Wersja 1.140 - komentarze

DeletedUser7795

Guest
Nie no, nie mogę, czy zamiana okna tawerny, które zajmuje cały ekran gry na mały dymek przerasta wasze możliwości? Nie róbcie z siebie nieudaczników. Zróbcie coś co będzie widać od razu po wgraniu nowej wersji.
 

ISsKRA

Szlachcic
A zaciemnianie tła gry (rozmazywanie) gdy wchodzisz do tawerny, czy nastawić produkcję też może wrócić do starej wersji? Nie wspominając o wyprawach … jedno rozmazanie, zakończenie wypraw kolejne … Oczopląsu można dostać...
(piszę o wersji mobilnej)
 

DeletedUser

Guest
Przy okazji wersji mobilej, bardzo proszę usuńcie to powiadomienie o nieudanej motywacji, strasznie to denerwuje
 

DeletedUser15227

Guest
Osady kulturowe budzą we mnie strach przed olbrzymim znudzeniem. Na becie niestety większość opini w podobnym tonie. Jak można robić ciagle to samo 15 razy i to jeszcze ze stoperem nad głową :).
 

HuanMing

Książę
A zaciemnianie tła gry (rozmazywanie) gdy wchodzisz do tawerny, czy nastawić produkcję też może wrócić do starej wersji? Nie wspominając o wyprawach … jedno rozmazanie, zakończenie wypraw kolejne … Oczopląsu można dostać...
(piszę o wersji mobilnej)

Zdecydowanie popieram wszystkimi czterema łapami. Wcześniej wrzucając PRy do perły widziałam w tle czy zaliczyło mi już zadanie powtarzalne, teraz przez to rozmazanie muszę wyjść z perły. Nie rozumiem po co ta zmiana.

Przy okazji wersji mobilej, bardzo proszę usuńcie to powiadomienie o nieudanej motywacji, strasznie to denerwuje

No co ty, przecież "Dobrze wiedzieć".......
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Nad usunięciem problemu z efektem rozmycia trwają prace i wkrótce powinno to zostać naprawione.
 

DeletedUser17805

Guest
A ja myślałem, że to rozmycie to specjalnie. Nawet ograniczyłem picie, bo myślałem, że to skutek alkoholu;)
 

DeletedUser19381

Guest
Dobrze by było gdyby można było obracać budynki o 90 stopni -to ułatwiło by budowę. poza tym najwyższy czas na wprowadzenie ulepszeń typu "w okienku gdzie jest awatar informacja o epoce gracza oraz powiadomienie o obecności online ( zielona kropka ) graczy- tych z gildii i znajomych) - skoro na Plemionach takie rozwiązanie było już kilka lat temu to dlaczego tu nie ma ?
 

DeletedUser18754

Guest
Nie wiem jak wygląda wieża sygnałowa na 2lvl, ale wygląd poziomu 1 zdecydowanie na minus.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Von Grun

Wicehrabia
Czempion zdaje się atakuje najpierw jednostkę regularną, pozostałe jednostki tez atakują, jeżeli łotr jest poza zasięgiem.
 

DeletedUser20531

Guest
Czy jest jakieś miejsce na oficjalny feedback odnośnie tego rozmywania? Praktycznie nie da się grać w tym momencie w grę, gdy co chwila ekran się zamazuję. Musi być jakaś opcja żeby Innogames wzięło też pod uwagę zdanie graczy mobilnych...
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Czy jest jakieś miejsce na oficjalny feedback odnośnie tego rozmywania? Praktycznie nie da się grać w tym momencie w grę, gdy co chwila ekran się zamazuję. Musi być jakaś opcja żeby Innogames wzięło też pod uwagę zdanie graczy mobilnych...
Jako, że na 100% nie czytałeś poprzednich postów to zacytuję:

Nad usunięciem problemu z efektem rozmycia trwają prace i wkrótce powinno to zostać naprawione.
:)
 

Fatherland

Książę
To nie jest jednoznaczne z "usunięciem rozmycia"

Druga sprawa, wasza aplikacja na androida jest coraz gorsza, wystarczy kilka zbiorów i wbitek i już bez ponownego uruchomienia się nie da.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
To nie jest jednoznaczne z "usunięciem rozmycia"
Oczywiście, a skąd to wiesz? I jesteś tego pewny, czy tylko gdybasz?
Druga sprawa, wasza aplikacja na androida jest coraz gorsza, wystarczy kilka zbiorów i wbitek i już bez ponownego uruchomienia się nie da.
Druga sprawa jest zależna od tego jaki telefon masz. Przecież aplikacja się rozwija, więc wiadome, że cały czas na takim samym (coraz słabszym dla rozbudowującej się gry) telefonie ona dobrze działać nie będzie. Nie ma co się łudzić, że z każdą kolejną wersją gra będzie działać coraz lepiej na coraz to starszym telefonie...
U mnie wszystko działa ok, jeszcze nie miałem okazji by coś się stało z FoE. Galaxy s5, więc nie taki nowy telefon...
 

DeletedUser20533

Guest
W jutrze chyba takie coś zostało wprowadzone, bo w postępie jeszcze najpierw łotry zbijają.
nieprawda bo w postępie też atakują jednostkę chorą nie łotra, z początku pomyślałem ok może po prostu za daleko się wysunąłem tą jednostką, ale nie (tak straciłem 7 łotrów i jednostkę z epoki wyższej niż moja) i tak ponownie poszło 7 łotrów i wraz z nimi 90 diamentów na "wskrzeszenie" ważnej jednostki
 

Fatherland

Książę
Jak zwykle pieprzenie teamu :) klasa...

Aplikacja jest źle zoptymalizowana podobnie jak wersja przeglądarkowa.
Oczywiste...
 
Do góry