[Forum ogólne] Karne smoczki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13279
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13279

Guest
ja nie musze się wybielać, napisałem już to w którymś poście.
Łamie regulamin, kończę grę, nie łamię wymagam swoich praw.
Przecież to proste
 

DeletedUser16730

Guest
Łamie regulamin, kończę grę, nie łamię wymagam swoich praw.

Nie łamiesz, bo w regulaminie nie ma nic o oszustwach przy wymianach, więc gry na razie nie skończysz.
Pytanie jakich praw oczekujesz? Bo w regulaminie nie ma też nic o pisaniu na czacie o oszustach. Chcesz prawa do oszukiwania, czy prawa do tego żeby nikt o tym nie pisał?
 

DeletedUser14806

Guest
To jak już mówimy o oszustwach...proste pytanie mam czy jeśli ktoś przelewa sobie surowce na tym samym świecie z innych kont na swoje główne konto a następnie sprzedaje to na czacie za pr to to jest push czy normalna praktyka. Bo powiem szczerze nie widziałem ani nie słyszałem żeby kogoś za to jeszcze ukarano i zastanawiam się czy też nie zrobić kilku kont żeby sobie pomóc w budowie swojego głównego. Osobiście uważam że to powinno być karane lecz w praktyce wychodzi na to że wielu zrobiło sobie z tego sposób na "życie" w grze.
 

DeletedUser11629

Guest
To jak już mówimy o oszustwach...proste pytanie mam czy jeśli ktoś przelewa sobie surowce na tym samym świecie z innych kont na swoje główne konto a następnie sprzedaje to na czacie za pr to to jest push czy normalna praktyka. Bo powiem szczerze nie widziałem ani nie słyszałem żeby kogoś za to jeszcze ukarano i zastanawiam się czy też nie zrobić kilku kont żeby sobie pomóc w budowie swojego głównego. Osobiście uważam że to powinno być karane lecz w praktyce wychodzi na to że wielu zrobiło sobie z tego sposób na "życie" w grze.
Jest zakazane posiadanie kilku kont nas tym samym świecie... ergo korzystanie z nich w celu przysparzania korzyści innemu kontu jest takoż zakazane... ergo zgłaszaj takie przypadki do supportu, a nie będzie im odpuszczone.

Co do mnie - skasowano mi konto na moja własną prośbę. Ot tak, po prostu. Wracając do gry zalozylam nowe, ale login na forum działał, wiec po co mnożyć byty...

A zlodziejstwo nie jest zakazane regulaminem, ale to jeszcze nie znaczy, ze nie jest zlodziejstwem i juz.
 

DeletedUser14806

Guest
No i tu dochodzimy do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji. Mówiąć wprost suport ma głęboko wy....e na zgłoszenia o treści koleś ma 10 kont trzepie na nich surkę a potem sprzedaje to pobierając punkty na jedno główne konto. Taki proceder naprzykład na C trwa w najlepsze od lat i nikt za to banana nie otrzymał..;)
 

DeletedUser11629

Guest
No i tu dochodzimy do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji. Mówiąć wprost suport ma głęboko wy....e na zgłoszenia o treści koleś ma 10 kont trzepie na nich surkę a potem sprzedaje to pobierając punkty na jedno główne konto. Taki proceder naprzykład na C trwa w najlepsze od lat i nikt za to banana nie otrzymał..;)
Bo to nie zoo, żeby malpom banany rozdawać. Zglaszales?
 

DeletedUser14806

Guest
Boże chroń mnie od małp...Tak zgłaszałem konkretny przypadek na C mam wymienić nick żeby było prościej? To jeden z setki takich cwaniaczków co dorobili się na lewych transakcjach.
 

DeletedUser16730

Guest
W sumie to nawet całkiem niedawno się zastanawiałem skąd niektórzy mają tony surki na sprzedaż nie mając prawie jej produkcji u siebie. Nie wpadłem na to pewnie przez to, że jest to aż tak banalne.
 

DeletedUser17220

Guest
Jak się nad tym zastanowić, to to nie jest takie banalne.
Najpierw trzeba te dodatkowe konta rozwinąć do poziomu, który zapewni jakąś popularną surkę. Czyli minimum jakoś tak do postępowej.
 

DeletedUser16730

Guest
Jak się nad tym zastanowić, to to nie jest takie banalne.

Miałem na myśli ideę.

Najpierw trzeba te dodatkowe konta rozwinąć do poziomu, który zapewni jakąś popularną surkę. Czyli minimum jakoś tak do postępowej.

Surkę można kupować i przerzucać, nie musisz być w wysokiej epoce.

Całe szczęście, że traktuję to czasozabijaczowo, to musi być okrutne przeżycie mieć parcie i tak kombinować. W sumie to nie zazdraszczam.
 

DeletedUser11629

Guest
Boże chroń mnie od małp...Tak zgłaszałem konkretny przypadek na C mam wymienić nick żeby było prościej? To jeden z setki takich cwaniaczków co dorobili się na lewych transakcjach.
Może jakbys ten nick wymienil w supporcie, byłoby im łatwiej, rzeczywiście. Pytam, bo ktoś ostatnio kazał mi zgłosić podobny przypadek, a na analogiczne pytanie odpowiedział, ze nie jest konfidentem... Czyli nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi - ciężko pracujesz, żeby zasłużyć na tą kategorię... :)
 

DeletedUser16730

Guest
Pytam, bo ktoś ostatnio kazał mi zgłosić podobny przypadek, a na analogiczne pytanie odpowiedział, ze nie jest konfidentem...

Ale nie mów, że nie jest fascynujące to, że społeczeństwo bardziej piętnuje tego kto donosi o kradzieży od samego złodzieja. 10000 lat ewolucji i krew w piach.
 

DeletedUser14806

Guest
Może jakbys ten nick wymienil w supporcie, byłoby im łatwiej, rzeczywiście. Pytam, bo ktoś ostatnio kazał mi zgłosić podobny przypadek, a na analogiczne pytanie odpowiedział, ze nie jest konfidentem... Czyli nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi - ciężko pracujesz, żeby zasłużyć na tą kategorię... :)

Wiesz co w tej grze dawno przestało panować coś takiego jak donosy i inne podobne określenia patologiczne które zapewne czerpiesz z podwórka. Tu każdy na każdego pisze zgłoszenia bo to element gry niestety, na mnie napisano tych zgłoszeń setki z czego udało im się wykręcić z 15 banów odkąd gram. Myślisz że po kilku latach grania zastanawiam się czy to byli konfidenci?? Nie myślę że byli poprostu sprytniejsi ode mnie i zgłośli mnie tak że na wiele miesięcy przyhamowało mi rozwój. A skoro ktoś uważał że nie grałem fer ,nie zgodnie z regulaminem to byłem nawiny że wczesniej nie zauważałem tego u innych ;P Teraz nie znoszę cwaniaczków i kombinatorów co krzyczą że ktoś oszukuje a sami jadą z pushem po bandzie i wytykają coś innym. Hipokryzja aż spływa po niektórych że się od niej lepią. Dlatego zastanawiam się co jest nie tak z tym przelewaniem surowcy na głowne konto i bezczelną sprzedażą tego na czacie, czy tak wolno czy nie bo znam wielu co to robią od lat i może sam bym taki proceder rozpoczął skoro to legalne..;/ Zastanawiam się droga Jomacho ile ty zgłoszeń napisałaś do suportu być może nawet zapracowałaś na to tak ładnie przez ciebie opisane miano...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13279

Guest
Dzięki rotszild, napisałeś dokładnie to o co chodzi!
 

DeletedUser11629

Guest
Wiesz co w tej grze dawno przestało panować coś takiego jak donosy i inne podobne określenia patologiczne które zapewne czerpiesz z podwórka. Tu każdy na każdego pisze zgłoszenia bo to element gry niestety, na mnie napisano tych zgłoszeń setki z czego udało im się wykręcić z 15 banów odkąd gram. Myślisz że po kilku latach grania zastanawiam się czy to byli konfidenci?? Nie myślę że byli poprostu sprytniejsi ode mnie i zgłośli mnie tak że na wiele miesięcy przyhamowało mi rozwój. A skoro ktoś uważał że nie grałem fer ,nie zgodnie z regulaminem to byłem nawiny że wczesniej nie zauważałem tego u innych ;P Teraz nie znoszę cwaniaczków i kombinatorów co krzyczą że ktoś oszukuje a sami jadą z pushem po bandzie i wytykają coś innym. Hipokryzja aż spływa po niektórych że się od niej lepią. Dlatego zastanawiam się co jest nie tak z tym przelewaniem surowcy na głowne konto i bezczelną sprzedażą tego na czacie, czy tak wolno czy nie bo znam wielu co to robią od lat i może sam bym taki proceder rozpoczął skoro to legalne..;/ Zastanawiam się droga Jomacho ile ty zgłoszeń napisałaś do suportu być może nawet zapracowałaś na to tak ładnie przez ciebie opisane miano...
Gwoli scislosci, to nie ja siebie okreslilam tym mianem :) (zastanawiam sie, kiedy to do Ciebie dotrze...) Zgloszenia do supportu pisze tylko w swoich sprawach, bo jestem za leniwa, zeby odwalac robote za support, zwyczajnie. Zresztą, nasz support nie zasługuje na pomoc, nie szanuje ich i mam ich tam, gdzie oni mnie, czyli w bardzo głębokim... poważaniu.
 

DeletedUser11629

Guest
Ale nie mów, że nie jest fascynujące to, że społeczeństwo bardziej piętnuje tego kto donosi o kradzieży od samego złodzieja. 10000 lat ewolucji i krew w piach.
To wciąż piętno socjalizmu, z mlekiem matki wyssane, jak mniemam. Oczywiście nikt mnie nie poprawi, ale mniemam takoż, że za zachodnią granicą nie mają takich dylematów, tam społeczeństwo zbudowane jest na donosicielstwie, stąd martwy poniekąd u nas punkt regulaminu traktujący o obowiązku donoszenia na współplemieńców.
 

DeletedUser14806

Guest
No i tu dochodzimy do pewnej smutnej konkluzji, zostalem zgłoszony za "złe zachowanie na czacie" dostałem blokadę i możliwość odwołania się bo ktoś mnie zgłosił i uznał za niewłaściwe moje zachowanie. Ok i teraz idę się odwołać już któryś raz chyba jak gram w tą zamuloną grę i co mi odpisują? A no to samo co zawsze copy/paste znana regułka i koniec odwołania. Pytanie teraz jest takie jak to możliwe że ci zgłaszający mają większe prawa do atakowania cie i oceniania niż ci którzy potem muszą się oczyścić z tego błota przed wszechmocnym suporterem?? który nawet zakładam się o 1000pln nie przykłada się dokładnie do ocenienia tego zgłoszenia i wali bezmyślnie blokadę oraz zabiera niepotrzebnie czas graczowi na tłumaczenie za co ta blokada a w finale i tak jej nie zdejmuje bo żadne tłumaczenia w odwołaniu nie pomagają. O co tu kur chodzi? Po co ta opcja odwołaj się? Skoro i tak nikt się jeszcze nie odwolał od tego!!! Jak można wygrać z opresyjnym systemem? Ano nie da się więc opcja odwołania to wymyślona została chyba przez jakiegoś wyjątkowo wyrachowanego sadysty którego jedynym zamysłem było upokorzenie i upodlenie gracza w tak przykrej sytuacji.
 

DeletedUser13279

Guest
Następny absurd chroniony przez support!

Data: 19.02.2018
Świat: Brisgard
Nick: zimnyyyyyyy
Powód: szukałem kogoś do wymiany PR napisał na szept po czym jak mu wrzuciłem 60PR się zaczął wyśmiewać że on szlachta i daniny mu się płaci
polecam dać mu ignora jeszcze zanim się z nim będzie miało kontakt...
Co bardziej denerwujące to koleś robi to od 3 lat i się z tym nawet nie kryje a do tego jest top5 na świecie B :/
Dowód:

Proszę o wpisanie go na listę.

Gracz bezmyślnie wrzuca pr innemu graczowi. Gracz wrzucający na świecie B nie posiada żadnej perły,
gracz przyjmujący pr na świecie gdzie wrzucający posiada PC (mocno spuszowane konto) nie posiada konta.
Gdzie tu oszustwo, a gdzie głupota.

Odpowiedź supportu na zaistniałą sytuację:
http://fotowrzut.pl/UQOZJM7VS3

Dobry przykład.
Czy donoszący zastanawia się co robi?
Gdzie niby zimny ma te pr oddać, na B nie ma w co, na inny świat to pachnie pushem.
Chyba skończę tę grę, bo zaczyna brakować smoczków!
UQOZJM7VS3

Post ten nie zostaje zatwierdzony ze względu na to, że adwokata żaden gracz nie potrzebuje, dodatkowo temat jest do zgłaszania innych oszustów. Przy okazji chciałbym wspomnieć, że pisano ci już kilka razy, że wymiana międzyświatowa nie jest zabroniona, ani nie jest pushem. Może nim być, ale nie znaczy to, że każda wymiana to push.
Jeśli widzisz, że jacyś gracze pushują to należy to zgłosić w supporcie, nie na forum :)

Support | Zanim zadasz pytanie | Pisz z użyciem polskich znaków! (klik!)
Bryfft: Tak już mam, biję słabszych i mi z tego powodu nie jest wstyd :p
Jeśli chcesz ze mną pogadać to jestem na Teamspeaku - ts.pabloos.pl :)
Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości. - Terry Pratchett
 

DeletedUser16730

Guest
Gdzie tu oszustwo, a gdzie głupota.

To jakiś wasz złodziejski kodeks?
Nieprawdopodobne jest dla mnie to, że ty zdaje się wierzysz w to co piszesz. Bawisz się w sędziego i kata. Ustalasz normy zgodne z własnym chorym socjopatycznym poglądem.
Mi się to w pale nie mieści kolokwialnie ujmując!
 

DeletedUser13279

Guest
Profesorskie dywagacje nijak sie nie mają do rzeczywistości!
Minimum zdrowego rozsądku ze strony wrzucającego nie można dostrzec.
 

DeletedUser16730

Guest
Rzeczywistość jest taka, że nie ma tu znaczenia zdrowy rozsądek. Niedotrzymanie umowy celem wyłudzenia jest zwykłym oszustwem i złodziejstwem. A to czy miasto jest pushujace, czy ktoś sprawdził istnienie konta na innym świecie nie ma tutaj znaczenia. Nie sprawdził bo działa w dobrej wierze, a jak jest konto pushujące to się zgłasza do supportu.
Okradanie oszusta jest nadal złodziejstwem!
Groteskowe jest to jak konfabulujesz tę całą rzeczywistość i to jak oszust zimnyyyyy chełpi się tym co uprawia. Normalny człowiek nie oszukuje, taki trochę mniej normalny kiedy oszukuje stara się to zamaskować. Trzeba być niezłym psychopatą żeby i oszukiwać i jeszcze czerpać z tego taką przyjemność.
To jest dno patologii i degeneracji! A to, że starasz się to tłumacz po "swojemu" stawia cię na równi z zimnyyyyym. Żenada!
 

Von Grun

Wicehrabia
Ale przecież wiadomo, że zimnyyyy to oszust i nie trzeba na to żadnego paragrafu w grze, wystarczy w KK :p
Możecie się oszuści wybielać i szukać czegokolwiek w tej grze na własne usprawiedliwienie, nic wam to nie pomoże. Oszust jest oszustem i tyle, a w normalnym swiecie poszlibyście siedzieć na takie rzeczy. Na wasze szczęście zapisy KK nie sięgaja do gry choć otrzaskany prawnik pewnie coś by zdziałał w tym temacie :p
Edyta:
A, no i spoko temat założyłes do podkładania siebie i kolegów oszustów :p
 

DeletedUser11629

Guest
Zimny nie posiada konta, ale leci zaprosić...

I to jest oczywiście jak najbardziej rozsądne, to jest fair, a pisanie, że złodziej i oszust wyłudza, to absurd i oczernianie i jeszcze karane powinno być!

Zimny pierwszy powinien polecieć za push, od kilku lat puszuje perły, aż miło, od nierozwiniętych kont zwłaszcza. Co to jest, jak nie push idealnie zgodny z definicją?
 
Do góry