[Inne] Połączenie Światów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15654
  • Data rozpoczęcia

Czy Innogames powinno pomyśleć nad połączeniem Światów

  • Tak

    Głosy: 5 18,5%
  • Nie

    Głosy: 20 74,1%
  • Mam lepszy pomysł i nie omieszkam opisać go w komentarzu

    Głosy: 2 7,4%

  • W sumie głosujących
    27

DeletedUser15654

Guest
Co sądzicie o pomyśle połączenia Światów w FoE? Prawda jest taka, że po tylu latach w FoE chyba każdemu opatrzyły się te same twarze. Wszyscy wszystkich znają, nawet w sąsiedztwie w co drugim rozdaniu dostaje się spowrotem tych samych ludzi.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Sądzę, że to niemądry pomysł jak sobie to wyobrażasz?
Prawda jest taka, że jak się gra znudzi to trzeba się zająć czymś innym.
 

DeletedUser

Guest
nowe serwery / wiaty tworzy się ogólnie z 2 powodów (nie mowie tylko o FOE)
1. z powodu przeludnienia serwera- co doprowadza do lagów i klopotu w wykonywania zadan
2. checi przyciagniecia nowej populacji lub dania mozliwosci rozwoju od zera starej populacji z staryuch swiatów.

aczkolwiek jak zaczynalem gre w 2014 to czat globalny byl prawie jak prawdziwy olbrzymi 1 000 bar pelen ludzi, 100 rozmow na raz 1000 ogloszen i jeszcze jakies linki i komentarze.

obecnie mam wrazenie jakby to wszytko pozdychalo.

uwazam pomysl za bardzo dobry - da to ozywienie i poczucie czegos nowego.

z tego co wiem to mamy 8 swiatów - proponuje scalić je w 4.
 

DeletedUser

Guest
dokladnie tak samo jak w innych grach mmo.
konta graczy sa najpierw kopiowane na swiat / swiaty
jest testowanie czy konta sa sprawne i czy nic z nich nie zniknelo opraz czy gracze moga sie logowac do gry.
konto na oryginalnym swiecie jest zawieszane na X czasu, jesli wszytko jest ok swiat jest wylaczany / usuwany.
a gracze graja na swiecie na jaki zostaly przeniesieni.

i PS:
jest to wykonanalne
skoro w grach jak elderscrolls, WOW czy inncych devy sa w stanie przenosic konta i likwidowac swiaty to w tak prostej grze jak FOE tym bardziej powinni byc w stanie to osiagnac.
 

DeletedUser

Guest
Największy problem tego pomysłu to co zrobić z graczami, którzy mają konta na dwóch światach.
Połączysz i nikt nie chcę rezygnować z konta, na którym grał i poświęcił tyle czasu.
Myślę, że dlatego nie tworzą nowych światów, żeby tego potem nie łączyć. To obecnie najlepsze możliwe rozwiązanie.
Przy naprawdę dużej liczbie światów taka fuzja byłaby konieczna po pewnym czasie. Chyba, żeby zrobić tak, że ta część, która ma konta tu i tu, jedno konto zostaje przenoszone na zupełnie nowy świat, tak żeby nie stracić wszystkiego, a Ci co mają na jednym świecie są przenoszeni na ten drugi. Ten zupełnie nowy świat mógłby także przyjąć konta z większej ilości fuzji, tak żeby w rzeczywistości liczba światów się zmniejszyła.
 

DeletedUser

Guest
trochę pomyslunku.
obecnie jest 8 czy 9 swiatów
wiec dla graczy majacych 2 - 4 miast - to nie problem - wystarczy poprzenosic miasta na inne swiaty
zas dla tych co maja 5+swiatow nalezaloby zwrocic w postaci pr / diamentow / budynkow wysilek tak aby wyszli na 0.
 

Markiz.

Książę
trochę pomyslunku.
obecnie jest 8 czy 9 swiatów
wiec dla graczy majacych 2 - 4 miast - to nie problem - wystarczy poprzenosic miasta na inne swiaty
zas dla tych co maja 5+swiatow nalezaloby zwrocic w postaci pr / diamentow / budynkow wysilek tak aby wyszli na 0.
HIHIHI "trochę pomyślunku" HIHIHI
 

DeletedUser

Guest
dlaczego ZAWSZE ale kur zawsze!!!! jak pomysł jest świetny tro ludzie głosuja na nie?
 
Do góry