Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14806

Guest
A własnie...przypomniałem sobie że ze 3 tygodnie temu odpalając apkę na HTC tak mi zawiesiło że nie dało się nawet wyłączyć i zresetować całe szczęscie że miałem 20% baterii to sam padł po godzinie i dopiero mogłem włączyć telefon. Oczywiście nie spalił się ale w zyciu żadna aplikacja nie zawiesiła tak telefonu żeby nie można było go wyłączyć guzikiem...
 

DeletedUser15227

Guest
Na moim smartfonie (iphone 8 plus) nie mam problemu z FoE, na iMacu 2016 (i5) spokojnie podmieniam oblegi po 20, ale Air 2013 dostaje zadyszki...za to na lapku z biedronki nie idzie grać ;)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Kiedyś spaliłam sobie telefon grając w jakąś bzdeta grę (nazwy nie pamiętam były tam kulki) telefon był na gwarancji, poleciałam do sklepu gdzie po 2 tygodniach dostałam informacje o zbyt długotrwałym używaniu urządzenia i nieuznaniu naprawy z powodu przegrzania baterii bla bla bla do tego zaproszono o mnie do zapoznania się z instrukcją użytkowania telefony (smartfonu?) że on musi leżeć, że w temperaturze pokojowej, że nie lubi jak się go na słońcu, na mrozie, pod wodą (ba znaleźli wodę w układzie chyba ta bateria się spociła)
Ogólnie telefon nie lubi jak sie go dotyka... I ma papiery na nietykalność.

Dlatego polecam chodzenie do sądu, oskarżyć twórców aplikacji na pewno pomoże w wypadkach jak ten powyżej i wasze.

Co nie zmienia faktu ze aplikacja jest faktycznie troszku za gruba i oczywiście feedback w tej kwestii leci na zachód.
 

DeletedUser14806

Guest
Na moim smartfonie (iphone 8 plus) nie mam problemu z FoE, na iMacu 2016 (i5) spokojnie podmieniam oblegi po 20, ale Air 2013 dostaje zadyszki...za to na lapku z biedronki nie idzie grać ;)

Taaa czyli sugerujesz że ci którym foe i gvg nie chodzi grają na sprzęcie z biedry i to dlatego 70% z nich narzeka na grę?? Koza twoje błyskotliwe odpowiedzi nasuwają mi na myśl pewien kawał.

Siedzi sobie sroka na brzozie, a tu nagle do brzozy podchodzi koza i zaczyna
się wspinać. Sroka w szoku obserwuje jak koza spokojnie sadowi się koło niej
na gałęzi. Wreszcie pyta się kozy:
- Koza, co ty robisz?
- No przyszłam sobie wisienek pojeść - mówi koza.
- Ty Koza... Ale to jest brzoza, a nie wiśnia...
- Spoko... Wisienki mam w słoiczku...
 

DeletedUser4282

Guest
Witam
Najbliższy ewent. Karnawał 2018 zacznie się "prawdopodobnie" 21 02 a zakończy się 12 03. Pisze o tym już teraz bo warto zrobić miejsce w mieście( nowe domki z epoki, budynki kulturalne) i odpowiednio przygotować sobie prowincje na mapie by "gładko przejść" ewent.

Zadania z bety i więcej o wencie (po angielsku).
http://forgeofempires.wikia.com/wiki/2018_Carnival_Event
Co do "wieszania się" gry to najczęściej pomaga odświeżenie strony.
Wyłączenie animacji powinno odciążyć sprzęt,ale wtedy trudniej znaleźć drzewka blokujące na ulicy i dziury w drodze z incydentów.
Mam nadzieje że po testach na bet i przejściu na html 5 będzie lepiej się grało dla użytkowników ze "słabym" i "mocnym" sprzętem.
 

DeletedUser7112

Guest
Na moim smartfonie (iphone 8 plus) nie mam problemu z FoE, na iMacu 2016 (i5) spokojnie podmieniam oblegi po 20, ale Air 2013 dostaje zadyszki...za to na lapku z biedronki nie idzie grać ;)

Air 2017 daje rade w takim samym stopniu jak pro;-) nawet na włączonym eco.
czy 20.03 czy 23 czy 10ta rano;-)
 

DeletedUser14806

Guest
Cierpliwości, tak ci się spieszy do kolejnych błędów w grze i zamulenia na poziomie bagna?:)
 

maciuniu

Szlachcic zagrodowy
02/21/2018 ver 1.120

Aktualizacja do wersji 1.120 odbędzie się 02/21/2018. Podczas aktualizacji nastąpi krótki okres przestoju, przepraszamy za wszelkie niedogodności spowodowane tym czasem.
Szczegółowy opis zmian znajduje się na poniższej liście:

UDOSKONALENIA


Kiedy masz wzmocnienie rekrutacji wojskowej (z poziomu gildii i / lub Tawerny Przyjaciela), zwiększony czas będzie teraz odzwierciedlany w budynkach wojskowych, nawet gdy nie będzie produkowana żadna produkcja.
Włączyliśmy Hall of Fame w priorytetach wprowadzonych zmianą przycisku "Aid" z ostatniej poprawki. Zostanie on umieszczony po planach.

ZMIANY

Zmieniliśmy funkcję "Heal Unit" w budynkach wojskowych, która zostanie uruchomiona tylko wtedy, gdy wciśnięty zostanie mniejszy przycisk Diamonds. Ma to zapobiec przypadkowym naciśnięciom przycisku, uderzając w cały obszar urządzenia.

BŁĘDY

Codzienne wyzwania nie będą już generowane przy wyższych warunkach płatności monet niż monety, które samo wyzwanie nagradza.
Naprawiliśmy błąd, który czasami był wyświetlany po ponownym otwarciu okna budynku wojskowego zaraz po wykonaniu leczenia jednej z jednostek.
Etykietka "gracza Plunder" zamigała i wyłączyła się po najechaniu myszą nad symbolem "błyskawicy" na pasku społecznościowym. Teraz znów jest solidny.
W niektórych miejscach dostosowaliśmy tekst, aby upewnić się, że nie pokrywa się on z granicami okna. Inne przypadki tego zostaną rozwiązane w przyszłości.
Etykietka z twoich Wielkich Budynków czasami pokazywała błędne wartości nagród za towary. To już zostało naprawione.
W wielkich etykietach narzędzi budowlanych tekst czasami nakładał się na paski postępu. To już zostało naprawione.
Gdy nie wybieramy skrzyni na codzienne wyzwania, wybór skrzyni zostanie zresetowany o północy. Zostało to naprawione.
Skarbowi gildii udało się przejść do wartości ujemnych, jeśli dwóch graczy z tej samej gildii wykonało jednocześnie akcje GvG. To już nie jest możliwe.
Wyskakujące okienko wyświetlające wartość monety dla questów, w których kroki można rozwiązać płacąc monetą, pokazało "-1G" jako aktualną kwotę monety, gdy gracz ma więcej niż 2,1 G monet. Ten ekran jest teraz poprawny.
Lekko zwiększyliśmy czcionkę liczbową ikony Friend Tavern.
Przycisk Scout czasami będzie wyszarzony po wynegocjowaniu provinde. Zostało to teraz poprawione.
 

DeletedUser15836

Guest
A mnie ciekawi kiedy odkryją pozostałe na innych mapach chmury. Jest kilka takich miejsc, przy różnych epokach, które wyglądają jakby czekały na jakieś rozszerzenia. Wiadomo, będąc w EO to nie będzie jakieś wyjątkowe i szałowe nagrody, ale miło będzie na chwilę wrócić do tamtych epok :D
EO? :D

Jak można spalić? No można niedowiarku spalić procesor który się przegrzeje z powodu tego że ta głupia gra nie chodzi tak jak trzeba;P I nie mówimy tu o legendach a o tym że przez tą grę laptopy nie zachowują się normalnie i tylko grzeją jak piecyki a wiatraki w nich mało nie ukręcą przy normalnym graniu to;P Wejdz sobie Ex Słuporterze na gvg o 20 i zobaczysz jak twój komputer to zniesie;P Cały komputer się zawiesza i wyskakuje błąd krytyczny nieraz. Jak myślisz ile zniesie to zwykły domowy laptop nawet niedawno kupiony w sklepie? Bo mi się wydaje że to napewno nie wpłynie dobrze na jego kondycję;P To jest w ogóle fenomen , że gra która graficznie przypomina czasy gier na pegasusie pochłania więcej pamięci , procesora itp niż naprzykład jakaś obecnie najbardziej wypasiona gra typu battlefield. Masz na to jakieś wytłumaczenie geniuszu?:)
Zacznijmy od tego, że dużą winę ponosi tu po prostu Flash, który od zawsze był zasobożerny, a to akurat kwestia Adobe, nie Inno.

Witam
Najbliższy ewent. Karnawał 2018 zacznie się "prawdopodobnie" 21 02 a zakończy się 12 03. Pisze o tym już teraz bo warto zrobić miejsce w mieście( nowe domki z epoki, budynki kulturalne) i odpowiednio przygotować sobie prowincje na mapie by "gładko przejść" ewent.

Zadania z bety i więcej o wencie (po angielsku).
http://forgeofempires.wikia.com/wiki/2018_Carnival_Event
Co do "wieszania się" gry to najczęściej pomaga odświeżenie strony.
Wyłączenie animacji powinno odciążyć sprzęt,ale wtedy trudniej znaleźć drzewka blokujące na ulicy i dziury w drodze z incydentów.
Mam nadzieje że po testach na bet i przejściu na html 5 będzie lepiej się grało dla użytkowników ze "słabym" i "mocnym" sprzętem.
Czyli jutro, a informacji dalej nie ma...
 

maciuniu

Szlachcic zagrodowy
Drodzy królowie i królowie,

Witamy w tegorocznym cudownym wydarzeniu karnawałowym! Spróbuj szczęścia w którejkolwiek z naszych ekscytujących gier i użyj swoich monet Florina, aby zdobyć niesamowite nagrody, ponieważ miasto ożywa dzięki muzyce i tańcowi!
Masz szansę zatracić się w kolorowym wiru, jakim jest karnawał wenecki. Będziesz musiał również dokonać trudnych wyborów, gdy odkryjesz kilka gier i rozrywki w alejce gier w Wenecji.

Karnawał można cieszyć się od 22 lutego do 12 marca.

 

Valhan

Wójt
Drodzy królowie i królowie,

Witamy w tegorocznym cudownym wydarzeniu karnawałowym! Spróbuj szczęścia w którejkolwiek z naszych ekscytujących gier i użyj swoich monet Florina, aby zdobyć niesamowite nagrody, ponieważ miasto ożywa dzięki muzyce i tańcowi!
Masz szansę zatracić się w kolorowym wiru, jakim jest karnawał wenecki. Będziesz musiał również dokonać trudnych wyborów, gdy odkryjesz kilka gier i rozrywki w alejce gier w Wenecji.

Karnawał można cieszyć się od 22 lutego do 12 marca.


Nie ma to jak karnawał w trakcie postu :D
 

Valhan

Wójt
Co ciekawe, I cz. oceanicznej weszła 14.03.2017, a więc niedługo minie rok od wprowadzenia tej epoki... wmawiali nam że teraz epoka będzie jedna i wydłużona ale jej poszczególne części będą pojawiały się szybciej...
Nie trudno policzyć co ile średnio wychodzi nowa część tejże epoki, podczas gdy na dzień dzisiejszy mamy 5 części...
Co za mydlenie oczu -.-
 

DeletedUser15836

Guest
A wcześniej ile rocznie wychodziło? A ja strzelam, że OP 6. będzie najpóźniej w kolejnym updacie
 

DeletedUser16730

Guest
A wcześniej ile rocznie wychodziło?

Tutaj to kiedyś rozliczałem:
https://forum.pl.forgeofempires.com...czna-przyszlosc-czesc-i-dyskusja.14497/page-2

Pierwszy świat wystartował bez mała 5 lat temu, po roku dołożyliście epokę przemysłową, a po kolejnych 2,5 roku przyszłość. Przez te 2,5 roku powstało 6 epok. Następnie kolejne pół roku i 1 część arktycznej przyszłości której zrobienie całości trwało prawie rok i teraz znowu jakaś cząstka kolejnej.
 

Valhan

Wójt
A wcześniej ile rocznie wychodziło? A ja strzelam, że OP 6. będzie najpóźniej w kolejnym updacie

Wcześniej dostawaliśmy średnio jedną pełną epokę co 4 mies, czyli jakieś 3 epoki na rok, a tymczasem przez rok katujemy tego tasiemca bo niemcy zapewne nie mają pomysłu co robić dalej ;)
A szczerze powiedziawszy mi sie już nieco znudziły te ulice zalane wodą ;)
 

DeletedUser17388

Guest
Pomysły się już dawno skończyły, dlatego wydłużają epoki maksymalnie i dodają mierne perły byle coś dodać. Ta epoka potrwa jeszcze pewnie z pół roku zanim dodadzą następną. Jak by dodawali epoki co 6 - 8 miesięcy to teraz by nie mieli przepychu i gra by się rozwijała w odpowiednim tempie.
A widzieliście nową perłę? Jakiś śmieszny % na to że kilka budynków podwoi produkcje + medale
 

DeletedUser18754

Guest
Ja nadal licze, że jeszcze coś zmienią, bo perła z oceanu dająca medale to po prostu żenada.
 

DeletedUser17388

Guest
Medali raczej nie zmienią, ale mogli by ją zrobić nie z oceanu a taką bez epoki albo coś podobnego
 
Do góry