Znikające postępy z Codziennych wyzwań

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18601
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser18601

Guest
Dziś na świecie B spadł mi postęp w wyzwaniach - wczoraj ukończyłam zadnia i miałam wykonane 5/7 wyzwań. Dziś po wybraniu nagrody pokazywało się 4/7. To nie jest pierwszy raz. Miał ktoś podobnie?
 

DeletedUser17530

Guest
Zauważyłem coś takiego na F, ale wydawało mi się, że po prostu się pomyliłem, czy coś. A jednak...
 

DeletedUser18601

Guest
Support usilnie mnie przekonuje, ze wszystko jest poprawnie. A wczoraj po wykonaniu zadania stało jak wół: 5/7. Dziś stoi 4/7. Chyba mam teorię na ten temat... 8>
 

DeletedUser222

Guest
No przecież jest ładnie opisane w okienku:
53ecf09f-d223-4f73-8f86-2f2ba3366a56.png
 

DeletedUser18344

Guest
tez to miałem ze 2 razy na F, i też myślałem, że coś mi się przewidziało
 

DeletedUser16730

Guest
Nie rozumiecie, to są zbiorowe halucynacje.

Support usilnie mnie przekonuje, ze wszystko jest poprawnie.

Był tu już taki jeden oszust co mu diamenty znikały i też było poprawnie dopóki filmu nie nakręcił. Wtedy przestało być poprawnie i mu posty usunęli, a on poprosił o usunięcie konta. Takżetego... uważaj bo grzebiesz w bombie.
 

DeletedUser18601

Guest
Heh, po krótkiej wymianie maili z supportem problemu na razie nie ma - do tego zauważyłam, że na każdym z sześciu światów mam inne nagrody do wyboru, czego poprzednio nie było. B-)
 

DeletedUser18601

Guest
Dzisiaj powtórka z rozrywki na C. Było wczoraj 6/7, dziś 5/7 - co jest?
 

DeletedUser18601

Guest
Ostatnio pisałam do supportu i chwilę był spokój. Chyba będę robić zadania tylko na jednym świecie, bo może jakiś złośliwy skrypt zamienia ilość wykonanych lub nie zadań na różnych światach :(
 

DeletedUser18601

Guest
Tym razem jeszcze odpuszczę, już raz taka interwencja była i wszystko w zapisie było prawidłowo. Bodaj Natalia mi wtedy odpisywała :) Po prostu przestane liczyć na nagrody tygodniowe, skupię się za to na pewnych dziennych :) Niemniej dzięki za zainteresowanie.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Tym razem jeszcze odpuszczę, już raz taka interwencja była i wszystko w zapisie było prawidłowo. Bodaj Natalia mi wtedy odpisywała :) Po prostu przestane liczyć na nagrody tygodniowe, skupię się za to na pewnych dziennych :) Niemniej dzięki za zainteresowanie.
Jeśli występuje jakiś błąd w grze, to jednak fajnie jakbyś go zgłosiła.
@Von Grun też bym prosił o zgłoszenie :).

Jeśli występuje błąd z liczeniem tych zadań, to przyda się jak największa liczba zgłoszeń od graczy.
 

Von Grun

Wicehrabia
Ale, że co, że dzienne? Nie, szkoda mojego i Twojego czasu na pierdoły. I tak jak uda się zrobić 2 w tygodniu to jest sukces ;)
 

DeletedUser2833

Guest
Nie ma żadnego błędu,jeżeli zrobisz zadanie dzienne dostajesz na plus,jeżeli nie na minus,czyli np.masz 5/7 to jak przez kolejne 2 dni nie zrobisz zadania to będziesz miał 3/7
 

DeletedUser18601

Guest
Przeczytaj pierwszego posta jeszcze raz. Ze zrozumieniem.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Ale, że co, że dzienne? Nie, szkoda mojego i Twojego czasu na pierdoły. I tak jak uda się zrobić 2 w tygodniu to jest sukces ;)
Rozumiem, mnie też się tak zdarza bo gram w kratkę, albo się nie opłaca (lub za późno wszedłem by zdążyć wykonać) :D
Mimo wszystko przyda się zgłoszenie każdej takiej sytuacji, aby sprawdzić czym jest to spowodowane.
Jak na razie błąd nie został potwierdzony.
 

DeletedUser16730

Guest
Jak na razie błąd nie został potwierdzony.

Te Wasze potwierdzanie błędów.
Pamiętam jak kolesiowi diaxy znikały w czasie negocjacji. Nie uwzględnialiście reklamacji bo logi nic nie pokazywały i błędu nikt nie potwierdził. Aż w końcu koleś nagrał jak mu znikają i zonk. Wszystkie posty mu usunęliście i nie wolno było nic pisać bo nie wolno pisać o pracy supportu.
Przecież to jest tak żenujące, że bardziej chyba być nie może.
 

Von Grun

Wicehrabia
Rozumiem, mnie też się tak zdarza bo gram w kratkę, albo się nie opłaca (lub za późno wszedłem by zdążyć wykonać) :D
Mimo wszystko przyda się zgłoszenie każdej takiej sytuacji, aby sprawdzić czym jest to spowodowane.
Jak na razie błąd nie został potwierdzony.
Nie o to chodzi. Jak mam klikać 83 razy prukcję 5 min to stwierdzam, że autor ćpa twarde dragi i odpuszczam. Nie będę robił dobrze ćpunowi co dzienne wymyśla po kresce ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry