Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

OliverJr.

Hrabia
Zobaczymy co to będzie, Wikingowie, event zimowy hmm. Czym więcej czytam o tym pierwszym tym większy obraz gniota w mojej głowie się maluje, zimowy natomiast wygląda na elegancki. Z ulepszeń wież nie skorzystam ale główny budynek na max poziomie chętnie bym widział u siebie :)
 

schwimmen

Wójt
tylko, że znowu zmienili politykę i ciężko pewnie będzie zdobyć 12 poziom bez diamentów :(
Wie ktoś kiedy będzie II część wirtualnej?
 

DomLuk

Wójt
Co drugie daje ulepszenie budynku eventowego 1,2,3 daje losowo świeczke to srednio 2 dajmy na całą choinke bedzie dawało to z 10 strzałów jedna choinka 20 strzałów kolejne ulepszenie 20x10= 200x9= 1800
300 z dzienych
300 za 40 misje
40 x10=400 do 40 misji
31x15=465 do konca misji
200/400 tu bedzie najwieksza losowość dodatkowe z trafionych na planszy
Razem 1665/1865
I zgodzie jest możliwe zebranie 12 ulepszen ale trzeba miec farta
Jesli coś minołem to mnie poprawcie :)
 

kasia2389

Arcyksiążę
I zgodzie jest możliwe zebranie 12 ulepszen ale trzeba miec farta
Potrzeba 11 ulepszeń, z czego 3 są za zadania.
Gracz grający systematycznie, który zrobi wszystkie zadania, pod warunkiem, że ulepszenia będą w co drugiej wielkiej nagrodzie, zbierze 11 ulepszeń bez żadnego problemu. Aby dokonać tej sztuki trzeba będzie mieć odkrytą cała mapę świata, lub zrobić postęp na niej.

Powyższe odzwierciedla dzisiejszy stan ewentu na serwerze testowym, który może ulec zbalasowaniu.
 

HuanMing

Książę
Niestety, ale te wikingi są nudne jak flaki z olejem. Zebrać monety, włączyć produkcje toporów, zebrać monetki na toporki etc. Może jak zaczynasz grę to Ci bez różnicy i tak zbierasz z domków, ale w wyższych epokach robić wikingów po kilka razy...przeraża mnie to.

Na becie się zmuszam by to robić...

Muszę się zgodzić, nuda straszna. Jak bym chciała zajmować się budowaniem osady od nowa zrobiłabym sobie konto na pozostałych światach, przynajmniej miałoby to długofalowe korzyści. Kamienie blokujące fragmenty rozszerzeń terenu są niedorzeczne, diamenty na rozszerzenia, które znikają również. Przyznam szczerze, że spodziewałam się czegoś lepszego.
 

hddk

Hrabia
Akurat czasu to wiele nie zabiera, bo tam po prostu nie ma co robić... Malutka wioska, kilka chat na krzyż, kilka zakładów produkcyjnych. Wszystko sprowadza się do zbierania monet i surki co 4 lub 8 godzin, opłacenia techno lub rozszerzenia i tyle :) Wieje nudą okrutnie :) Pewnie w założeniu to ma być poboczna klikanka, którą się robi, tak jak dawniej klikało się łowcę skarbów. Co kilkanaście dni wpadnie ulepszenie drzewka lub emisariusz i tyle.
 

DeletedUser7795

Guest
Według mnie będą musieli tę wioskę wikingów z powrotem usunąć, bo mało graczy będzie ją rozwijało. Dla tak marnych nagród w ogóle nie warto.
 

hddk

Hrabia
Na maksymalnym levelu budynek 3x3 daje 8 PR, więc sam w sobie zły nie jest... Tyle że wioskę trzeba 15 razy ukończyć, co bez diaksów potrwa wg wstępnych szacunków ponad 200 dni, a jak ktoś rzadziej bywa to i 300 :)

Sam pomysł wioski jest OK. Ale wykonanie i konieczność rozgrywania w kółko tego samego już do bani.
 
Ostatnia edycja:

hddk

Hrabia
Normalnego miasta czy pereł nie budujesz co 15 dni od nowa, tylko jednak wciąż ulepszasz i rozwijasz istniejące :)
 

DomLuk

Wójt
Dla mnie to bedzie jak dzienne ale zrobie albo nie bez spiny ale się zgodze pod niebiosa to chwalili ze lepsze niz perły ze to bedzie a tu takie niestety rozcarowanie :(
 

Von Grun

Wicehrabia
Na maksymalnym levelu budynek 3x3 daje 8 PR, więc sam w sobie zły nie jest... Tyle że wioskę trzeba 15 razy ukończyć, co bez diaksów potrwa wg wstępnych szacunków ponad 200 dni, a jak ktoś rzadziej bywa to i 300 :)

Sam pomysł wioski jest OK. Ale wykonanie i konieczność rozgrywania w kółko tego samego już do bani.
Dla 8 pr gra nie warta świeczki. Jeżeli nie będzie jakiś ciekawszych nagród między czasie to podaruję sobie wikingów i każda następna nację.
 

Atli

Hrabia
Dla 8 pr gra nie warta świeczki. Jeżeli nie będzie jakiś ciekawszych nagród między czasie to podaruję sobie wikingów i każda następna nację.

Byłaby warta, gdyby nie to nieszczęsne 15 razy... nie mam już ani cierpliwości, ani siły aby dokończyć pierwszy "poziom".
 

DeletedUser17701

Guest
ja właśnie zacząłem 2 raz i nie wiem czy dotrwam do końca tego kółka :idiot: - i wtrące że te 15 razy to jak skończysz w najkrótszym czasie i jeśli w 2 albo 3 terminie to w 2 lata nie zdobędzie się kompletu
 

DeletedUser17701

Guest
25 PR w 13,5 godzin za minutę, dwie klikania.

faktycznie chyba tak zrobie bo zacząłem 2 raz i serdecznie mi sie odechciało robić przez 3 tygodnie to samo - za nic i nie chodzi oczas jaki trzeba poświęcic czy klikanie bo to prawie nic ale też śmieciowe - kawałkowe nagrody zniechęcają , też skupię się na 5 pierwszych zadaniach - w koło :idiot:
 

hddk

Hrabia
Od jutra trzeba będzie odczekać 24 godziny, jeśli zrobiło się choć 1 zadanie z osady i porzuciło ją. Połapali się ;)
 
Do góry