają premię za każdą poprawkę i nie można od razu wszystkich wprowadzać, bo to nieopłacalne.
 
Do góry