Osada wikingów - podpowiedzi

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20636
  • Data rozpoczęcia

piotresz

Hrabia
Zmieniają się też kombinacje materiałów (toporków. miodu, rogów i wełny) potrzebnych do odkryć.
Punkty dyplomacji chyba są stałe. No i czas na ukończenie misji jest krótszy. Gram trzecią misję i faktycznie fascynujące to nie jest.
Trochę za to nostalgicznie bo w normalnym świecie gram w wirtualnej i zbiory mam w zasadzie co 24h, a tu trzeba sobie przypomnieć początki grania i częste zbiory co godzinę lub co 4.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser12062

Guest
Jeszcze tak mdlego i bez emocji dodatku, to foe sobie nie zaimplementowalo...
Zgadzam się :). Nie dość, że łódka znajduje się w takim miejscu, że ciągle zapominam o osadzie to jeszcze jest to tak nudne, że olałem robienie tego... Nie będę wspominał o czytelności całego dodatku, który również pozostawia wiele do życzenia. Jeśli ktokolwiek pracował nad tym dodatkiem tygodniami to winszuję straty czasu. Mógł się zająć czymś zupełnie innym, co jednak wniosłoby cokolwiek do tej gry..... Wikingowie w oceanicznej u mnie pozostaną jedynie historią....
 
Jak wyżej, dodatek nudny jak..., poza tym bezużyteczny. Coś, co niosło ze sobą tak wielki potencjał, zostało zarżnięte już na starcie. Chciałam zdobyć te kamienie runiczne, ale okazało się to niemożliwe, musiałabym siedzieć w grze jeszcze częściej, niż już teraz to robię. Przemęczę jakoś te kilkanaście razy, żeby zdobyć Yggdrasil, tylko na nim mi zależy. Szkoda tylko, że ulepszę go za ładnych parę miesięcy. Ale już wiem, że jeśli tak będą wyglądały kolejne kultury, to z przyjemnością ten dodatek oddam w wieczne zapomnienie.
 

DeletedUser20535

Guest
Czy ja wiem czy bezużyteczny... właśnie dobrze, że jest to czasochłonne, kamienie też są do zdobycia z czasem. Moim zdaniem osady powinny takie zostać, nagrody z nich nie będą powszechne. Mogli by jednak wrowadzić 15 poziomów osady jak to już wcześniej ktoś sugerował, zamiast przechodzenia 15 razy tej samej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser212

Guest
Super "poradnik" niedawno wróciłem do gru, znajdę gdzieś konretnyk poradnik czy muszę sam wysilić szare komórki :)
 

DeletedUser20713

Guest
cóż rzeczywiście po kilku razach jest on strasznie nudny, jednakże zdecydowanie nie jest bezużyteczny, przynajmniej w początkowych epokach, ponadto uważam, że grafiki są bardzo ładne, a dźwięki są nawet niesamowite (w szczególności uwielbiam dźwięk ołtarza :D ) , w kwestii łodzi to nie ma lepszego miejsca na nią, w każdym innym by była tylko jeszcze dalej od osady i jeszcze łatwiej byłoby o niej zapomnieć, a poza tym ona sama jest świetnym dodatkiem do otoczenia osady moim zdaniem.
 

DeletedUser212

Guest
VoIv3Kz
 

DeletedUser212

Guest

No i sobie pograłem w Wikingów 3h do końca zlecenia a gra coś mi zastrajkowała, albo ja coś nie rozumiem, odświeżane po wielokroć, na PC i na aplikacji androida i nie zalicza.
Ok mam brak Angielskiego daje znać o sobie plus powrót z nocnej zmiany zamiast produkcji nawaliłem dyplomacji :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20751

Guest
Nie ma co narzekać, jak się komuś znudzi pilnowanie wioski, to może sobie zgarniać 25pr co 33 godziny ;)
 

DeletedUser20751

Guest
Sprawdziłem - jak nie ma dużo kamieni itp to daje rade
 

DeletedUser20857

Guest
2019-03-04_22h08_07.jpg 2019-03-04_22h12_29.jpg 2019-03-04_22h08_07.jpg 2019-03-04_22h08_07.jpg

Panowie jak skonczyc osade? Mam wybudowac 6 budynkow produkcyjnych a mam dostepne tylko 4 ... Ktos miał takis am problem?
 

kasia2389

Arcyksiążę
Ilość budynków jest limitowane tylko ludnością i miejscem.
To mogą być takie same budynki.

Wywal drogi, postaw jeśli brakuje ludności kilka domków.
 

DeletedUser20269

Guest
Najważniejsze że miedziaki nie przechodzą z osady do osady.:p
 
Do góry