Konkurs Halloween 2019 - komentarze.

DeletedUser22865

Guest
opis konkursu nie do końca jedn oznaczny. Ani czy odowiedx ma byc w jednej linii, czy w kilku? jak rodzielana? Życzę zdrowia przy ocenie wyników.
 

Iris

Zespół FoE
Supporter
@Phoenix8905 muszę przyznać rację Adammro. Zdjęcie, które podesłałeś dotyczy głównej linii zadań eventowych Halloween2019.
W Konkursach na Forum nie spotkałam się jeszcze z zadaniem polegającym na kupnie PR i wątpię, aby kiedykolwiek się pojawiły.
 

Iris

Zespół FoE
Supporter
@jasierp opis zadania jest jasny:
Bibliotekarz ukrył diamenty w czterech rzeźbionych dyniach! Wasze zadanie tutaj jest proste, wystarczy wybrać cztery dynie (4 liczby) z zakurzonej półki:

Liczby wybierasz wg własnego uznania, dowolne od 1 do 12, po czym wpisujesz je w wątku z wyzwaniem. Twoja odpowiedź będzie do moderacji, aby nikt inny nie widział Twoich typów.
 

DeletedUser21989

Guest
witam, o której godzinie bedzie konkurs wyzwanie część druga ??
 

DeletedUser22882

Guest
Konkurs fajny, bardzo mi się podoba. Oby częściej coś podobnego (może na Boże Narodzenie? ;) ).
 

Anulka123

Szlachcic zagrodowy
nic z tego nie rozumiem. Po kombinowaniu udało mi się wpisać liczby ale wciąż jest napisane że będzie moderowane. Skomplikowane, nie wiadomo co i gdzie robić w końcu
 

DeletedUser20434

Guest
nic z tego nie rozumiem. Po kombinowaniu udało mi się wpisać liczby ale wciąż jest napisane że będzie moderowane. Skomplikowane, nie wiadomo co i gdzie robić w końcu
Moderowane, żeby inni nie widzieli. Spokojnie, robisz dobrze
 

DeletedUser23085

Guest
Na samym dole(do końca w dół przewińcie stronę) w wątku gdzie jest obrazek z dyniami wpisujcie swoje odpowiedzi ;) Co do konkursu jestem od niedawna w tej grze i to pierwszy konkurs jaki tu widzę:), więc cóż jedynie co mogę powiedzieć to miło że pojawiają się takie konkursy i możliwość zdobycia diamentów w nich i oby częściej:). Tyle z mojej strony i mam nadzieję że na święta każdy będzie mógł liczyć na mały lub duży bonusik od administracji :))) Pozdrawiam.
DZIEKI:)))
 

DeletedUser22377

Guest
Wyzwanie 3
"W tym konkursie 5 graczy może wygrać 9 wybranych planów!"
na jakiej zasadzie będzie działało wybieranie planów? Dopiero po wylosowaniu 5 osób z poprawnymi odpowiedziami będą oni proszeni o wybranie jakie plany chcą?
 

DeletedUser20434

Guest
Ja tez moge wziasc udzial w konkursie?
Każdy może.
Wchodzisz w zakładkę HALLOWEEN między Ogłoszeniami i Dyskusją i do wybory masz 4 liczby. Każda kieruje w inne wyzwanie. Wyzwania 1-3 są już odblokowane, a 4 będzie otwarte 3 listopada. Wchodzisz w wybrany numer (można we wszystkie) i wykonujesz polecenie zawarte w danym wyzwaniu, zapisując odpowiedź w komentarzu pod wyzwaniem. Komentarze są moderowane, więc do rozstrzygnięcia konkursu nikt, poza administracją, nie będzie znać twojej odpowiedzi.
 

DeletedUser

Guest
Ale super,a mam urodziny tego dnia co zalozyles konto na forum 09.11 :-)
 

DeletedUser22476

Guest
Wszystkie moje odpowiedzi oczekują na akceptację, czyli wyniki poszczególnych etapów będą dopiero po zakończeniu konkursu?
 
Do góry