Karnawał 2018 - dyskusja

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
bo kiedyś przejdę trochę mapy, trochę drzewka, nawpada trochę medali i porozszerzam teren w mieście... a jak się wkurze to skasuje Alcatraz... opcji na przyszłość jest wiele

zresztą obojętne jaki budynek bym wylosował to i tak nie mam gdzie go postawić, co za różnica jaki spocznie w inwentarzu? różnica jest taka, że jak już będzie na niego miejsce to w dalszym ciągu ta studnia jest najcenniejsza na altach, po co losować coś innego... no fakt można próbować zdobyć paczki medali by szybciej rozszerzenia stawiać i uwierz mi, jak się pojawi okazja do ich zdobycia to też o nie walcze w dziennych np... zresztą akurat event na altach robię tylko w pewnej niewielkiej części, nie męczę się z późniejszymi zadaniami zbytnio, to zrobienie kilku pierwszych prostych zadań na 4 czy na 6 światach już naprawdę za dużo różnicy nie robi, zwłaszcza że część zalicza za same zbiory dzienne przy okazji.

Czyli jednak się przydadzą. Może to dziwne pytanie, bo ja na etapie jestem jedynie ŚW mnie interesuje, no i galeria. Mogę się bawić również w te eventowe budynki, ale tutaj również ocena wstępna decyduje o staraniach.
 

DeletedUser17535

Guest
Podsumowanie ewentu u mnie.
Wydane około 2000 diamentów (nie liczyłem dokładnie, to co wpadło w międzyczasie)
Zdobyte niecałe 30 000 florenów.
Losowań około 40.
Wylosowane rozszerzenia: 2.
Zadziwiające, że mam więcej masek (3) niż rozszerzeń z losowania.
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
olewka na event była, tylko 3 zadania zrobione, od czasu do czasu zurzyłem sobie kupony, dzisiaj uzbierało się florenów na 1 strzał i SW wpadła
event można uznać za udany :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
To ja się pochwale, w tym evencie 4 św i brakować mi będzie jednego ulepszenia mostu, ale to jeszcze może się uda :rolleyes:
 

OliverJr.

Hrabia
Ja most max, podobnie jak ludziki z gildii, na koncie zostało jeszcze ponad 6000florenów i zagadka co z tym zrobić :)
 

OliverJr.

Hrabia
Dzięki za info, tutaj też skrzyni zapewne nie będzie, dokładnie w takiej samej kolejności jak na testowym dają
 

Borisel

Hrabia
Czyli rozumiem że nie będzie ulepszeń ? No to sobie porobiłem event - 3 poziom mostu + 1 za zadanie jeszcze . Juz teraz mogę dać ocene 4/10 na ten event . Dziękuję i pozdrawiam.
 

DeletedUser19392

Guest
Mam odczucie że od 2 dni procenty zaczęły się zgadzać.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Mam odczucie że od 2 dni procenty zaczęły się zgadzać.
Dwa razy losowałem mając około 3500 florenów i za pierwszym razem zdobyłem 3 ulepszenia, a teraz tylko jedno. Za to z 3 pakiety motywacji wpadły :/
Procenty cały czas działają, tylko szczęście nie dopisuje :/

P.S Przez cały event zalogowałem się kilka razy i nie wygrałem pojedynczo więcej niż 500 florenów. Figurki niestety nie mam.
 

DeletedUser17038

Guest
Te wasze losowanie to złodziejstwo jakich mało.... reszte wypowiedzi kasuje szkoda gadac.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
A ja się wręcz nie zgodzę. Nie mam tej ozdóbki, bo nie mam czasu pilnować tak długo tego (eventowego) okienka, a jak sam uzbierałem ponad 35 kuponów, to wygrywałem zawsze poniżej 400 florenów, co nie pozwalało mi wygrać tego "cudaczka". :p
 

bartekmod

Książę
Czas odliczania nagrody i skrzyni to pół godziny mniej niż koniec eventu... będzie jeszcze coś nowego na te pół godz bo obecnej skrzyni nie warto losować? ale jakby floreny miały przepaść
 

DeletedUser15227

Guest
A ja się wręcz nie zgodzę. Nie mam tej ozdóbki, bo nie mam czasu pilnować tak długo tego (eventowego) okienka, a jak sam uzbierałem ponad 35 kuponów, to wygrywałem zawsze poniżej 400 florenów, co nie pozwalało mi wygrać tego "cudaczka". :p

Uwierz mi, żadna strata ;)
 

DeletedUser15227

Guest
Pozwól, że to ja zdecyduję co jest stratą, a co nie :).
No cóż, w swojej wypowiedzi na narzucałem Ci swojego zdania. Zauważam tylko, że w epoce pereł na 80 poziomie, dekoracje maja bardzo małe zastosowanie. Natomiast każdy gra jak chce :)
 

DeletedUser17535

Guest
Dwa razy losowałem mając około 3500 florenów i za pierwszym razem zdobyłem 3 ulepszenia, a teraz tylko jedno. Za to z 3 pakiety motywacji wpadły :/
Procenty cały czas działają, tylko szczęście nie dopisuje :/
P.S Przez cały event zalogowałem się kilka razy i nie wygrałem pojedynczo więcej niż 500 florenów. Figurki niestety nie mam.
I właśnie dlatego uważam sposób robienia ewentów w tej grze jako bezsensowny. Praktycznie wszystko jest losowe.
Dwa razy losowałem mając około 10000 florenów i za pierwszym razem zdobyłem 0 ulepszeń, a drugim dwa. Za to mam kilkanaście kanałów. Mam też 4 maski nie wiadomo po co.
Finalnie mam na głównym tyle samo rozszerzeń, co na dodatkowym świecie. Tylko na pierwszym byłem częściej, losowałem jak była kumulacja, jak brakowało to wydawałem diamenty (4 maski o czymś jednak świadczą), na pobocznym losowałem cokolwiek było jak wszedłem na grę, bez wydawania diamentów. Skrzynie otwierałem te same (tylko na głównym jakieś 3 razy więcej).
 

DeletedUser16730

Guest
Praktycznie wszystko jest losowe.

W tym evencie dokładnie tak jest, dlatego to najgorszy imo event ever.
Najpierw masz niepewną ilość florenów, a później niepewną nagrodę. Podwójny sposób na wyciągnięcie kasy od graczy. To tak jakby w kasynie najpierw losowali możliwość zagrania, a później dopiero można grać.

Dlatego najbardziej w tym evencie podoba mi się, że się skończył.
 

DeletedUser4282

Guest
Event się zakończył i podsumował bym go tak.
1) Jest tu dużo czynników losowych:
-co do szans wygrania nagrody. Zakończenie eventu do 7 poziomu Wielkiego Mostu z diamentami jest bardzo trudne i nie gwarantuje tego poziomu, a bez nich to raczej nie wykonalne. Ja podobnie jak inni z różnym efektem wygrałem w tych losowaniach.
- co do terminu kiedy będzie nagroda za floreny. Chodzi mi oto że można było przegapić bo nagroda którą chciało się kupić była np.: po 22 albo o 10:00. Nie było wiadomo czy nagroda się powtórzy czy będzie tylko raz. Mimo to mi udało się zakupić co chciałem.
- wygranie florenów w grach tu trzeba było mieć bardzo dużo szczęścia bo bywało że w puli było ponad 1000 florenów (gra za 5 %)
Mi się udało wygrać 2 razy 'wirtuoza gry" bez wykorzystania diamentów.

Serie zadań miała kilka nagrody dodatkowe oprócz tych końcowych. Sam nie wykonałem wszystkich zadań a mimo to miałem okazje otrzymać nagrodę za wykonanie części zadań. Były eventy że dopiero za wszystkie zadania była dopiero nagroda.
Nie wykonując zadań można tez było coś wygrać wiec były różne sposoby na udział w evencie.
Oceniam event na 4/10
 

DeletedUser17038

Guest
W tym evencie dokładnie tak jest, dlatego to najgorszy imo event ever.
Najpierw masz niepewną ilość florenów, a później niepewną nagrodę. Podwójny sposób na wyciągnięcie kasy od graczy. To tak jakby w kasynie najpierw losowali możliwość zagrania, a później dopiero można grać.
Dlatego najbardziej w tym evencie podoba mi się, że się skończył.

Popieram w 100%

Event się zakończył i podsumował bym go tak.
1) Jest tu dużo czynników losowych:
- wygranie florenów w grach tu trzeba było mieć bardzo dużo szczęścia bo bywało że w puli było ponad 1000 florenów (gra za 5 %)
Mi się udało wygrać 2 razy 'wirtuoza gry" bez wykorzystania diamentów.
Oceniam event na 4/10

Ja z diamentami miałem w puli 1400 i sie nie udało wygrac 50 kuponów z tego 20 x 2 czyli 10% szans, jak dla mnie ustawka ja grasz za diamenty nie wygrasz, system tak ustawiony aby wyciagnac jak najwiecej diamków w mysl zasady jak twoje 1400 to się natrudzisz a sprzedasz ostatnia koszule.

W tym evencie losowałem kilkadziesiat razy za diamenty nigdy nic nie trafiłem, wniosek sie sam nasuwa.

P.S. Info dla supportu nigdy wiecej nie wezme udziału w podobnym evencie za własne pieniadze, dla mnie to gra znaczonymi kartami (tak jak na bazarze w 3 karty)

//PablooS
Proszę zapoznać się z netykietą forumową. Wykropkowanie jakichś słow nie czyni ich "ładnymi".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Fatherland

Książę
Na reszcie koniec tego gauno eventu... Najgorszy syf jaki wpuścili do tej gry od początku... juz lepiej bylo grac kartami w wojne, wieksza szansa ze sie cos uzbiera... jak gram od początku, to takiego dziadostwa eventowego nie widziałem... możecie przekazać.
 

DeletedUser5150

Guest
Na pobocznym świecie ustrzełiłem całe ulepszenie - na reszcie w tym na głównym jakoś 4 do 5.
Trochę szkoda.
Aha bez wydawania diamentów.
 
Do góry