Cena towarów (PR)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19620
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19620

Guest
Witam ,
Wie ktoś może po ile chodzą teraz surki na arkę? Chodzi mi oto ile PR'ow za 100 sura?
Świat: Brisgard
 

DeletedUser19643

Guest
Na B za komplet towarów zapłaciłem 400pr. Coś w zakresie od 380-420. Wszystko zależy od sprzedawcy.
 

DeletedUser19677

Guest
Szukam kogoś kto mi sprzeda towary na arkę w świecie Arvahall :\
 

Tbnfd

Szlachcic
Na Arvahall kupiłem okazyjnie na raty, za 320 , ale nie pamiętam juz od kogo. Cenę zapamiętałem, bo niska.
Wiem jednak, że średnio na tym świecie to chyba 400 nawet ktoś sprzedaje aż.

Za surki do Błękitnej Galaktyki na Arvahall zapłaciłem niedawno 420, czyli niewiele drożej od Arki

Wiem jednak, że na E-N mam znajomą, która sprzedaje po 240 komplet na Arkę [nie powiem, chyba że w grze na priv ;p ]
 

DeletedUser19634

Guest
Potrzebuje towarów do arki na C, znajdę kogoś chętnego do handlu ?
 

DeletedUser

Guest
Na H zapłaciłem 600 za komplet za Arkę. Szybko, raty 0% bez żyrantów i zaświadczeń o zarobkach.

Edit: dodanie ceny za PC.

Dziś z ciekawości zapytałem za ile kupię surkę na PC, oczy mam jeszcze do tej pory wielkości Atlantyku - 400 PR. Lekkie przegięcie, oczywiście świat na H, poczekam aż dorobię się surowców sam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4614

Guest
przeciez ceny są umowne :) tzn umawiasz sie i kupujesz, jak truskwy od baby na targu :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17705

Guest
A czy ktoś się orientuje po ile chodzą towary do krakena?
 

DeletedUser22252

Guest
Na h surowce na arke po 150pr, teraz kupuje na blekitna za 350pr,
 

chemik12

Wicehrabia
Co świat to inna cena. To rynek kształtuje za ile na daną perłę pójdzie. Czasem kwestia pory dnia, itp. Co z tego ze się poda że tu i tu za tyle, gdy na 1-2 dni będzie inna. Przykład - komplet na alcatraz kupiłem kilka miesięcy temu na F - 65 PR, około 2 tyg temu na H - 95 PR. Na E podobno 40-50 PR. Podobnie na Arkę - E ostatnio widziałem za 70 PR, gdzie w ten sam dzień na F - 160 PR
 

DeletedUser21655

Guest
Jak to wygląda? Wrzucamy PR w określoną perłę a później ta osoba robi handel który akceptujemy?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry