Zima 2018 - dyskusja.

DeletedUser2427

Guest
będą może gwiazdki wypadać z klikania obiektow wokół miasta?
 

DeletedUser19569

Guest
Jak dla mnie ciekawy choć taki sam jak w ubiegłym roku plus tez zmiany - choinka "super sprawa " no i te nowe budynki co jako całość eventu daje 10/10 :D
 

DeletedUser19569

Guest
będą może gwiazdki wypadać z klikania obiektow wokół miasta?
Sam jestem ciekaw , na prezentacyjnym filmiku jest ze można dostać za zalogowanie sie oraz za zadania a o mapce wokół miasta cisza - dołączam się do pytania :)
 

DeletedUser16853

Guest
Kto tłumaczył ogłoszenie o evencie zimowym? Lekka porażka pod względem ortografii: "wersjie", jakieś tam błędy interpunkcyjne i powtórzenia... "Wieża zwycięstwa - 2, 2" to są cytaty z ogłoszenia - nie wiem, czy można dodać cytat z innego tematu :) Dalej chyba nie będę wyszukiwał, ale jakoś w oczy rzuca mi się masa błędów...
 

DeletedUser20328

Guest
A ja jestem ciekaw czy ostatniego dnia nagrodą dzienną będzie ulepszenie Cerkwii. Jeśli nie to 1000 gwiazdek pójdzie się paść.
 

DeletedUser20328

Guest
Ale zrobili. Tym razem nie tylko 1000 gwiazdek, które wtedy przy minimalnym szczęściu dadzą mi 12lvl, ale i całe ledwo powstałe miasto i jego zrujnowanie gospodarcze pójdą na marne. Oby nie.
 

DeletedUser20480

Guest
W jaki sposób będzie można zdobyć nagrodę dnia?
 

DeletedUser20282

Guest
Jak sądzicie, lepiej zrobić max zadań dzisiaj i wydać wszystko na nagrodę dnia (światynia wiedzy) czy zbierać do końca gwiazdki i wydać wszystko na ulepszenie głównego budynku eventowego ? Jak wy rozegracie ten event ?
 

DeletedUser17054

Guest
Dla niektórych event skończy sie na 5 zadaniu " Zajmij 2 sektory" i bez zadnej alternatywy
 

DeletedUser5906

Guest
Ok albo jestem ślepy , albo głupi , albo jedno i drugie. Pytanko : Skąd mam wziąć tą zimową wieżę ?
 

Iselut Soldar

Wicehrabia
Ok albo jestem ślepy , albo głupi , albo jedno i drugie. Pytanko : Skąd mam wziąć tą zimową wieżę ?
Wykonując zadania, zdobywając zapałki z otwieranych prezentów, zapalając świeczki, itd. Pierwszą nagrodą w zadaniach są drewniane fundamenty wieży, potem zdobywasz ulepszenia.
 

DeletedUser5906

Guest
Ok. Dzięki juz wiem . Trzeba wykonać pierwsze 10 zadań.
 

DeletedUser20519

Guest
Dołączam się do pytania Ponurej Zołzy, na moim koncie zajęcie dwóch sektorów wiąże się z dopłynięciem do nowej lokalizacji, to trwa prawie dwa dni,.. dlaczego nie ma alternatywy do tego zadania?
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
a dlaczego ma być?
tak sobie inno wymyśliło i tak sobie zrobili
po drugie event trwa 30 dni więc w czym problem poczekać te 2 dni?
po 3 alternatywę masz, wydaj 50 diaksów i nie musisz czekać 2 dni tylko od razu odkryje ci nową prowincję i będziesz mógł zdobyć te 2 sektory
 

DeletedUser20519

Guest
hehe, mam nadzieję że też na jakimś zadaniu będziesz zmuszony czekać dwa dni bez wydawania diaxów :) Dziękuję za odpowiedz, na szczęście dla grających, dużo wniosłeś interesującej treści w Swojej odpowiedzi. Edit: Po przeanalizowaniu, popełniłeś błąd, po dotarciu do nowego kontynentu trzeba zużyć dodatkowe 50 diaxów na dojście do prowincji. Na moim koncie wykonanie zadania to nie dwa, a trzy dni czekania + zdobycie dwóch terenów z wyższej epoki niż ta na której jestem:/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20369

Guest
Za 1050 diamentów dokupić można 100 gwiazdek. Moje pytanie jest w związku z tym następujące: czy dokupienie każdych kolejnych 100 gwiazdek również kosztuje 1050 diamentów, czy może raczej liczba diaxów, jaką trzeba na tyle gwiazdek przeznaczyć później wzrasta?
 

DeletedUser7795

Guest
@Marcin Murzyn cena jest taka sama, nie wzrasta.

Czy zestaw prezentów każdego dnia jest inny czy tego samego dnia można go w jakiś sposób zmienić?
 

Legenda wojownika

Wicehrabia
chyba wszystkie ulepszenia będą możliwe do zdobycia (wg wiki ) będzie można zdobyć 1485 gwiazdek a przy lekkim farcie 1500 co daje 150 zapałek czyli losując z średnią 2 świeczki za zapałke można zapalić 300 świeczek co daje (wg wiki ) wszystkie ulepszenia wieży
 
Ostatnia edycja:
Do góry