Historia Napoleona Bonaparte - dyskusja

DeletedUser3155

Guest
Trwa obecny event, więc normalne, że do końca tego somsiady się nie zmienią... kilkanaście godzin ...
... bezczuciowy update i zmiana będzie... tak myślę... tak profy robią... ale to niemce to kto wie (?)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
żaden event nie powinien blokować zmiany sąsiedztwa
A właśnie, że powinien skoro nagrody są przydzielane za współzawodnictwo sąsiedzkie.
Masz jakiś argument konkretny na to, czy tylko dlatego, że ty tak chcesz (lub ewentualnie jakiś promil graczy)?

ale to niemce to kto wie (?)
O co ci chodzi? Czego nie rozumiesz w poście, że w historycznych nie jest blokowana zmiana sąsiedztwa, ale w takich eventach jak ten takie coś musi być?
Proszę o zaprzestanie takiego przekomarzania się z użytkownikami forum jak ten post wyżej (ten kolorowy). Jest to moja ostatnia prośba.
 

DeletedUser16730

Guest
żaden event nie powinien blokować zmiany sąsiedztwa

Wyobraź sobie, że w niedzielę wieczorem jesteś na 1 miejscu "wirtuoza" z 1800 florenami, a poniedziałek rano się budzisz i już nie jesteś bo Cie wrzucili do innego sąsiedztwa gdzie najlepszy wynik był 1850. :)

To akurat mało bolesny przykład, ale są eventy gdzie suma losowań sąsiadów liczy się do nagrody. W niedzielę wieczorem już masz prawie tę nagrodę, a w poniedziałek się okazuje, że jeszcze do niej daleko bo zmienili sąsiedztwo.
 

DeletedUser16965

Guest
mozna by to tak zgrac zeby czas do nagrody pokryl sie ze zmiana sasiedztwa..
 

DeletedUser16965

Guest
Nie znam sie na programowaniu.. W tym wydaje mi sie dało w letnim moze nie.. Wiem, że sporo osób było zdziwionych brakiem zniany.. Wiec moze dawać takie info przy ogłoszeniu eventu?
 

DeletedUser19569

Guest
Ale Wy macie problem z tą zmianą sąsiedztwa . Po pierwsze - jest tak jak jest i nie wiedzę potrzeby debatowania na forum co by było gdyby i dlaczego tak jest a nie jest( kiedy już wcześniej zostało to wyraźnie wytłumaczone) . Po drugie - są zasady jasne i trzeba się dostosować , tak pomyśleć i tak grać żeby zdobyć nagrodę . Kombinowanie a jak się kończy czy zaczyna , powinni to czy tamto ludzie to jest gra i tak to jest przemyślane by sprawiać przyjemność z grania a jak ktoś nadmiernie narzeka to po co gra ? Wiadomo czasem są jakieś małe błędy i niedociągnięcia , ale to da się wybaczyć . Serdecznie pozdrawiam ;)

Jeszcze jedno ktoś napisał "ale to niemce to kto wie (?)" - to już kompletnie tego nie rozumiem , CO TO MA DO RZECZY ? Przekładanie takich stwierdzeń to chyba za daleko kolego napisałeś . Proszę zażyj sobie Nervosol i już nic lepiej nie pisz . Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18892

Guest
Przecież to jakaś kpina. Kolejny event którego nie warto realizować dla finalnej nagrody, która jest niczym innym niż kolejnym zapychaczem miejsca. Łączna wartość bonusów mieści się na poziomie byle jakiej perły 5-6 poziomu. Czym Wy się zachwycacie? Napoleonem pomykającym po planszy? Ja mam na szczęście wyłączone animacje :) Ten event będzie tak samo nieprzydatny jak poprzedni. Jeżeli będę brał w nim udział to dla nagród pobocznych. Na pewni nie dla głównego "trolfeum"
 

DeletedUser16965

Guest
Przecież to jakaś kpina. Kolejny event którego nie warto realizować dla finalnej nagrody, która jest niczym innym niż kolejnym zapychaczem miejsca. Łączna wartość bonusów mieści się na poziomie byle jakiej perły 5-6 poziomu. Czym Wy się zachwycacie? Napoleonem pomykającym po planszy? Ja mam na szczęście wyłączone animacje :) Ten event będzie tak samo nieprzydatny jak poprzedni. Jeżeli będę brał w nim udział to dla nagród pobocznych. Na pewni nie dla głównego "trolfeum"
a jesli masz Zeusa Castel i katedrę na 70 lvl to ile musisz wydać pr zebyb dostać taki bonus..
 

DeletedUser16730

Guest
a jesli masz Zeusa Castel i katedrę na 70 lvl to ile musisz wydać pr zebyb dostać taki bonus..

Jeśli masz te 3 perły na 70 to zyskujesz ze 180% na 186% ale samego ataku w ataku. Zgadzam się z igorioo to znikoma ilość i na dodatek iluzoryczna. Sam atak w ataku bardzo mało daje i blokuje teren.
Gadżet dla początkujących bez pereł.
 

bartekmod

Książę
a jesli masz Zeusa Castel i katedrę na 70 lvl to ile musisz wydać pr zebyb dostać taki bonus..

To prawdopodobnie masz też PC, Krakena, Oranżerię, Hagię, Innowację (no i Castela już wymienionego) na podobnych poziomach i masz duży dzienny dopływ PRów, do pomocy masz też Arkowców i no nie wiem... może 2 tygodnie podnoszenia Pereł i gotowe
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
To prawdopodobnie masz też PC, Krakena, Oranżerię, Hagię, Innowację (no i Castela już wymienionego) na podobnych poziomach i masz duży dzienny dopływ PRów, do pomocy masz też Arkowców i no nie wiem... może 2 tygodnie podnoszenia Pereł i gotowe

Ale nie masz Napoleona na koniu pomykającego po mieście! Szach Mat :p
 

DeletedUser16730

Guest
Ale nie masz Napoleona na koniu pomykającego po mieście!

No i trzeba będzie założyć stowarzyszenie graczy u których Napoleon nie jeździ. Będą sobotnimi wieczorami uprawiać samookaleczenia.
Ja osobiście nie wiem jak będę żył bez tego Napoleona, już nic nigdy nie będzie takie jak kiedyś.
 

DeletedUser17083

Guest
już jest 10:00 15 marca 2018r... nie ma dalej eventu :( o której startuje w Polsce? Warto dopisywac takie rzeczy ;/
 
Do góry