HALLOWEEN 2019 - komentarze

piotresz

Hrabia
Dla mnie event i nagrody na plus. Psychiatryk to bardzo efektowna i bogata nagroda i powinno się ją zdobyć bez inwestycji diamentowych.
Ciekawy pomysł z dodatkowymi zadaniami z książek.
Tak jak w evencie archeologicznym kupowanie miotełek ma sens tylko w największym pakiecie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Belir

Szlachcic
Event bardzo podobny do archeologicznego.
Liczę na główną nagrodę, portrety i świątynie.
Pozdrawiam serdecznie :)
 

DeletedUser22242

Guest
To jest b. dobry pomysł na bonus od zestawu budynków. Miasta wyglądają źle pod względem spójności bo gra do tego zachęca aby upychać, byle jak, aby jak najwięcej zmieścić a tak to tu byłby motyw piratów, tu jakiejś jesiennej wsi a w innym miejscu psychiatryki.
Ja liczę na awatar lekarza z okresu dżumy w europie, nie wąski jest.
 

Azulena

Baron
To jest b. dobry pomysł na bonus od zestawu budynków. Miasta wyglądają źle pod względem spójności bo gra do tego zachęca aby upychać, byle jak, aby jak najwięcej zmieścić a tak to tu byłby motyw piratów, tu jakiejś jesiennej wsi a w innym miejscu psychiatryki.
Ja liczę na awatar lekarza z okresu dżumy w europie, nie wąski jest.

Awatar to moje "JA" w grze i nigdy go nie zmieniam, ale co do wyglądu miasta, masz 100% racji. ;) ;)
Owszem, kolega z mojej Gildii w tych warunkach potrafi przy pomocy narzędzia przebudowy i swojego talentu stworzyć dość ładne miasto, ale to co innego.

Miasto składające się z wyraźnych "dzielnic" o jednolitym wyglądzie, było by z pewnością ładne.
Ale... hmmm... każdy miałby takie samo...
No cóż, IG ma grafików w sumie niezłych, niech myślą... pod warunkiem, że projektanci gry dadzą grafikom możliwość wykazania się. :p

A co do eventu.
Event "archeologiczny" jak dla mnie był niezwykle irytujący, czyli tu będzie tak samo, ta sama mechanika. Na szczęście nie mam ani kawałka miejsca w mieście, więc nie będzie mnie kusiło. :p
 

OliverJr.

Hrabia
W śmieciach dookoła miasta też można cukierasy znaleźć

ps Czarna Wieża i Przejście to chyba trochę przesadzone dzienne nagrody. W poprzednich eventach były jako główne
 
Ostatnia edycja:

Markiz.

Książę
Napisałem gdzieś słabe/mocne? Mroczna Wieża jest w top3 najładniejszych budowli w grze. Oczywiście ma to znaczenie dla osób, dla których ta gra to nie jeden wielki taras rolny, to jest wtedy słabe
Są ładniejsze budynki, a wszystko zależy od tego kto prowadzi taki ranking. Wg mnie Czarna wieża na pewno nie mieści się w TOP 10.
 

Legenda wojownika

Wicehrabia
Napisałem gdzieś słabe/mocne? Mroczna Wieża jest w top3 najładniejszych budowli w grze. Oczywiście ma to znaczenie dla osób, dla których ta gra to nie jeden wielki taras rolny, to jest wtedy słabe
Czyli dla niewykrywalnej mniejszości , w grze liczą się profity jakie daje budynek a nie ich estetyka .
PS. Tarasy też są już trochę przereklamowane i myślę że niektórzy niedługo pozbawią się nich na rzecz budynków ewentowych.
 
Do góry