Zima 2018 - dyskusja.

DeletedUser20282

Guest
chyba wszystkie ulepszenia będą możliwe do zdobycia (wg wiki ) będzie można zdobyć 1485 gwiazdek a przy lekkim farcie 1500 co daje 150 zapałek czyli losując z średnią 2 świeczki za zapałke można zapalić 300 świeczek co daje (wg wiki ) wszystkie ulepszenia wieży
W kazdym evencie co drugą nagrodą było ulepszenie budynku ?
 

DeletedUser20519

Guest
HuanMing, niestety nie jest to prawdą, jeżeli masz zajęte wszystkie sektory musisz podjąć wyprawę, póżnij następną do prowincji.
 

DeletedUser19051

Guest
02/01 w ostatni dzień event-u ma być rozszerzenie Zimowej Wieży jako nagroda dzienna :D
 

DeletedUser222

Guest
02/01 w ostatni dzień event-u ma być rozszerzenie Zimowej Wieży jako nagroda dzienna :D
Skąd takie informacje?
kngh6wR.jpg
 

DomLuk

Wójt
Dajmy ze dadzą na ostatnim rozszerzenie Zimowej Wieży no i co z tego jak nie ma samej wieży dodatkowej (widziałem liste i nie widze jej) jedną bez problemu uda się zrobic. Jak udowodnic ze byle kto nie napisał tej listy ?. Na początku 6 św wpadło więc nie nazekam. Co dalej nie wiem i tak powino byc jaka to przyjemnośc wiedziec co dostac w prezencie :)
 

DeletedUser20097

Guest
ja mam jeden komentarz odnosnie tego event'u.

bardzo nie podoba mi sie "nagroda" przemieszanie. to nie nagroda tylko kara (tylko za co?). powinno byc tak, ze jak wylosuje przemieszanie, to moge uzyc albo nie. bo co mi z tego ze fajne sa nagrody (prezenty) gdzies tam ukryte i mam duzo gwiazdek i moglbym wszystko sobie zebrac, skoro zbieram najpierw "byle co" i odkrywam przemieszanie i wszystkie fajne nagrody przepadaja, a ja musze odkrywac od nowa zbierajac znow "byle co". moim zdaniem ekipa foe albo tego nie przemyslala do konca, albo swiadomie zagrali ponizej pasa (tylko dlaczego?).
 

kasia2389

Arcyksiążę
Jak na tablicy znajdzie się Twoja wymarzona nagroda dzienna i wylosujesz ją pierwszym strzałem to co byś chciał wylosować następne?

Jutro
upload_2018-12-6_20-20-16.png
 

HuanMing

Książę
ja mam jeden komentarz odnosnie tego event'u.

bardzo nie podoba mi sie "nagroda" przemieszanie. to nie nagroda tylko kara (tylko za co?). powinno byc tak, ze jak wylosuje przemieszanie, to moge uzyc albo nie. bo co mi z tego ze fajne sa nagrody (prezenty) gdzies tam ukryte i mam duzo gwiazdek i moglbym wszystko sobie zebrac, skoro zbieram najpierw "byle co" i odkrywam przemieszanie i wszystkie fajne nagrody przepadaja, a ja musze odkrywac od nowa zbierajac znow "byle co". moim zdaniem ekipa foe albo tego nie przemyslala do konca, albo swiadomie zagrali ponizej pasa (tylko dlaczego?).

Może i czasem jest to kara, ale z drugiej strony daje Ci możliwość wylosowania nagrody dziennej, która Cię interesuje więcej niż raz. Jak wszystko, przemieszania ma swoje plusy i minusy.
 

DeletedUser20434

Guest
Z drugiej strony przemieszanie daje zapałki, więc można szybciej skończyć choinkę
 

Markiz.

Książę
To jak w końcu jest? Da się wszystkie ulepszenia do nagrody głównej zdobyć bez kupowania zapałek czy czegoś innego za diaxy?
 

DeletedUser20369

Guest
A u mnie zimowa wieża stoi już od środy wieczorem :) aczkolwiek bardziej adekwatna byłaby do niej nazwa 'cerkiew', bo moim zdaniem ewidentnie wzorowana jest na Soborze Zmartwychwstania Pańskiego w Sankt Petersburgu. Eventy robię sporadycznie, ale tym razem się skusiłem, bo po pierwsze wieża na 12 poz. wygląda świetnie, zajmując przy tym stosunkowo mało miejsca, a po drugie daje mega fajny bonus. Wydaje mi się, że może poza wyjątkiem statku jest to jak dotąd najlepszy budynek eventowy (6 PR, dużo monet, trochę zaopatrzenia, ludność, a na dodatek jeszcze bonus militarny do obrony). No i losując wpadło mi przy okazji kilka wartościowych rzeczy: ŚW, kryjówka łotrów, której jeszcze nie miałem i w końcu mogłem zbudować, a przede wszystkim kilka galerii sław. Obłowiłem się jak nigdy :)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
A u mnie zimowa wieża stoi już od środy wieczorem :) aczkolwiek bardziej adekwatna byłaby do niej nazwa 'cerkiew', bo moim zdaniem ewidentnie wzorowana jest na Soborze Zmartwychwstania Pańskiego w Sankt Petersburgu.
Ja jak zobaczyłem ten budynek to od razu skojarzył mi się z PA Cerkwią, więc coś w tym jest...
 
Do góry