Oceaniczna Przyszłość część 6 - komentarze

DeletedUser16965

Guest
A dlaczego w wyprawę, która zaczęła się przed aktualizacja wrzucane sa nowe jednostki..
 

DeletedUser15836

Guest
Perła bardzo średnia, szkoda. W takiej wersji powinna być dużo mniejsza. Natomiast gdyby podwajała również zbiory z pereł to już byłaby coś warta. I nie wiem po co tyle jednostek w jednej epoce.
Gdyby podwajała perły to byłaby za silna...
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Niestety przy tłumaczeniu wkradł się błąd. Na wiki są prawidłowe wartości. Te widoczne w grze są odwrócone. (nie 4% tylko z 4 pierwszych zbiorów)
Najpóźniej przy następnej aktualizacji zostanie naprawione.

Informacja na pasku po prawej stronie ekranu również wskazuje prawidłowe wartości.

Przepraszamy za komplikacje.
 

DeletedUser15836

Guest
I to się ceni - szczerość, że jest błąd ;) @Shelian po cichu liczę, że poprawicie to szybciej ;)
 

DeletedUser12062

Guest
A dlaczego w wyprawę, która zaczęła się przed aktualizacja wrzucane sa nowe jednostki..
Ale tak było podczas każdej odsłony. Walczyło się z nowymi jednostkami ale z wypraw nie można było ich wygrać.... ;) Nic nowego.
 

Valhan

Wójt
Tak na dobrą sprawę to nie wiem po kiego wała wciskają kolejne jednostki tego samego typu. Jak dla mnie to wprowadza zbędne zamieszanie i chaos. Tym bardziej że imo meduza jest źle zbalansowana bo nie ma dla niej odpowiedniego antagonisty ( no może poza jednostkami latającymi) bo rozumiem że konsekwentnie ma bonus do ataku przeciw ciężkim i lekkozbrojnym, ale żeby jeszcze artylerie zmiatało praaawie jednym hitem na 4 lvl wypraw? coś tu trochę nie halo..nawet z węgorzami sobie radzi bez problemu...
Poza tym nowe jednostki to kolejne budynki w mieście które znowu zajmują miejsce którego ciągle mało
 

DeletedUser18754

Guest
Zadanie z linii głównej, trzeba zapłacić 3,5kk monet, dostaje się 2 manty... troche niepoważne te zadania
 

DeletedUser17527

Guest
Witam mam małe pytanie, jakie surowce są potrzebne w oceanicznej przyszłości do zdobycia prometu? Teraz jestem w arktycznej przyszłości i płacę surkami z obecnej epoki. W oceanicznej to już nowymi (czyli z bieżącej ) czy będę musiał sobie naprodukować surowców z poprzedniej epoki?
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Witam mam małe pytanie, jakie surowce są potrzebne w oceanicznej przyszłości do zdobycia prometu? Teraz jestem w arktycznej przyszłości i płacę surkami z obecnej epoki. W oceanicznej to już nowymi (czyli z bieżącej ) czy będę musiał sobie naprodukować surowców z poprzedniej epoki?
Do zdobycia prometu zawsze będą potrzebna towary z Arktyki. W Oceanicznej będzie drugi port, z którego wysyła się statek za towary z Oceanicznej, ale po orichalcum.
 

DeletedUser17527

Guest
Rozumiem że w oceanicznej będę potrzebował nadal surowców z akrt. przyszłości do tego a żeby wysłać statek po promet. Rozumiem że nie ma możliwości zapłaty za promet surkami nowymi (czyli z oceanicznej). Jeżeli chodzi o orichalcum to będzie się odbywało na podobnej zasadzie, tylko będzie trzeba łożyć surkami z oceanicznej.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Rozumiem że w oceanicznej będę potrzebował nadal surowców z akrt. przyszłości do tego a żeby wysłać statek po promet. Rozumiem że nie ma możliwości zapłaty za promet surkami nowymi (czyli z oceanicznej). Jeżeli chodzi o orichalcum to będzie się odbywało na podobnej zasadzie, tylko będzie trzeba łożyć surkami z oceanicznej.
Dokładnie, tak.
 
Do góry