Codzienne wyzwania - komentarze

DeletedUser4282

Guest
W codziennych wyzwaniach co jakiś czas jest możliwość wygrania budynku z Ogrodu Japońskiego. Planowany jest event Wielkanocny (na razie na serwerze beta - szczegóły w temacie Co piszczy w trawie) w którym te budynki będzie można podnieść na wyższy poziom.
 

DeletedUser16965

Guest
Wiadomo czy wprowadza w koncu nieodejmowanie postępu za nie zrobienie zadania?
 

DeletedUser19591

Guest
Moje pytanie jest takie. Można zgarnąć nagrodę bonus do ataku czy zaopatrzenia czy inne takie. Jak długo po aktywacji taki bonus jest aktywny. Kilka razy aktywowałem bonus do ataku, ale nie udało mi się zbadać jak długo jest aktywny. Ktoś ma na to odpowiedź
 

DeletedUser19392

Guest
Niepoważne te zadania. Ciągle chcą odkrycia 3 sektorów. Najpierw doróbcie ze 100 tych sektorów. Ciągle jakieś wyzwania produkcyjne (ostatnio 75x5 minut). Czy ja jestem robotem na linii produkcyjnej? No i ten bogaty wybór premie albo medale albo złoto czyli nic nie warte śmieci. Nawet jeśli coś jest w skrzyni to wypada najgorsza opcja. I tak w koło patrzymy na ośmiorniczki a wciągamy kaszankę :).
 

DeletedUser7795

Guest
Jak nie wybiorę nagrody to nie powinienem mieć odejmowanego punktu postępu. Punkt jest odejmowany nawet wtedy gdy nie wybiorę nagrody, bo zwyczajnie mnie ona nie interesuje. Kto to kutfa wymyślił?
 

DeletedUser13279

Guest
Ja qfa myślę, że jest dobrze. Wybierasz 1 zadanie, wpadasz w cykl 7 zadań, na każde następne wybierasz opcję nagrody, nie wybierasz to znaczy że 1 pkt do tyłu, bo zrywasz ciągłość, to czy tę nagrodę odbierasz czy nie to samo nie odbierasz zrywasz warunki wybrane i pkt do tyłu.
 

DeletedUser17523

Guest
Ja qfa myślę, że jest dobrze. Wybierasz 1 zadanie, wpadasz w cykl 7 zadań, na każde następne wybierasz opcję nagrody, nie wybierasz to znaczy że 1 pkt do tyłu, bo zrywasz ciągłość, to czy tę nagrodę odbierasz czy nie to samo nie odbierasz zrywasz warunki wybrane i pkt do tyłu.

I tą wypowiedz popieram w 100%. Mentaloność aktualnych wypowiedzi na forum sprowadza się do tego, żeby za nic dostać super nagrody. Ostatnie pomysły, zażalenia, tematy dotyczą tego jak ułatwić sobie grę, która wymaga odrobiny myślenia. Eventy czysty los. Jeden dostanie drugi nie i pojawia się płacz. Tworzenie nieskończenie silne (dające dużo pr lub innych surowców) budynki czy perły, czy ograniczenia w kwestii plądrowania. Wszystko to łączy się ze strategią, planem działania i wyliczeniami.


Jak nie wybiorę nagrody to nie powinienem mieć odejmowanego punktu postępu. Punkt jest odejmowany nawet wtedy gdy nie wybiorę nagrody, bo zwyczajnie mnie ona nie interesuje. Kto to kutfa wymyślił?

Niech trafiają się same zadania z świątyniami, fontannami i innymi pożądanymi przedmiotami. Będzie super wioska w parę tygodni.........


Nawet pretensje do załogi forum są moim zdaniem chore. Szczerze czuje się ostatnio, czytają wypowiedzi, jakbym rozwiałaś z niedorozwiniętymi ludzi, albo dziećmi....
 

DeletedUser17201

Guest
Dlaczego w niższych epokach, jak jest skrzynia obywatela, to jest dwa razy ten sam budynek do wygrania?
W jesieni np.
skrzynia_01.jpg
Czemu nie ma kamienicy, a jest dwa razy posiadłość?
Tak samo jest we wczesnym i w rozkwicie. W przemyśle i wyższych epokach jest już ok, za kolonialną i żelazo głowy nie dam.
 

DeletedUser222

Guest
A czy to nie zależy od tego, jakie budynki masz odblokowane?
 

bartekmod

Książę
Kiepsko jak się nie kończy zrobionego w 99% wyzwania, gdyż nie ma wolnej jednej tawerny by w niej usiąść. W takiej sytuacji można tylko przeglądać bezradnie pasek i być w 100% zależny od ewentualnych zbiorów znajomych
 

DeletedUser19392

Guest
Ikona jest taka sama ale możesz dostać 2 różne budynki ze swojej epoki.
Czy przy skrzyni Pretendenta to ktoś majstrował? Bo zawsze wypadało 50 PR a teraz zawsze wypada puszka albo pudło.
 

n3rvous

Szlachcic zagrodowy
Tez mam takie odczucie odnośnie Skrzyni Pretendenta.

Ale jest jeszcze coś o wiele gorszego, czy ktoś zauważył nagły wzrost zadań w których występuje element przejęcia prowincji? Jeszcze bym zrozumiał 1 ale często jest 3-5
 

DeletedUser17220

Guest
Nie rób zwiadu na zapas, to nie będziesz miał w dziennych zadań z sektorami.
 

DeletedUser18949

Guest
Tak samo jest z wyprawami. Nie jesteś na otwqrtym poziomie to nie masz ich w zadaniach.
 

Von Grun

Wicehrabia
No ale kiedyś te wyprawy trzeba robić, czyż nie?
A wiecie, że w przyszłości za zajęcie prowincji jest nagroda 2000 medali :D
 

DeletedUser4282

Guest
Tak. Jest to prowincja Kalabuye. W kolejnej epoce będzie więcej za zajecie prowincji. :D

Wersja gry 1.129 wprowadza zmiany w Codziennych Wyzwaniach.
https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/wersja-1-129.16009/

Ja miałem dziś zadanie z Codziennych Wyzwań na jednym z serwerów z epoki Modernizmu.

I)Pokonaj bardzo dużą armie:

1 Fala: 3 jednostki Zmotoryzowane Piechota , 3 jednostki Sekcja przeciw pancerna 2 jednostki Łotr
2 Fala: 3 jednostki Zmotoryzowane Piechota , 3 jednostki Sekcja przeciw pancerna 2 jednostki Łotr
bonus ataku 80% i obrony 80 %

II) Ukończ 5 minutową produkcje 28 razy
Nagroda 5 planów
:o

Ciekawe jak to w innych epokach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

OliverJr.

Hrabia
Losowa sprawa, w gildii dziewucha jest w jesieni i trafiła 2 armie po 8 wojaków z bonusem +30%, gracz z przemysłowej 2 armie 7 i 3 wojaków z bonusem +15%, a ja nie trafiłem w ogóle :D
 

bartekmod

Książę
w wyzwaniu codziennym pokonałem wrogą armię i uwaga uwaga... do zadania eventowego wygrania 10 bitew tej walki mi nie zaliczyło
 

DeletedUser4282

Guest
To rozstrzygnie suport ale moja opinia jest taka że tak ma być. Walki zalicza z mapy gdzie zdobywasz obszary m.in rozszerzania terenu bonusy do towarów; Walk Gildii;GVG i PVP. Tu traktują to jako cześć zadania i liczy nie się do wygranych lub przegranych bitew.
W Codziennych Zadaniach nadal zdarza się wygraj pewna liczbę bitew by zrealizować cześć zadania, wiec to tylko potwierdza że ta nowość nie jest tym samym co zwykłe bitwy.
 
Do góry