Codzienne wyzwania - komentarze

DeletedUser16730

Guest
Robisz coś po za grą jeszcze?

Pracuję u siebie więc nie mogę sobie pozwolić na granie kosztem pracy.
Wbrew pozorom wcale gra mi nie zajmuje dużo czasu, mam komputer przy sobie i tylko przekręcam łeb w lewo. :)
Ale faktycznie mam taki luksus, że muszę robić przerwy kilkuminutowe ze względów technologicznych i wtedy gram. A, że jestem obłożony robotą po sufit i pracuję praktycznie 16h to jest jak jest.
Zresztą gram tylko dlatego, że muszę robić te przerwy, gdyby nie to nawet bym się nie tknął gry i to żadnej, a nie fordża. :)
 

DeletedUser11629

Guest
yeeee.... dwa miesiące od premiery, a ja po raz pierwszy wygralam jedyna sensowną nagrodę... bosh, jakie to marnowanie czasu i zasobów :/
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
yeeee.... dwa miesiące od premiery, a ja po raz pierwszy wygralam jedyna sensowną nagrodę... bosh, jakie to marnowanie czasu i zasobów :/

eeee tam, wszyscy taką pogoń mają za PR, a z mojej obserwacji wynika że ich najwięcej wypada, a dalej nie pasuje ;)
a tak na poważnie, jak na element który nie wymaga u mnie (może z innej perspektywy jest gorzej) żadnych praktycznie działań, to nagrody są "spoko" troszkę jakbym za darmo dostawała. Nawet świątynia wiedzy mi wypadła, jest ok, nawet te PR mnie bawią.
Jedynie denerwują mnie te skrzynki po 3 jednostki, co tam są dobosze i inne takie, które się plątają potem w armii i muszę je usuwać. A to już wymaga jakiś działań, klikania! ;)
 

DeletedUser7112

Guest
eeee tam, wszyscy taką pogoń mają za PR, a z mojej obserwacji wynika że ich najwięcej wypada, a dalej nie pasuje ;)
a tak na poważnie, jak na element który nie wymaga u mnie (może z innej perspektywy jest gorzej) żadnych praktycznie działań, to nagrody są "spoko" troszkę jakbym za darmo dostawała. Nawet świątynia wiedzy mi wypadła, jest ok, nawet te PR mnie bawią.
Jedynie denerwują mnie te skrzynki po 3 jednostki, co tam są dobosze i inne takie, które się plątają potem w armii i muszę je usuwać. A to już wymaga jakiś działań, klikania! ;)

Ależeco? wymagasz poklasku? nie w tym kraju:-))
daj 5 świątyn w skrzyni i bedzie narzekanie "że tylko pińc"
 

DeletedUser4282

Guest
Ja przeszacowuje czy zadanie się opłaca. Są takie że wydasz więcej na wykonanie zadania niż wynosi nagroda. Wydanie na perłę np. 17 PR a nagroda może być 10 PR to wtedy warto przemyśleć czy wykonać zadanie. Skrzynia Pretendenta u mnie było 50 PR. Pojawiają się nagrody na 100 % ( po wykonaniu wszystkich wymogów) ale za mniejsza nagroda np.: mała paczka medali. Gdy nagrodą są dobosze to w ogóle nie wybieram takiej nagrody. Cenna to może być dla graczy z niższych epok ale nie dla mnie. Codzienne wyzwanie to urozmaicenie gry ale nie zawsze warto wykonać zadania.
 

DeletedUser16730

Guest
eeee tam, wszyscy taką pogoń mają za PR, a z mojej obserwacji wynika że ich najwięcej wypada, a dalej nie pasuje

Nie wiem ile otworzyłem SP, ale na pewno 30-40 i przechowajki rządzą. Tak czy owak ja jestem na razie zadowolony, mam jednak przeczucie graniczące z pewnością, że to się "zbalansuje" jak reszta po pewnym czasie.

Ależeco? wymagasz poklasku? nie w tym kraju:-))

Sugeruję poczytać forum bety i zobaczyć co piszą ludzie z innych krajów.

Ja przeszacowuje czy zadanie się opłaca.

Do głowy mi to nigdy nie przyszło żeby tutaj coś przeszacowywać. Młotki, monety, medale, towar... przecież to jest tylko wirtualne bogactwo do wydania, a PR...
Wydanie na perłę np. 17 PR a nagroda może być 10 PR to wtedy warto przemyśleć czy wykonać zadanie.
... w perłę to nawet nie jest wydatek bo po to są PR.

Interesuje mnie kilka gadżetów i PR, to jest zysk. Reszta to inwestycja która nie musi się wrócić bo inwestuję coś co i tak prędzej czy później będzie mi zalegało pod sufit.
 

DeletedUser11629

Guest
eeee tam, wszyscy taką pogoń mają za PR, a z mojej obserwacji wynika że ich najwięcej wypada, a dalej nie pasuje ;)
a tak na poważnie, jak na element który nie wymaga u mnie (może z innej perspektywy jest gorzej) żadnych praktycznie działań, to nagrody są "spoko" troszkę jakbym za darmo dostawała. Nawet świątynia wiedzy mi wypadła, jest ok, nawet te PR mnie bawią.
Jedynie denerwują mnie te skrzynki po 3 jednostki, co tam są dobosze i inne takie, które się plątają potem w armii i muszę je usuwać. A to już wymaga jakiś działań, klikania! ;)
Ja tam miałam na myśli świątynię wiedzy, dla jasności. Zazdroszcze nadmiaru czasu, gdy pierdyliard produkcji 5 i 15 minut to "praktycznie żadnych działań" - teraz przynajmniej wiadomo, czemu ogłoszenia o czymkolwiek maja takie opóźnienia.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja tam miałam na myśli świątynię wiedzy, dla jasności. Zazdroszcze nadmiaru czasu, gdy pierdyliard produkcji 5 i 15 minut to "praktycznie żadnych działań" - teraz przynajmniej wiadomo, czemu ogłoszenia o czymkolwiek maja takie opóźnienia.

Powiem Ci taką prawdę prawdziwą i bolącą niektórych graczy, jak masz taaaaakiee duże miasto ze większego się nie da, jak masz tyyyyyle surowca że się zastanawiasz w sumie gdzie się podziały cyferki bo tam jakiś klan dla białych amerykanów bardziej niż suma, jak masz już wszystko, a wszystko skończone została na mapie mgła, w gvg sobie radzą bez Cię (nie lubie gvg, z wzajemnością, czasem wpadnę nie ma w mojej gildii na to nakazu, a chyba to najdłużej panująca gildia w FoE?...)
Jak masz to wszystko, to zrobienie 80 produkcji po 5 min wymaga 25 min... Stawiasz 80 kowali i walisz te podkowy...

Ufff masz racje bardzo to wymagające... Ciesze się że tak miło oceniasz Moje poświęcenie w grze tej wspaniałej, moja aktywność Ciebie zachwyca, dlatego zdradzam ten wielki sekret jak się robi takie zadania :D
 

DeletedUser16730

Guest
Powiem Ci taką prawdę prawdziwą i bolącą niektórych graczy, jak masz taaaaakiee duże miasto ze większego się nie da, jak masz tyyyyyle surowca że się zastanawiasz w sumie gdzie się podziały cyferki bo tam jakiś klan dla białych amerykanów bardziej niż suma, jak masz już wszystko, a wszystko skończone została na mapie mgła, w gvg sobie radzą bez Cię (nie lubie gvg, z wzajemnością, czasem wpadnę nie ma w mojej gildii na to nakazu, a chyba to najdłużej panująca gildia w FoE?...)
Jak masz to wszystko, to zrobienie 80 produkcji po 5 min wymaga 25 min... Stawiasz 80 kowali i walisz te podkowy...

Ubawiła mnie ta prawda prawdziwa. Ale przynajmniej zrozumiałem skąd ta niechęć do gonitwy za PR.

eeee tam, wszyscy taką pogoń mają za PR

Tak czy owak jak będę grał tak długo żeby nie mieć mapy, największe miasto i jeśli zmieści mi się tam 80 kowali to aplikuję do supportu. Idealnie się tam wtedy wpasuję chyba.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Tak źle, tak nie dobrze. Przyczepie się o byle co mój nick to jan-maria-scyzoryk dobrze że nie zauważyłeś że ilość produkcji jest również inna niż w zadaniu, oraz ze ziemia jest okrągła w tym opisie.

Rozumiem że jest ciężko zrobić produkcję, to takie uciążliwe, ogólnie rozumiem że nie ma sensu juz tu odpowiadać.
Odpisujesz jednaj osobie na jej stwierdzenie (równie abstrakcyjne) to zjawia się 3 obserwator gotów na rundę poprawności i wypominania boś ty sup.

Potem pytanie a dlaczego kolorowi się nie udzielają na forum, oni tacy źli ;)

jan-maria-scyzoryk zaaplikuj w końcu, albo nie pisz o tym w entym poście że chcesz, ale się wstydzisz, bo nie chcesz.


Wracając do tematu, może lepiej żeby zamiast wyzwań dziennych dawano od razu za logowanie nagrodę, było by tak super lekko i ogólnie sprawiedliwie. Tylko nagrody dziadowskie, ahhh za logowanie powinno się trofeum dostać! Za produkcję czegokolwiek z poziom wybranej perły, za inne "wyzwania" godne nagrody.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser11629

Guest
Powiem Ci taką prawdę prawdziwą i bolącą niektórych graczy, jak masz taaaaakiee duże miasto ze większego się nie da, jak masz tyyyyyle surowca że się zastanawiasz w sumie gdzie się podziały cyferki bo tam jakiś klan dla białych amerykanów bardziej niż suma, jak masz już wszystko, a wszystko skończone została na mapie mgła, w gvg sobie radzą bez Cię (nie lubie gvg, z wzajemnością, czasem wpadnę nie ma w mojej gildii na to nakazu, a chyba to najdłużej panująca gildia w FoE?...)
Jak masz to wszystko, to zrobienie 80 produkcji po 5 min wymaga 25 min... Stawiasz 80 kowali i walisz te podkowy...

Ufff masz racje bardzo to wymagające... Ciesze się że tak miło oceniasz Moje poświęcenie w grze tej wspaniałej, moja aktywność Ciebie zachwyca, dlatego zdradzam ten wielki sekret jak się robi takie zadania :D
Och jej, dzięki Ci, łaskawa pani. Teraz tym bardziej wiem, czemu moje problemy rozwiazuje support bety w 5 minut, podczas gdy wy nie potraficie ruszyc tylkow przez 5 dni. Gratuluje postawy, jak w tym starym dowcipie o Wałęsie, co to sie wnuczkowi kojarzyl z herbata Ulung.
 

DeletedUser11629

Guest
Powiem Ci taką prawdę prawdziwą i bolącą niektórych graczy, jak masz taaaaakiee duże miasto ze większego się nie da, jak masz tyyyyyle surowca że się zastanawiasz w sumie gdzie się podziały cyferki bo tam jakiś klan dla białych amerykanów bardziej niż suma, jak masz już wszystko, a wszystko skończone została na mapie mgła, w gvg sobie radzą bez Cię (nie lubie gvg, z wzajemnością, czasem wpadnę nie ma w mojej gildii na to nakazu, a chyba to najdłużej panująca gildia w FoE?...)
Jak masz to wszystko, to zrobienie 80 produkcji po 5 min wymaga 25 min... Stawiasz 80 kowali i walisz te podkowy...

Ufff masz racje bardzo to wymagające... Ciesze się że tak miło oceniasz Moje poświęcenie w grze tej wspaniałej, moja aktywność Ciebie zachwyca, dlatego zdradzam ten wielki sekret jak się robi takie zadania :D
BTW, co to: klan dla bialych Amerykanow...?
 

DeletedUser16730

Guest
Potem pytanie a dlaczego kolorowi się nie udzielają na forum, oni tacy źli

Każda gra/zabawa jest skonstruowana tak żeby w całości miała jakieś założenie. Oczywiście można się nią bawić jak kto lubi, ale nie zmienia to faktu, że jej idea, jej założenie jest konkretne i do tego założenia są dostosowywane pomysły rozwojowe. Analogicznie prezerwatywy można nadmuchiwać, przystrajać nimi mieszkanie i robić urodziny, ale w założeniu służą do czego innego.
I teraz mamy sytuację, której jesteś żywym przykładem. Masz pomysł, masz poradę, tyle, że niedostosowaną do właśnie głównej idei gry. Bo jeśli nie masz już mapy, jeśli nie masz już terenu do wykupienia, jeśli nie rozumiesz pogoni za pr i nadal masz miejsce na 80 kowali to zwyczajnie grasz sobie w jakieś swoje wymyślone indywidualnie zabawy. I w tym kontekście Twoje i czasem innych kolorowych porady są zwyczajnie groteskowe, dlatego też...
Potem pytanie a dlaczego kolorowi się nie udzielają na forum, oni tacy źli

A nie dlatego, ze powstał taki urban legend.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
a tak na poważnie, jak na element który nie wymaga u mnie (może z innej perspektywy jest gorzej)
jan-maria-scyzoryk przecież podkreśliłam specjalnie że ja mam taką sytuacje.

że jej idea, jej założenie jest konkretne i do tego założenia są dostosowywane pomysły rozwojowe.
Nie będę głupiego porównania o prezerwatywach przytaczać. Proszę mi podać założenie, idee, cel, perspektywę tej gry??
Rozwój? Wspólna zabawa? Budowa swojego imperium?

Masz pomysł, masz poradę, tyle, że niedostosowaną do właśnie głównej idei gry. Bo jeśli nie masz już mapy, jeśli nie masz już terenu do wykupienia, jeśli nie rozumiesz pogoni za pr i nadal masz miejsce na 80 kowali to zwyczajnie grasz sobie w jakieś swoje wymyślone indywidualnie zabawy
Znów ta główna idea, nigdy nie określona w grze przez producenta... Mam znajomego co ma 1000 drzew i same perły, czy jego gra wymknęła się już z idei? Bo on mi nie przeszkadza, podziwiam nawet ogródek ma piękny.

W odpowiedzi na idee o której piszesz jedynie z nazwy:
Oczywiście można się nią bawić jak kto lubi,

Nie wiem też dlaczego:
I w tym kontekście Twoje i czasem innych kolorowych porady są zwyczajnie groteskowe,
Jestem takim samym graczem jak inni, dzięki temu kolorkowi mam dodatkową wiedzę. Jadnak co nie napiszę, również dzięki temu kolorkowi od razu TY i groupie jesteście na nie. W każdym temacie, dla zasady ;)

BTW, co to: klan dla bialych Amerykanow...?
kkk

Podsumowując, żebym znów źle nie została odebrana, w moim przypadku wyzwania dzienne mogły by być nawet trudniejsze, aktualnie robię je bez wysiłku, nawet te produkcje ileś tam po ileś tam nie są "trudne". Do tego nagrody jakiekolwiek są dla mnie fajne, nawet zdarzenia losowe robię, wyzwania, zadania, czekam na więcej bo jest to jakiś element gry który już mi tylko pozostał do robienia.
 

DeletedUser16730

Guest
przecież podkreśliłam specjalnie że ja mam taką sytuacje.

Dworujesz sobie ze mnie, tak? Na tym się skup, a nie na cytacie który sobie wymyśliłaś, że wkleisz.

Powiem Ci taką prawdę prawdziwą i bolącą niektórych graczy, jak masz taaaaakiee duże miasto ze większego się nie da, jak masz tyyyyyle surowca że się zastanawiasz w sumie gdzie się podziały cyferki bo tam jakiś klan dla białych amerykanów bardziej niż suma, jak masz już wszystko, a wszystko skończone została na mapie mgła, w gvg sobie radzą bez Cię (nie lubie gvg, z wzajemnością, czasem wpadnę nie ma w mojej gildii na to nakazu, a chyba to najdłużej panująca gildia w FoE?...)
Jak masz to wszystko, to zrobienie 80 produkcji po 5 min wymaga 25 min... Stawiasz 80 kowali i walisz te podkowy...

Znów ta główna idea, nigdy nie określona w grze przez producenta...

Wręcz przeciwnie, producent jasno to określa przydzielając punty za poszczególne elementy do punktacji rankingowej.
Ale pomijając.
https://www.innogames.com/pl/gry/forge-of-empires/
Do tego żeby wiedzieć co to jest gra strategiczna też potrzebujesz linka?

Jestem takim samym graczem jak inni, dzięki temu kolorkowi mam dodatkową wiedzę. Jadnak co nie napiszę, również dzięki temu kolorkowi od razu TY i groupie jesteście na nie. W każdym temacie, dla zasady

Histeryzujesz. Zwyczajnie najwięcej bzdurnych podpowiedzi wysmarowali kolorowi. Nie mam nic przeciwko kolorowym, ale też nie będę zaklinał statystyk.
 

bartekmod

Książę
teraz jak daliście zadania zapłać coś, to jeżeli ma się wykonane pozostałe zadania to mogłoby to jakoś sygnalizować... tylko przypadek sprawił, że sobie tam kliknąłem i zobaczyłem, że wszystko oprócz wpłaty mam zaliczone.. przepadłoby gdzie do skończenia pozostał jeden klik :p
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Dworujesz sobie ze mnie, tak? Na tym się skup, a nie na cytacie który sobie wymyśliłaś, że wkleisz.

Kiedy to od tej wypowiedzi się zaczęło?

Wręcz przeciwnie, producent jasno to określa przydzielając punty za poszczególne elementy do punktacji rankingowej.
Ale pomijając.
https://www.innogames.com/pl/gry/forge-of-empires/
Do tego żeby wiedzieć co to jest gra strategiczna też potrzebujesz linka?

To jest opis gry. Ty zarzuciłeś mi brak pogoni za ideą tej gry, bo robię wyzwania dzienne i mam rozbudowane miasto, do tego stać mnie na postawienie kilkunastu kowali. To co, nie gram strategicznie? Gdzie złamałam cokolwiek z tego opisu. Przeszłam przez epoki, przeszłam przez badania, przez mapy... Przepraszam bardzo że mi się udało. Przepraszam że aktualnie produkuje jedynie armie, towary i uzupełniam armie w gvg. Przepraszam ze złamałam tą tajemniczą idee tej gry zrodzoną w twojej głowie. Rozumiem że mam sie tak nie spieszyć? Czy co mam robić? Dziś zrobiłam 40 poziomów pereł, to rozwój zgodny z twoją ideą, ideą producenta czy innego fanatyka?
Czy jako właściciel mojego konta, mam prawo decydować jak się rozwijam? Czy idea o której piszesz, ma być lepsza od tej jaką ja sobie obrałam?

Nie narzucaj gry innym:
I teraz mamy sytuację, której jesteś żywym przykładem. Masz pomysł, masz poradę, tyle, że niedostosowaną do właśnie głównej idei gry. Bo jeśli nie masz już mapy, jeśli nie masz już terenu do wykupienia, jeśli nie rozumiesz pogoni za pr i nadal masz miejsce na 80 kowali to zwyczajnie grasz sobie w jakieś swoje wymyślone indywidualnie zabawy

Więc ja żywy przykład napiszę głośno ^^
Nie ty kmiocie będziesz decydować jak ja będę panować w swym mieście, każdy gracz jest władcą swojego imperium, nie chce zmieniać epok, jemu chwała, zmienia epoki, jemu chwała, buduje wybrane perły, jego sprawa, buduje wszystkie perły jego sprawa, walczy, handluje, nic nie robi, JEGO SPRAWA. Bo jak już tak piszesz o strategii, przypominam że do jej tworzenia jest potrzebny strateg.

I poleciał offtop.
 

DeletedUser16730

Guest
Kiedy to od tej wypowiedzi się zaczęło?
Nie wiem co Ci się zaczęło, kiedy i gdzie. Wiem natomiast gdzie wysmarowałaś durną podpowiedź, prawdę najprawdziwszą...


Nie ty kmiocie będziesz decydować jak ja będę panować w swym mieście
Normalnie wkleiłbym cytat tego co napisałem z wytłuszczonym fragmentem który temu przeczy i wyjaśnia sens tego co napisałem. Tyle, że jesteś supporterką (znowu pewnie uznasz, że to atak na kolorowych) i powstaje nowy problem.
Wytłumacz mi jak chcesz pomagać graczom którzy piszą skargi do supportu skoro nie potrafisz czytać nieskomplikowanych tekstów ze zrozumieniem i interpretujesz je na podstawie fragmentów zamiast wyciągać wnioski z kontekstu?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Wytłumacz mi jak chcesz pomagać graczom którzy piszą skargi do supportu skoro nie potrafisz czytać nieskomplikowanych tekstów ze zrozumieniem i interpretujesz je na podstawie fragmentów zamiast wyciągać wnioski z kontekstu?
Gracze nie piszą skarg, piszą zgłoszenia. Wnioski wyciąga sie z całości tekstu, nie z kontekstu, nie z fragmentów. Ty na przykład w tekstach używasz porównań, czasami fajnie się to czyta, jednak czasami można dojść do wniosku że nie posiadasz własnego zdania tylko to porównanie. Sam nie potrafisz choćby zauważyć początku rozmowy, a nie jest to trudne, początek to zazwyczaj pierwszy post (jeżeli piszemy o forum) więc przyznajesz sam:
Nie wiem co Ci się zaczęło, kiedy i gdzie. Wiem natomiast gdzie wysmarowałaś durną podpowiedź, prawdę najprawdziwszą...
Czyli wstąpiłeś w toczący się dialog, ze swoim porównaniem, genialnym o balonikach.... Pewnie masz do tego prawo, jednak warto przed przyczepieniem się do wiadomości która była ironiczna (tak ironizowałam nad trudnością zrobienia iluś set produkcji, kiedy to post wyżej pisałam że w MOIM przypadku wyzwania zajmują tyle co nic, za co dostałam odpowiedź o obijaniu się w Teamie ^^) Ja rozumiem że wyzwania są trudne, mają być trudne. Tu się pojawia mój problem że aktualnie dla graczy grających od samego początku tej gry, nie ma w niej nic trudnego. Jak by mieli dać nam coś extra, byłby ogólny problem dla osób które cały czas "dochodzą" z epokami. Ja jestem świadoma mojej przewagi w surowcach i marnotrawieniu monet i młotków bo mam ich nadmiar. Widzę natomiast że ty jak wielu graczy, nie rozumiecie tej grupy... Która ma już wszystko i nawet wyzwania które mają być trudne są niczym. Ja bym chciała wyzwania! Ale swoją zachcianką spowoduje ogromny feedback z strony tych "świeższych" graczy.
To jest taki problem medali, Od A do D medale to "śmieci" od E do końca medale są warte więcej niż diamenty. Ja jestem w stanie to zrozumieć, a czy ty rozumiesz mój problem, a właściwie brak problemów w tej grze? ;>
 

DeletedUser14806

Guest
Ja osobiście nie jestem fanem sułuporterów bo wielu z nich jest poprostu na nie właściwym miejscu...Ale Natalia to jeden z nie licznych wśród nich odkąd gram... która naprawdę wydaję się że to jest jej miejsce i pomaga graczą. Więc Jan-Maria-Scyzoryk ale mylisz się co do niej i powinieneś cieszyć się że jest z kim normalnie podyskutować:)
 

Fatherland

Książę
VCVFRTDDXFSDREZAWEAZSDERTFCHV BJHINL NKLJNJLJJJHHTFRDETDTFYCFDZAQ

sorry, tylko kurz zmazywałem z klawiatury... czekam na zakończenie produkcji z dziennych zadań...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16730

Guest
Więc Jan-Maria-Scyzoryk ale mylisz się co do niej i powinieneś cieszyć się że jest z kim normalnie podyskutować

Pominę fakt, że gdybym ja napisał komuś "kmiocie" to bym dostał bana.
Nie trzeba mieć matury nawet żeby czytając to co twierdzisz i widząc percepcję naszej supportbohaterki mieć dysonans poznawczy.

Każda gra/zabawa jest skonstruowana tak żeby w całości miała jakieś założenie. Oczywiście można się nią bawić jak kto lubi
Nie ty kmiocie będziesz decydować jak ja będę panować w swym mieście
... i inne takie kwiatki.
Takżetego, sorry, że się zawiodłeś, ale to co piszesz musiałbym uznać jako dogmat, a dogmaty mnie nie przekonują z zasady.



sorry, tylko kurz zmazywałem z klawiatury... czekam na zakończenie produkcji z dziennych zadań...

No heloł, a nie możesz postawić 80 kowali?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7795

Guest
Niech team nam powie na cholerę w epoce postępowej dobosz czy chorąży? On macha tylko tą flagą, poza tym nic innego nie robi.
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Tu się pojawia mój problem że aktualnie dla graczy grających od samego początku tej gry, nie ma w niej nic trudnego. Jak by mieli dać nam coś extra, byłby ogólny problem dla osób które cały czas "dochodzą" z epokami. Ja jestem świadoma mojej przewagi w surowcach i marnotrawieniu monet i młotków bo mam ich nadmiar. Widzę natomiast że ty jak wielu graczy, nie rozumiecie tej grupy... Która ma już wszystko i nawet wyzwania które mają być trudne są niczym. Ja bym chciała wyzwania! Ale swoją zachcianką spowoduje ogromny feedback z strony tych "świeższych" graczy.

Ja Ciebie i twojego toku myślenia w grze w ogóle nie rozumie, albo jestem na tyle głupi, że nie potrafię zrozumieć o co w tej grze chodzi,a gram w nią już dobre 2 lata i mam już wszystko, a nawet więcej niż wszystko, bo by się jeszcze trochę rzeczy z inwentarza znalazło, ale brak miejsca nie pozwala mi na ich postawienia w mieście. Więc stawianie 80 kowali, którzy zajmują 160 kratek, gdzie przy braku miejsca w mieście, musiał bym poświęcić 5 tarasów dający 25 PRów, by w zamian wygrać w zadaniu dziennym kilka jednostek, parę sztuk medali czy złota, jakieś badziewne bonusy, czy 10 PRów i wiele innych badziewnych nagród jest idotycznym pomysłem. Każdy wie, nawet ten początkujący, który ogarnie grę, że najważniejsze w tej grze są PRy, bo dzięki nim szybciej się rozwijamy, szybciej budujemy kolejne poziomy pereł, które zwiększają produkcje kolejnych PRów i tak w kółko i nikt o zdrowym rozsądku nie postawi 80 kowali, jak w miejsce to może postawić 80 SW czy 5 tarasów lub inne budynki dające PRy.
Więc lepiej zajmij się swoją pracą Supportera niż wypisywanie głupot
 
Do góry