Halloween 2018 - komentarze

DeletedUser19755

Guest
Ten wilkołak ze strony głównej to wygląda jak Chewbacca z Gwiezdnych Wojen
 

DeletedUser19016

Guest
Nie pamietam jak to bylo rok temu, tyle samo bylo poziomow cmentarza czy sa jakies nowe? Jesli sa to czy daja jakies inne bonusy poza zadowoleniem?
 

NUMER 3

Szlachcic zagrodowy
Nowych poziomów cmentarza nie ma ale to dobrze że są bo brakuje mi ostatniego. Jeśli chodzi o sam event to zawsze lubiłem event halloweenowy ale jeśli chodzi o nagrody to nawet spoko choć mogli zrobić też ulepszenie czarnej wieży
 

OliverJr.

Hrabia
Miałem pytać jak się event zacznie któregoś ogarniętego moda. Da radę kupić ulepszenie za diaksy? 1000 mogę przeznaczyć :) Kojarzę coś że było bodajże do kupienia ulepszenie kolumny zwycięzców, to teraz też poproszę :D
 

DeletedUser13517

Guest
Szkoda, że mimo tylu negatywnych głosów COmanager nic sobie nie robi z tego i dalej ogłoszenia daje kilkanaście godzin przed startem eventu.

Prośba o poprawę tego mistrzu CO.
 

OliverJr.

Hrabia
Jeśli je wykorzystasz by robić zadania to tak. ale bezpośrednio nie. W trzecim poście jest link do opisu ewentu, zapraszam ciekawskich do zapoznania się.

Nie widzę przy Twoim nicku nazwy mod, pytanie było kierowane wyżej. Z eventem zapoznałem się trochę czasu temu, możesz zobaczyć w temacie "co w trawie piszczy"
 

DeletedUser20369

Guest
W jaki sposób będzie można zdobyć to Mroczne Przejście? Trzeba będzie ukończyć cały event, czy może będzie szansa na zdobycie tego budynku w jakimś losowaniu itp.?
 

bartekmod

Książę
Patrząc jak ten event się zapowiada zdałem sobie sprawę, że właściwie powinienem Nekropolię z miasta skasować bo jest zbędna :rolleyes:
 

DeletedUser222

Guest
Czy event zacznie się o 10:00, jak zazwyczaj, czy później? Ważne.
 

schwimmen

Wójt
Te zadania zrób coś lub coś są chyba zepsute. Mam zadanie usiądź w 20 tawernach lub wydaj 30 PR. Usiadłem w 10 tawernach, a tu mi zalicza też wydane PR.
 

DeletedUser17386

Guest
Jakoś tych zadań nie kumam. Skoro wskakuje kilka opcji a pomiędzy nimi "lub" to rozumiem, że jest to jakaś opcja wyboru. Spełnienie warunków jednaj części zadania powinno go zaliczyć a nie blokować zadanie.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Program zlicza zarówno tawerny jaki i wydane PR, jeśli osiągniesz założony cel w tawernach lub PR ta część zostanie zaliczona.

Spełnienie warunków jednaj części zadania powinno go zaliczyć
Dokładnie tak jest.

Oczywiście są zadania typu
to albo to
i
tamto albo tamto
np.
Aktywuj 2 bonusy w Tawernie Przyjaciół LUB Wygraj 6 bitew" i "Zakończ 15 produkcji w budynkach produkcyjnych od twojego wieku lub 20 w poprzednim wieku"
 

DeletedUser17801

Guest
Daliście zdanie albo negocjacjce albo walka. Ale ŻAŁUJE !!!!!!! że jej nie nagrałem i niepokazaniem na youtubie Czołg z waszej strony miał kondrakat z DALEKA ???????? Gdyby nie bonus z tawerny i zasilania z butelki 10% to bym nie wygrał .Pal se sześć , że straciłem prawie całe wojo ale takie cos ale w waszym w KONDRATAKU ??? wydałem tylko 25 diaksów na odnowienie życia jednej jednostki i dzięki temu jedna moja jednostka przetrwała ..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20374

Guest
9 zadanie.
Negocjacje i płac diamenty (brawo wy) lub pokonać armie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ZjemCię

Wójt
9 zadanie.
Negocjacje i płac diamenty (brawo wy) lub pokonać armie. *****iście
A co jest trudnego w pokonaniu armii? Czy może grasz z nastawieniem pokojowym i nie masz zamiaru brać udziału w bitwach? To są negocjacje do tego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry