Osada wikingów - podpowiedzi

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20636
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20636

Guest
Po uzyskaniu zadania: "zbuduj dwie świątynie" wykasowałem wszystkie kamienie runiczne i postawiłem 6 chatek i 2 szt. wytwórca toporków (2 x szybsza budowa toporków).
Edycja: jest to skrót jedynie na początek, później jak najszybciej budujemy świątynie, bo zabraknie miedziaków.
9c0c92afacea45a94405435fde8ef33c.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19853

Guest
Tyle tylko, że jak na terenie są przeszkody, jak u mnie, to za nic nie da się postawić tylu budynków :)

Choć, jak chatki są już zbudowane, to można je odłączyć od drogi (zlikwidować drogę) i zmieścić dodatkowy budynek produkcyjny .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ZjemCię

Wójt
Po uzyskaniu zadania: "zbuduj dwie świątynie" wykasowałem wszystkie kamienie runiczne i postawiłem 6 chatek i 2 szt. wytwórca toporków (2 x szybsza budowa toporków). Następnie kupię dodatkowy teren i postawię ponownie kamienie runiczne.
9c0c92afacea45a94405435fde8ef33c.jpg
Dobra robota ;)
Ale kamieni to Ty masz nawalone kolo wioski - ciężko będzie się rozbudowywać
 

DeletedUser14610

Guest
U mnie na świecie D do dziś żadna osada nie poiawiła się! Jestem w oceanicznej przyszłości.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
U mnie na świecie D do dziś żadna osada nie poiawiła się! Jestem w oceanicznej przyszłości.
Orka jest jedną z ostatnich technologii Żelaza. Jest ślepą odnogą, ale odblokowuje rozszerzenie. Jeżeli jest zbadana, to ponad miastem pojawia się statek do osady Wikingów.
 

DeletedUser20671

Guest
Hej. Ja mam problem z 7 zadaniem. (zbuduj 2 chaty w swojej osadzie), buduje i nic. :(
 

DeletedUser18795

Guest
Bo musisz technologie na chaty odblokowac... Budujesz pewnie te male a tu chodzi o inne. Takie 3x3
 

DeletedUser20671

Guest
OK dzięki. No nie wiem czy warto mi iść na siłę w epoki. Ps. tylko na wyzszych epokach nie ma ,,chata,, :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18795

Guest
A co tu maja epoki do chat?? Technologie- chodzilo mi o to co jest w ambasadzie do odblokowania...
 

DeletedUser20647

Guest
Hej, miał ktoś problem z odblokowaniem Łowcy Bestii? Mam wystarczającą liczbę towarów, a przycisk odblokuj nieaktywny :( Bez tytułu.jpg
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Akurat ten pasek w badaniach na dole jest słabo widoczny, też go na początku nie zauważyłem, a dodatkowo nawet szukając do czego jest przydatna dyplomacja to go nie znalazłem :D
Najlepsze, że tam zaglądałem :)
 

DeletedUser18795

Guest
Czy za skonczenie pierwszy raz osady dostaje sie cos oprocz 1lev posagu?
 

DeletedUser16838

Guest
Mam 312 dyplomacji, a do odblokowania "Totem klanu" potrzebuje 375. Skąd wziąć 63 dyplomacji? Mam w wiosce same "Kamienie runiczne" i nie mam już miejsca na nowe.
 

ZjemCię

Wójt
Jeden temat post nie wystarczy, musisz mieć dwa?

Musisz kupić rozszerzenie terenu.
Gratuluję wytrwałości i dotrwania do tego etapu na startowym kawałku osady :)
 
Do góry