[Inne] ilość motywacji + ilosc znajomych

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

podoba sie?

  • tak

    Głosy: 5 25,0%
  • nie

    Głosy: 15 75,0%

  • W sumie głosujących
    20

DeletedUser

Guest
proponuje prosta zmiane

zniesc limit znajomych (całkowicie)

natomiast wprowadzić limit wysyłanych wsparć do 300.
dlaczego 300?

80 sasiedzi +80 gildia + aktualny limitr w znajomych - 140
80 + 80 +140 = 300,
 

DeletedUser18795

Guest
Nie rozumiem tego pomyslu...albo zniesc ilosc znajomych calkowicie albo nie. A tu w pomysle limit wsparc jest to co jak nie bede wspierac gildii i sasiadow to moge miec 300 znajomych tak??
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
I zbieramy sobie nonety bez limitu? Zaprosze dzień przed eventem pół świata, a na drugi dzień zbieram? Nie widze tego.
 

DomLuk

Wójt
Sąsiedzi motywują kiepsko ich nie liczymy, nie każdy ma w Gildzie 80 ( sam w takiej jestem co jest 20 osób). Znajomych mam 140 ale co z tego jak co jakiś czas ktoś nie motywuje bo już nie gra i zabawa od nowa żebrać na czacie globalnym by ktoś zaprosił. Drugi problem potrzebujesz kogoś na chwile zaprosić ja nie mogę on to samo. Wszystko się zmienia w grze i zapomnieli ze mapa coraz większa co idzie za tym ze jest więcej budynków. Myślałem ze mogę grać po swojemu, czyli mam pewne sposoby by przy małych budynkach mieć większe korzyści a wiecznie mi brakuje motywek (od razu pisze dla tych co zaraz napiszą ze mam w inwentarzu nie mam bo już je wykorzystałem).
Więc wracając na odpowiedz z tematu tego miło by nawet +20(100/160) to by było wystarczające jak dla mnie bo 300 to przesada.
 

DeletedUser17220

Guest
Przede wszystkim to blokada zapraszania powyżej 80 znajomych jest upierdliwa.
"Problem" z nielimitowanym zbieraniem monet można bardzo łatwo rozwiązać - monety daje tylko 140 motywacji na 24h, tak samo z bonusami z tawerny i planami.
 

Von Grun

Wicehrabia
Ja bym zdjął tylko limit zaproszeń. Max ilość znajomych 140 i nie ważne z czyjej strony zapka poszła.
 

DeletedUser

Guest
dlatego taki pomysl a nie inny
po mojemu:
- liczba znajomych nieograniczona
- liczba zaproszen nie ograniczona
- limit moywacji w gildi / sasiadach / znajomych 300
a jak cos tozawsze mozna to bardziej podrasowac:
- limity motywacji: 80 sasiedzi, 80 gildianie, 140 znajom (nawet jesli mielibysmy ich 1000 to motywacji zrobic mozemy 140 tylko
 

DeletedUser

Guest
chocby po to aby udowodnic ze zniesienie limitu to dobra rzecz :)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
chocby po to aby udowodnic ze zniesienie limitu to dobra rzecz :)
A w czym te zniesienie liczby znajomych ma ci pomóc? Skoro wszystko inne ma być po staremu? FoE to nie FB, tu się znajomych nie kolekcjonuje.

A z tym zbieraniem monet miałem na myśli tawerne - po 24h zbieram tam, gdzie usiądę na wolnym miejscu... Miałem napisać srebrniki, ale pisząc, miałem przed oczami obrazek tej srebrnej monety i jakoś tak napisałem :D
 
Do góry